EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Jaunuolio kambario baldai internetu

Išpardavimai Visi
Lova Caps LOZ 90 Baldų kolekcija Caps

Lova Caps LOZ 90

Kaina: 71.39 €87.07 €
Žiūrėk ČIA
Lentyna Caps REG1D2S Baldų kolekcija Caps

Lentyna Caps REG1D2S

Kaina: 109.76 €133.86 €
Žiūrėk ČIA
Lentyna Caps REG1D/80 Baldų kolekcija Caps

Lentyna Caps REG1D/80

Kaina: 135.35 €165.06 €
Žiūrėk ČIA
Lentyna Caps REG2S/80 Baldų kolekcija Caps

Lentyna Caps REG2S/80

Kaina: 122.56 €149.47 €
Žiūrėk ČIA
Spinta Caps SZF2D2S Baldų kolekcija Caps

Spinta Caps SZF2D2S

Kaina: 127.67 €155.69 €
Žiūrėk ČIA
Spinta kampinė Caps SZFN2D Baldų kolekcija Caps

Spinta kampinė Caps SZFN2D

Kaina: 204.42 €249.30 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Žaidimų kėdė Aerocool AC-120 AIR Juoda

Kaina: 178.56 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų kėdė Aerocool AC-220 AIR Juodai mėlyna

Kaina: 233.11 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų kėdė X2 G7035-F, Juodai Raudona

Kaina: 102.58 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų kėdė Gaming Chair X2-WW7035F-BB

Kaina: 102.58 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų kėdė Gaming Chair X2-WWG47-BB, Black

Kaina: 196.75 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų kėdė Arozzi Mezzo V2 Gaming Chair, Raudona

Kaina: 272.07 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Jaunuolio komplektas Colorato A Jaunuolio baldų komplektai

Jaunuolio komplektas Colorato A

Kaina: 259.61 €319.00 €
Žiūrėk ČIA
Komplektas Labirynt F Jaunuolio baldų komplektai

Komplektas Labirynt F

Kaina: 729.10 €919.30 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė BALI

Kaina: 41.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė BALI

Kaina: 41.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė BALI

Kaina: 41.00 €
Žiūrėk ČIA
Pastatoma spinta Futuro F3 Baldų kolekcija Futuro

Pastatoma spinta Futuro F3

Kaina: 73.16 €89.90 €
Žiūrėk ČIA
Kampinė spinta Futuro F7 Baldų kolekcija Futuro

Kampinė spinta Futuro F7

Kaina: 92.04 €113.10 €
Žiūrėk ČIA
Vienvietė lova Futuro F13 Baldų kolekcija Futuro

Vienvietė lova Futuro F13

Kaina: 115.64 €142.10 €
Žiūrėk ČIA
 

Keletas patarimų kaip internete nebrangiai išsirinkti jaunuolio/ės baldus ir

 pagrindų pakeisti jaunuolio/ės kambarį :

Tikriausiai pastebėjote, kad baldai dažniausiai būna suskirstyti į kategorijas: vaikų baldai, jaunuolio baldai, virtuvės, miegamojo ir kiti. Ir ne veltui – visi šie baldai skiriasi tiek savo dizainu, tiek ir pritaikomumu viename ar kitame namų kampe. Taigi, jei ieškote baldų savo vaikui ar paaugliui, geriausia iškart eiti į jaunuolio baldų kategoriją, nes būtent čia baldai atitiks bene kiekvieno jaunuolio poreikius.

 

Kuriant jaunuolio kambario interjerą ir parenkant baldus, reikia laikytis vieno svarbaus principo. Kambarys yra skirtas jūsų vaikui, todėl leiskite jam pačiam jį kurti, leiskite jam išsakyti mintis, idėjas, papasakoti ką jis matė draugų namuose ir kas jam patiko bei nepatiko, ką matė per TV laidą ar internete. Įtraukite vaiką į kambario planavimą ir interjero pasirinkimą – taip visi bus labiau patenkinti gautu rezultatu.

