EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Virtuvės baldai internetu

Išpardavimai Visi
Pakabinama spintelė Italia G40 S (su stiklu)

Pakabinama spintelė Italia G40 S (su stiklu)

Kaina: 40.12 €51.00 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė Italia G50 K

Pakabinama spintelė Italia G50 K

Kaina: 25.95 €33.00 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė Italia G60

Pakabinama spintelė Italia G60

Kaina: 40.12 €51.00 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė Italia G60 K

Pakabinama spintelė Italia G60 K

Kaina: 25.95 €33.00 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė Italia G60 N

Pakabinama spintelė Italia G60 N

Kaina: 48.38 €61.50 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama spintelė Italia G60 S (su stiklu)

Pakabinama spintelė Italia G60 S (su stiklu)

Kaina: 51.40 €65.34 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Virtuvės komplektas AMANDA 1-260 cm

Kaina: 282.00 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Sofia (2,20 m)

Kaina: 232.50 €
Žiūrėk ČIA

Taburetė Spot Juoda

Kaina: 32.50 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės Komplektas Perla 260 cm

Kaina: 231.00 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas EMMA 200

Kaina: 468.00 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Econo C plus

Kaina: 447.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Virtuvės komplektas AMANDA 1-260 cm

Kaina: 282.00 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas MARGARET 3 - 260 cm

Kaina: 385.51 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Sofia (2,20 m)

Kaina: 232.50 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas sonoma/wenge

Kaina: 259.29 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės Komplektas Perla 260 cm

Kaina: 231.00 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Marija 200

Virtuvės komplektas Marija 200

Kaina: 115.43 €156.01 €
Žiūrėk ČIA
 

Praktiški patarimai kaip rinktis virtuvinius baldus

 

Virtuvės baldai - vieni iš pačių sudėtingiausių baldų, nes jie turi būti ir funkcionalūs, ir ergonomiški, ir estetiški.
Kol dar neužsisakėte baldų, neužmirškite aiškiai apibrėžti savo virtuvės paskirties. Juk virtuvėje ne tik gaminamas maistas.
Taigi, nuo ko pradėti?
Prieš perkant virtuvinius baldus, būtina maksimaliai tiksliai susidaryti virtuvės planą, atsižvelgiant į visus dydžius: bendrus virtuvės matmenis, langų, palangių, durų ir apdailos elementų, elektros lizdų ir dujų vamzdžių išsidėstymą ir t.t.
Išsimatuokite patalpą, t.y. atstumus tarp sienų skirtinguose aukščiuose, atstumus nuo kampų iki durų ir langų, nuo grindų iki lubų ( ar visur aukščiai vienodi), atstumus nuo kampų ir grindų iki elektros lizdų, ventiliacijos ir pan. Taip pat būtina atsižvelgti į galimų nišų, išsikišimų matmenis. Kuo daugiau matmenų, tuo tiksliau bus galima sudaryti projektą.
Taip pat svarbūs buitinės technikos matmenys: aukštis, plotis, gylis. Prieš pirkdami baldus, peržiūrėkite interjero žurnalus, baldų gamybos įmonių reklaminę medžiagą, interneto svetaines. Taip bus aišku ko iš tiesų norite ir kas gražu jūsų akiai. Kad susidarytumėte aiškesnę nuomonę apie kompaniją, paskaitykite pirkėjų atsiliepimus - ne paslaptis, kad pasitaiko nemažai atvejų, kai baldai atvežami su įvairiausiai brokais arba aplamai nepristatomi užsakovui.
Geri baldai kainuoja brangiau, todėl jei ieškote baldų, kurie ne tik tarnautų, bet ir džiugintų akį bent keletą metų, iš karto neatmeskite patikusio komplekto tik dėl kainos - pasistenkite išsiaiškinti, už ką tiek reikia mokėti.
Iš ko gaminami virtuvės baldai? Tai taip pat svarbu, kaip ir iš kokių produktų gaminamas mūsų valgomas maistas. Nekokybiškos medžiagos gali ne tik sugadinti interjerą, bet ir paveikti sveikatą. Be to, baldai, pagaminti iš prastos kokybės medžiagų, estetiškai atrodys ir tarnaus trumpiau. Apie virtuvės baldų kokybę pirmiausia sprendžiama pagal pagrindinį faktorių - medžiagų kokybę, t.y. iš ko pagaminti baldų fasadai ir stalviršiai.
Būtinai atkreipkite dėmesį į tokias virtuvės baldų komplekto fasadų ir stalviršių charakteristikas, kaip atsparumas vandeniui, atsparumas temperatūros bei mechaniniam poveikiams. Parduotuvėje išsiaiškinkite kokios panaudotų medžiagų savybės, kiekvienos iš jų pranašumus ir trūkumus, atkreipkite dėmesį į gamintojų vardą, licenzijas ir pan. Įsitikinkite, kad jums siūlomi baldai atitinka kokybės standartus ir ekologijos normas.
Virtuvės baldai gaminami kaip karkasinės konstrukcijos iš medžio drožlių plokščių. Vėliau jos dengiamos aukčiausios rūšies mediena, plastiku, metalu arba plėvele, imituojančia natūralias medžiagas. Brangesni fasadai gaminami iš natūralaus medžio masyvo (ąžuolo, riešutmedžio, vyšnios ir pan.).
Stalviršiams naudojamos įvairios medžiagos: tai gali būti ir didesnio storio medžio drožlių plokštė, padengta laminatu ir stiklo, natūralaus (granito ar marmuro), sintetinio (kristalito, aksilano, varikoro, koriano, gibraltaro ir kt. ) ar dirbtinio akmens. Granitas tvirtas ir atsparus mechaniniam poveikiui, rūgštims, marmuras ir travertinas atsparūs karščiui, bet yra korėtos struktūros, todėl į juos gali įsigerti vyno, riebalų dėmės. Sintetiniai akmenys nenusileidžia analogams, dažnai praktiškumu juos net aplenkia, nereikia bijoti plyšių, įbrėžimų. Korianas ir gibraltaras atsparūs cheminėms medžiagoms. Lengvai valomi, gamybos technologija leidžia sujungimo vietose išvengti siūlių. Dirbtinių akmenų pagrindas - smėlis, kvarcas, akrilas, stiklo pluoštai, boksitas ir stiprios rišančiosios medžiagos. Jis lengvesnis už natūralų, lengvai apdirbamas, higieniškas ir atsparus karščiui (atlaiko įkaitimą iki 230 o C).
Kartais po stalviršiu tvirtinamas silikoninis bortelis, apsaugantis nuo vandens patekimo. Stalviršio ir kriauklės sujungimo vieta turi būti labai gerai izoliuota hermetiku.
 
