EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Jaunuolio kambario baldų kolekcijos internetu

Išpardavimai Visi
Lentyna Bruno 2 Baldų kolekcija Bruno

Lentyna Bruno 2

Kaina: 103.20 €124.70 €
Žiūrėk ČIA
Komoda Bruno 3 Baldų kolekcija Bruno

Komoda Bruno 3

Kaina: 121.21 €146.45 €
Žiūrėk ČIA
Spinta kampinė Mobi MO1 Baldų kolekcija Mobi

Spinta kampinė Mobi MO1

Kaina: 207.60 €250.85 €
Žiūrėk ČIA
Spinta Mobi MO2 Baldų kolekcija Mobi

Spinta Mobi MO2

Kaina: 145.20 €175.45 €
Žiūrėk ČIA
Spintelė pastatoma aukšta Mobi MO3 Baldų kolekcija Mobi

Spintelė pastatoma aukšta Mobi MO3

Kaina: 98.40 €118.89 €
Žiūrėk ČIA
Spintelė pastatoma aukšta Mobi MO4 Baldų kolekcija Mobi

Spintelė pastatoma aukšta Mobi MO4

Kaina: 100.81 €121.80 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Rašomas stalas Zoom 9

Kaina: 127.60 €
Žiūrėk ČIA

Pakabinama lentyna Zoom 10

Kaina: 56.55 €
Žiūrėk ČIA

Pakabinama lentyna Zoom 11

Kaina: 56.55 €
Žiūrėk ČIA

Lova Zoom 12 A

Kaina: 182.70 €
Žiūrėk ČIA

Spintelė Zoom 12 B

Kaina: 78.30 €
Žiūrėk ČIA

Lova su spintele Zoom 12 A + B

Kaina: 255.20 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Lova su rašomuoju stalu BL19 Baldų kolekcija Blog

Lova su rašomuoju stalu BL19

Kaina: 345.00 €416.16 €
Žiūrėk ČIA
Spintelė L4 Baldų kolekcija Lorento

Spintelė L4

Kaina: 54.00 €65.26 €
Žiūrėk ČIA
Spinta L7 Baldų kolekcija Lorento

Spinta L7

Kaina: 97.20 €117.45 €
Žiūrėk ČIA
Komoda Bruno 3 Baldų kolekcija Bruno

Komoda Bruno 3

Kaina: 121.21 €146.45 €
Žiūrėk ČIA
Spinta Bruno 1 Baldų kolekcija Bruno

Spinta Bruno 1

Kaina: 130.00 €156.60 €
Žiūrėk ČIA
Lova Bruno 7 Baldų kolekcija Bruno

Lova Bruno 7

Kaina: 191.00 €230.55 €
Žiūrėk ČIA
 

Jaunuolio kambario baldų kolekcijos - taupantiems laiką

Ne paslaptis, kad kiekvienas jaunuolis susiduria su paauglystės atradimais ir iššūkiais, o tarp jų neretai būna sutinkamas ir ypač stiprus savęs paieškų, individualumo poreikis. Kuriami entuziastingi ateities planai, o noras turėti tik sau priklausančią erdvę, kasdien tampa vis stipresnis. Būtent todėl kiekvienam jaunuoliui labai svarbu turėti savo kambarį, kuris ne tik dovanotų privatumą, bet ir sudarytų palankias sąlygas kokybiškam mokymuisi, turiningam laisvo laiko praleidimui ar nepertraukiam poilsiui. Vistik, net ir pats erdviausias kambarys negalės išpildyti šių lūkesčių, jei jame nebus patogių, šiuolaikiškų bei stilingų paauglio kambario baldų.

Pas mus rasite lūkesčius atitinkančių paauglio kambario baldų, kurie kiekvienam jaunam žmogui leis susikurti savo svajonių erdvę.

Jaunuolio kambario baldų kolekcijos yra ypač patrauklus pasirinkimas, nes taupo laiką bei pinigus. Įsigydami visą baldų kolekciją, jūs iš karto įsigyjate bent 3, ypač puikiai tarpusavyje derančius baldus. Taigi, jums nereikia ieškoti kitų gaminių – tokiu būdu taupote savo laiką. Dar daugiau, įsigyti visą kolekciją iš karto, dažniausiai kainuoja pigiau, nei pirkti to paties dydžio bei tipo pavienius baldus. Be to, apstatydami kambarį baldais iš kolekcijos, išgausite ypač patrauklų, o svarbiausia – stilistiškai harmoningą vaizdą.       

Mūsų siūlomi paauglio kambario baldai yra ypač ergonomiški. Ne paslaptis, kad jaunuolio organizmas tik dar tik formuojasi, tad labai svarbu sudaryti sąlygas taisyklingai sėdėsenai. Dar daugiau – miegas jaunam žmogui taip pat yra labai svarbus: ne tik todėl, kad būtent jis padeda atgauti jėgas po judrios dienos, bet ir turi teigiamos įtakos augimo procesui. Taigi, tinkamas sąlygas taisyklingai sėdėsenai bei kokybiškam miegui gali sudaryti tik ergonomiški gaminiai. Būtent tokie ir yra mūsų siūlomi jaunuolio kambario baldai.

Savaime suprantama, tikrai ne paskutinėje vietoje yra ir baldų išvaizda – juk kiekvienas jaunas žmogus ne tik bando atrasti jam labiausiai patinkančius baldus, bet ir pageidauja ryškių, intensyvių spalvų; žaismingų akcentų; lengvumo, gaivumo; puošnių dekoro elementų. Mūsų siūlomi paauglio kambario baldai tikrai pateisins ir estetinius jaunuolių lūkesčius: galime pasiūlyti modernaus, klasikinio, išskirtinio dizaino baldų; vienspalvių ar kelių spalvų; nuo švelniai pastelinių iki ypač ryškių spalvų gaminių.

Ne paslaptis, kad paauglio kambario baldai yra vienas iš tų pirkinių, kuris perkamas ne itin ilgam laiko tarpui: jaunuoliai netrunka suaugti, o metams bėgant keičiasi ir jų supratimas apie baldus. Taigi, nieko keista, kad po kurio laiko ieškoma naujų baldų: solidesnių, didesnių matmenų; kitokios spalvinės gamos, galinčių talpinti daugiau daiktų. Tad, dėl šios priežasties, baldus jaunuolio kambariui perkantys tėveliai dažniausiai nenori daug investuoti – juk žino, kad netrukus po 5 – 7 erių metų bus ieškoma kitų gaminių. Taigi, jei jūsų tikslas yra pigūs jaunuolio kambario baldai, jį išpildyti tikrai nebus sunku – mūsų siūlomų baldų kainos yra iš tiesų draugiškos. Tačiau dar labiau džiugina tai, kad jūsų laukia ne tik patrauklios kainos – baldų kokybė yra aukšta. Jie pagaminti iš saugių naudoti, kokybiškų medžiagų, taigi, tarnaus patikimai, o prižiūrėti bus paprasta.

Aktualu jaunuolio kambario baldai Šiauliuose, Vilniuje ar bet kuriame kitame šalies mieste? Visai nesvarbu, kur gyvenate – rinkitės jaunuolio kambariui skirtus baldus jau dabar ir jie jau netrukus bus pristatyti nurodytu adresu.

Estetiški, stilingi, spalvingi, ergonomiški bei kokybiški jaunuolio kambario baldai – jaukiai, komfortą garantuojančiai erdvei susikurti. Rinkitės patraukliausius sprendimus jau dabar.