Kol vaikai renkasi kokie akcentai bus jų kambaryje, kokios spalvos vyraus ir kuo jų kambarys skirsis nuo kaimyno, tėvams yra ne ką mažesnių ir svarbesnių užduočių – patenkinti vaiko pageidavimus parenkant tinkamus, patvarius bei praktiškus baldus. Ir dar už gerą kainą.

Kuo išsiskiria jaunuolio baldai iš kitų? Dažniausiai šie baldai būna šviesių spalvų, kartais ir itin spalvoti. Pasirinkimas priklauso ir nuo jaunuolio amžiaus, lyties. Be abejo, svarbu ir tai, kiek žmonių viename kambaryje gyvens. Jei auginate brolius arba seses, rekomenduojama įsigyti dviaukštę lovą. Tokios lovos sutaupo daug vietos ir yra itin populiarios, kambaryje gyvenant bent dviem žmonėms. Dviaukščių lovų kitose baldų kategorijose nerasite, todėl, jei tokios ieškote, iškart rinkitės jaunuolio baldų kategoriją.

Prieš apstatant paauglio ar vaiko kambarį baldais, visų pirma, reikia suprasti, kad paaugliai nemažai laiko praleidžia savo kambaryje, todėl jis turi būti pritaikytas įvairiems užsiėmimas. Neišvengiamai reikės pasirinkti patogią lovą, taip pat ir vietą mokymuisi prie kompiuterio. Jei yra galimybė, reikėtų išskirti ir vietą mokymuisi be kompiuterio. Jei jaunuolis mėgsta sportą, tuomet reikės palikti erdvės sportinei įrangai ir baldus rinktis pagal užimamą erdvę.

Jaunuolių baldai yra išskirstyti pagal baldų kolekcijas. Tai labai patogu, nes greitai galima pasirinkti jums patinkantį dizainą. O pasirinkti baldai derės tarpusavyje. Tiesa, reikia žinoti, kad ne kiekvienoje kolekcijoje rasite dviaukštes lovas ar būtent jums patinkantį darbo stalą. Tuomet reikia ieškoti kompromiso tarp dizaino ir funkcionalumo.

Renkant lovą jaunuoliui, populiariausi yra trys pasirinkimai: jau minėta dviaukštė lova, paprasta siaura ir mažai vietos užimanti lova bei tachta. Tachtos arba lovos, kurios gali būti transformuojamos į dvigules, reikalingos, jei kartas nuo karto jūsų vaikas pasikviečia pernakvoti draugų ar reikia apgyvendinti svečius. Tokios lovos užima visai nedaug vietos ir todėl yra praktiškos.

Be abejo, paaugliui yra labai svarbi mokymosi aplinka. Galima rinktis tiek specialiai kompiuteriui pritaikytus stalus, tiek ir mokymuisi skirtus. Šiandien vis dažniau žmonės renkasi nešiojamus kompiuterius ir kompiuterių stalai praranda populiarumą. Todėl galbūt geriau yra dairytis į tokį darbo stalą, kuris būtų patogus susidėti knygoms, mokslo reikmenims, turėtų patogų paviršių ir priėjimą.

Kalbant apie spintas ir lentynas, pasirinkimas taip pat priklausys nuo konkretaus asmens, kuris naudoja kambarį. Jei jaunuolis turi daug drabužių, jam patogu bus juos laikyti spintoje. Tačiau kai paauglys turi daug pomėgių ar mėgsta ką nors kolekcionuoti, galbūt protingiau būtų rinktis lentynas. Ant jų galima sudėti įvairias kolekcijas, taip pat ir dažnai naudojamus daiktus, kurie turi būti lengvai pasiekiami.

Daugumos jaunuolio baldų pasirinkimas gali priklausyti ir nuo kambario dydžio. Ar geriau rinktis vertikalias lentynas, ar horizontalias – tikriausiai priklausys nuo to, kokį plotą galite užstatyti. Kitų baldų pasirinkimas priklausys nuo asmeninių poreikių. Vieniems reikalingas naktinis staliukas, kiti nori turėti komodas. Galbūt kažkam patiks turėti didelį ir platų darbo stalą, o kitos norės didelės ir patogios lovos. Kiekvienas jaunuolis yra individualus, todėl prieš renkantis baldus, būtinai aptarkite jo poreikius.

