EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Jaunuolio baldų lentynos internetu

Lentyna Young 01

Kaina: 108.46 €
Žiūrėk ČIA

Pakabinama lentynėlė Young 32

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 24.39 €
Žiūrėk ČIA

Pakabinama lentyna Young 31

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 36.59 €
Žiūrėk ČIA

Naktinis staliukas Young 69

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 50.82 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Young 22

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 160.74 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Jaunuolio baldų lentynos      

                                                              

Norint jaunuolio kambarį paįvairinti reikėtų tiesiog pakabinti keletą lentynų. Kartais užtenka pakabinti arba perkabinti lentynas, ir kambarys jau atrodo visai kitoks. Juolab, kad lentynos visada yra madingos. Lentynos atlieka ne tik grožio funkciją, bet ir praktiškumo, funkcionalumo, patogumo į jas galima sudėti knygas, vaikų žaislus, nuotraukas ir kitus mielus vaikiškus niekučius.

 

Lentynos jaunuoliams gali būti pagamintos iš pačių įvairiausių medžiagų – ir labai pigių, ir brangių, natūralių ir sintetinių.

 

Kai norima kuo geriau išnaudoti erdvę jaunuolio kambaryje, galima šone prie durų nuo grindų iki lubų, o ir virš staktos pritvirtinti lentynas. Tada jos daromos tokio dydžio kaip siena, ją suskirsto į sekcijas ir tarsi pagilina erdvę. Lentyna-sekcija gali atskirti vieną kambarį nuo kito arba tiesiog atskirti jaunuolio laisvalaikio zoną ir jaunuolio miegamąją zoną.

 

Iš natūralaus medžio pagamintos lentynos jaunuoliams pasižymi ilgaamžiškumu, ekologiškumu, kuria jaukumo, šilumos įspūdį ir kt.

 

Lentynos jaunuoliams gaminamos įvairiausių spalvų ir dizainų. Kokią išsirinksite priklauso nuo jaunuolio ir Jūsų fantazijos, stiliaus. Ji gali būti nuo klasikinės iki modernios.

 

Renkantis lentyną jaunuoliams, reikėtų atkreipti dėmesį į vaiko kambario dydį, nes didelė lentyna gali dar labiau „užgriozdinti“ kambarį, o maža neturėti normalaus estetinio  vaizdo.

 

Todėl jaunuolio kambaryje turėtų būti ne tik lova, spinta, stalas, kėdė, bet ir lentyna ar lentynos, nes taip leis jaunuolio kambaryje išlaikyti tvarką, greitesnę daiktų paiešką ir kt. O renkantis lentynas vaikams reikėtų atkreipti dėmesį iš kokių medžiagų yra pagaminta lentyna, nes tai gali įtakoti savijautą, nuotaiką ir kita.