 

Virtuvės suzonavimas

 

Noriu pasidalinti man aktualia tema : Virtuvės suzonavimas .Galbūt kažkam pravers:

Šiais laikais madinga virtuvę paversti atvira dalimi su gyvenamosiomis patalpomis , kurias priimta vadinti visuomenine zona.Pašalinkite sienas tarp kambarių,sujunkite juos su koridoriumi ir virtuve ir gausite visiškai naują patalpą.Bet gali gautis taip,kad jums nepatiks joje gyventi,nes psichologiškai mums reikalinga keletas skirtingų vietų įvairiems užsiėmimams.Reikalinga,kad būtų atskiros,nors ir salyginai atskirtos zonos,kur mes galėtume ramiai atsisėsti ir papietauti nejausdami už nugaros tuščios erdvės,kad būtų jaukus kampelis,kur mes galėtume atsiskirti.Nesuskirstyta patalpa į pozonius greitai pradeda mus slopinti ir gniuždyti.Išeitis viena: derinant zonuoti.

Iš senų senovės virtuvė būdavo paslėpta nuo svetimų žvilgsnių.Nors šendien požiūris jau pasikeitęs,tačiau daugelis šeimininkių atviroje erdvėje darbinę zoną reikalauja išskirti.Daugelyje siūlomų projektų virtuvė ir valgomasis yra vieningoje erdvėje.Ir nors zonavimas yra salyginis,sienų tarp zonų nebėra,tačiau virtuvė – tai vieta maisto gaminimui,o valgomasis apjungtoje erdvėje - tai vieta valgymui.Pirmoji zona aktyvumui,o antroji zona poilsiui.

Darbinės virtuvės zona paprastai reikalauja vietos prie sienos ir būna patalpos gilumoje,kur reikalingas dirbtinis apšvietimas,o valgomojo zona – turi būti arčiau natūralaus apšvietimo,t.y. prie lango.Valgomojo zona turėtų būti labiau ramioje ir atviroje vietoje.Be to zonuojant svarbu rasti tinkamas proporcijas,nepiskirti darbo zonai perdaug vietos valgomojo sąskaita.

Pats elementariausias virtuvės ir valgomojo zonavimo būdas – grindys.Perėjimas iš aktyvios zonos į poilsio turėtų atrodyti kaip natūralus dizaino tęsinys,tačiau ir praktiškas.Paprastai valgomojo zonoje grindys dengiamos parketu,o darbinėje zonoje – keraminėmis plytelėmis.Geriau,kad pereinamoji vieta būtų vieno aukščio{nereikėtų laipioti laipteliais}.

Vizualiai padalinti erdves galima su įvairaus lygio lubomis,arkos ar pakabinamo karnizo pagalba.Populiarus būdas atskirti erdves baro pagalba,skirto greitam pavalgymui.

Zonuojama taip pat ir apšvietimu.Darbinės zonos apšvietimas turi būti labiau praktiškas,funkcionalus.Valgomojo zona paprastai apšviečiama dekoratyviniais šviestuvais

Neblogas sprendimas – stumdomos pertvaros,kurios didžiąją laiko dalį būna atviros,o esant reikalui pilnai izoliuoja virtuvę.

Dažniausias zonavimo būdas – spalvų pagalba.Įprasta skaityti , kad patalpa atrodo stilingai ,jei sienų plokštumos yra vienos spalvos.Tačiau vieningai erdvei sukurti tai visai nebūtina.Pavyzdžiui,spalvinė gama vieninga , o atspalviai švelniai pereinantys.

Zonavimas baldų spalvų ar net viso interjero stiliaus pagalba{klasikinis,chaitek ir pan.}

Paprastai naudojami kartu keli zonavimo metodai.

 

Taigi, jei ketina greitu metu įsigyti naujus virtuvės baldus, tikimės, kad šie patarimai bus naudingi