 

Keletas patarimų į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint iš pagrindų pakeisti jaunuolio/ės kambarį :

 

Pirmiausia reikalinga bendra kambario vaizdo idėja

Geriausiai išsiaiškinsite ko tiksliai nori Jūsų paauglys sūnus ar paauglė dukra tiesiog atvirai pasikalbėję su jais. Juk dažniausiai paaugliai nestokoja fantazijos ir tikrai turi susikūrę savo svajonių kambario viziją. Jeigu taip nėra, tuomet Jums tikrai pagelbės internetas. Šiais laikais virtualioje erdvėje galima rasti neįtikėtinai daug gerų idėjų, interjerų pavyzdžių, naudingų patarimų ir kitos medžiagos, kuri tikrai padės prieiti vieningos nuomonės kaip turi atrodyti Jūsų paauglio vaiko kambarys. Kai jau maždaug turėsite preliminarią viziją, susidarykite būsimo kambario planą. Jį Jums sudaryti padės šis testas:

 1. Ar tai bendras kambarys? Jei taip, ar pakankamai erdvės kambaryje juo besidalinantiems?

 2. Kam naudojamas kambarys? (namų darbams ruošti? Bendrauti su draugais? Tik miegui?)

 3. Kaip jis dekoruotas? (ar daug reikia keisti jau esantį variantą)

 4. Ar yra pakankamai lentynų, stalčių sulankstytiems rūbams? Ar yra pakankamai vietos kabinamiems rūbams? Ar yra pakankamai vietos laikyti sezoniniams rūbams?

 5. Kambario dydis: per dideli daiktai užgriozdins erdvę, trukdys laisvai judėti.

 6. Kiek ketinate išleisti kambario įrengimui ir dekoravimui?

Išsiaiškinkite įvairių a kambario dalių paskirtį. Turėtų būti bent jau trys zonos:

 • darbo zona (rašomasis arba kompiuterio stalas ir kėdė).

 • rengimosi zona su veidrodžiu (šalia spintos) ir

 • ramybės zona (lova ir galbūt patogi kėdė).

Apsvarstykite judėjimo srautą nuo pagrindinių durų link įvairių kambario dalių (lova yra didžiausias kambario baldas, todėl nestatykite jos ten, kur trukdys ir reikės apeiti).

Atskiras klausimas, jei vaikai dalinsis bendra erdve. Tuomet tiesiog būtina viską erdvėje išdėlioti taip, kad Jūsų atžalos turėtų savo privačius kampelius ir jaustųsi komfortabiliai. Erdvių atskyrimui puikiai tiks knygų lentynos. Tai ne tik funkcionalus, bet ir labai praktiškas sprendimas, padedantis vienu metu išspręsti kelias problemas ir sutaupyti vietos. Taip pat galite pastatyti rūbų spintą; jei kambario erdvėje toks būdas atrodo griozdiškas, puiki išeitis - matinio stiklo blokai. Taip padaloma erdvė, bet neužkertamas kelias šviesai. Be to, kambariui tai suteikia žaismingumo, ypač, jei stiklo blokai spalvoti. Jei dalinimui erdvės nepakanka arba jos dalyti nenorima, atskiras galima įrengti tik daiktų ir rūbų lentynas, stalčius. Jei paauglys dalijasi kambariu, atskirą erdvę galima sukurti karoliukų užuolaidomis arba originalia pertvara. Paauglė ypač džiaugsis lova su baldakimu.

Dabar jau galima pagalvoti apie kambario temą

Jei paauglys kuo nors domisi, jis tai daro nuoširdžiai bei aistringai. Šokių pamokos, mokslo būreliai, muzikos grupė, tapybos plenerai - tai būdas jam išreikšti save. O kalbant apie saviraišką, negalima nekalbėti apie aplinką, kurioje praleidžiame daugiausiai laiko - savo kambarį. Taigi, paauglys tokiame kambaryje atras save ir jausis itin jaukiai. Juk net psichologų įrodyta, kaip stipriai mus veikia supanti aplinka, tad jei susikursime gražią, jaukią, širdžiai mielą ir svarbiausia harmoningą erdvę, būsime laimingesni ir tikrai dažniau šypsosimės. O argi Jūs nenorite dažniau matyti savo vaikų šypsenas?

Pats laikas išsirinkti spalvas

Ne paslaptis, jog spalvos kuria nuotaiką. Tam tikros spalvos daro mus laimingus, žvalius, o kitos alkanus, agresyvius ir mieguistus. Todėl kuriant paauglio kambario interjerą svarbu mokėti derinti spalvas ir žinoti ką kiekviena spalva reiškia. Puikus derinys - raminančios sienų spalvos ir ryškesni akcentai ( įvairios juostos, piešiniai, sienų lipdukai ir t.t.). Pasirinkus spalvų paletę, bus lengviau derinti baldus, kilimą ar užuolaidas prie sienų spalvos, negu atvirkščiai. Pasirinkite stilių - modernų, retro, futuristinį ar ramų klasikinį. Tačiau, žaidžiant spalvomis svarbiausia nepersistengti. Per daug platus spalvų spektras, raštų gausa optiškai mažina patalpą.

Psichologai siūlo rinktis spalvas pagal paauglio charakterį. Jei paauglys labai energingas, reikia privengti labai ryškių spalvų, kurios jį dar labiau suaktyvintų. Labai energingą vaiką raminančiai veiks mėlynos, žalios paletės, tamsesnės spalvos. Bet, jei vaikas uždaro būdo, labai ramus, jam suteiks energijos ryškesnės spalvos. Ramiam paaugliui taip pat tiks ir pastelinės, šviesios spalvos, ypatingai oranžiniai atspalviai.

Paaugliui jokių būdu nebetiks nors kažkiek su vaikiškumu asocijuojantys baldai. Šiame amžiaus tarpsnyje žaislų dėžes keičia rašomasis stalas,lentynos, stalčiai, komodos. Dabartinį jaunuolių stilių galima apibūdinti žodžių deriniu „žaismingas funkcionalumas". Iš vienos pusės, baldų turi būti kuo mažiau, iš kitos - jie turi patenkinti visus poreikius.

Visų pirma, kambariui būtini minkšti baldai. Idealus sprendimas būtų sofa - lova ir foteliai su keičiamais užvalkalais. Tokiu būdu jaunuolis pats galės pasirinkti spalvą, atitinkančią jo nuotaiką ir norus. Taip pat, nepamainomas baldas vaiko kambaryje -  sėdmaišis. Tai labai patogūs ir daug vietos neužimantys minkšti foteliai, kurie tinka ir puikiam atsipalaidavimui, ir knygų skaitymui, kitokiam laisvalaikio praleidimui. Jeigu norite atnaujinti vaikų kambarį, tikrai verta pagalvoti apie šiuos, naujus ir pastaruoju metu itin populiarius baldus.

Jei paauglio kambarys nepasižymi erdvumu, galima rinktis lovą, pakišamą po podiumu, ant kurio įrengta darbo vieta, stovi spintelė su televizoriumi arba bet koks kitas funkcionalios zonos baldas. Jeigu turite galimybę, kitus baldus: stalą, kėdes, drabužių spintą ir kt., rinkitės iš plastmasės, stiklo ir metalo. Tokie baldai, net jei mažame kambaryje jų yra daug, sudaro regimąją laisvos erdvės iliuziją. Be to, šiuo metu gana populiarūs moduliniai baldai, tai yra baldai su išstumiamomis dalimis, kardinaliai kečiantys paskirtį ir gabaritus.

Patogus stalas kompiuteriui ir ergonomiška kėdė leis paaugliui mokytis ir bendrauti internetu be nugaros nuovargio ir stuburo iškrypimų.

Paauglio kambaryje labai tiks lentynos bei įvairūs stalčiukai. Jie tarnaus ir kaip funkcionalūs baldai, ir kaip interjero detalė. Ant lentynėlių savo vietą atras knygos, kompaktiniai diskai, nuotraukos ir kitos paaugliui mielos smulkmenos. Geriausiai jei lentynos bus atviros ir matysis visas jų turinys, tai kambariui suteiks jaukumo ir tam tikro madingo „chaoso“.

 

Labai tiks sulankstomi baldai (vadinamieji "transformeriai"). Papildomomis sėdimomis vietomis draugams gali pasitarnauti polistirolo rutuliukų pagalvės. Puikus sprendimas - baldai su paslėptomis ertmėmis bei mobilūs baldai, kuriuos paauglys pasikeitus skoniui ar požiūriui galės lengvai perstatyti. Lova paprastai yra centrinis kambario taškas, paauglių mėgstama vieta skaitymui ar pokalbiams telefonu, todėl į ją negalima nekreipti dėmesio. Jei biudžetas ribotas, lengviausias būdas yra uždengti lovą originaliais užtiesalais. Iš tos pačios arba kontrastingos spalvos medžiagos galima pasiūti pagalvėles. Rinkitės skaisčias, gaivias spalvas.

Paaugliams geram miegui tinka lateksiniai čiužiniai. Vietoje ryškių, kunkuliuojančių užtiesalų, patalynės animacinių filmų motyvais, paieškokite neutralių spalvų įdomios tematikos audeklų. Jei norite nukreipti dėmesį į lovą, rinkitės dėmėtą audinį. Erdvę taupo dviaukštės lovos, taip pat lovos metaliniais paprastais rėmais.

Ką verta žinoti apie kambario apšvietimą

Apšvietimas pagyvina interjerą, išryškina jo detales, suteikia jaukumo ir išskirtinumo. Įrenginėjant apšvietimą, yra svarbu teisingai išdėstyti šviestuvus. Kartais net gerai suprojektuotame, bet blogai apšviestame interjere galime jaustis nejaukiai, o tinkamas šviestuvas, tinkamoje vietoje gali pakeisti net patį nuobodžiausią interjerą . Rekomenduojame iš anksto apgalvoti šviestuvų išdėstymą ir numatyti elektros jungiklių, lizdų vietas.

 • Erdvę galima vizualiai praplėsti, jeigu apdailai naudojamos gerai šviesą atspindinčios medžiagos ir intensyviai apšviečiamos sienos.

 • Apšviečiant dideles patalpas rekomenduojame naudoti tiesioginio apšvietimo šviestuvus.

 • Patalpų dydį galima koreguoti keičiant ryškumą šviesos, kuri atsispindi nuo grindų, sienų ir lubų.

 • Sumažinti patalpų aukštį galite ant lubų tvirtindami šviestuvus, kurių šviesa nukreipiama į sienas. Lubos lieka šešėlyje ir atrodo žemesnės.

 • Vizualiai paaukštėja lubos, kai jos ryškiai apšviečiamos ant sienų įrengtais šviestuvais.

 • Siauros patalpos vizualiai atrodo platesnės, jeigu ant vienos sienos yra šviestuvų eilė.

 • Patalpos vizualiai susiaurinamos, kai šviestuvai įrengiami patalpų lubų viduryje.

 • Vizualiai paslėpsite daiktus, jeigu paliksite juos apšvietimo šešėlyje.

Paskutinis patarimas: interjero detalės ir aksesuarai

Nepagailėkite žaismingų aksesuarų - šviestuvų, nuotraukų rėmelių, pagalvėlių, kilimėlių, laikrodžių ir kitų panašių dalykėlių, kurie yra geriausias būdas įkvėpti kambariui jausmingumo, energijos, jaukumo. Įvairaus dizaino madingos modernios stalinės lempos, lempų gaubtai ir retro žibintai įlies originalumo ir spalvų.

Ypatingai aksesuarų ir mielų niekučių nepagailėkite mergaitės kambaryje, kadangi dailiosios lyties atstoves iš prigimties traukia visa, kas kuria puošnią namų aplinką ir sukuria išskirtinumą.