EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Virtuvės baldai internetu

Išpardavimai Visi
Virtuvės komplektas Bazylia (2,60 m)

Virtuvės komplektas Bazylia (2,60 m)

Kaina: 273.76 €290.00 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvinis komplektas Wanilia (2,60 m)

Virtuvinis komplektas Wanilia (2,60 m)

Kaina: 270.00 €326.25 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Sofia (2,20 m)

Virtuvės komplektas Sofia (2,20 m)

Kaina: 208.75 €242.15 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Sofia (2,40 m)

Virtuvės komplektas Sofia (2,40 m)

Kaina: 212.50 €246.50 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvinis komplektas Sofia (2,80 m)

Virtuvinis komplektas Sofia (2,80 m)

Kaina: 259.60 €275.00 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Junona 240 Balta blizgi/pilka

Virtuvės komplektas Junona 240 Balta blizgi/pilka

Kaina: 207.43 €250.65 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Virtuvės komplektas AMANDA 1-260 cm

Kaina: 268.65 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas MARGARET 3 - 260 cm

Kaina: 357.99 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės Komplektas Perla 260 cm

Virtuvės Komplektas Perla 260 cm

Kaina: 217.75 €243.35 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Daria 240

Kaina: 197.01 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Marijia 200

Kaina: 141.00 €
Žiūrėk ČIA
Virtuvės komplektas Viola 260

Virtuvės komplektas Viola 260

Kaina: 217.99 €249.55 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
AKCIJA 16%
Virtuvės komplektas Sofia (2,60 m)

Virtuvės komplektas Sofia (2,60 m)

Kaina: 210.99 €252.30 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas AMANDA 1-260 cm

Kaina: 268.65 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas MARGARET 3 - 260 cm

Kaina: 357.99 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas sonoma/wenge

Kaina: 216.08 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 24%
Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas sonoma

Virtuvės komplektas Junona 240 Ąžuolas sonoma

Kaina: 190.99 €250.65 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvės komplektas Daria 240

Kaina: 197.01 €
Žiūrėk ČIA
 

Virtuvės baldai bei jų komplektai - populiariausios prekes internete,ir ne tik dėl savo pigumo

Virtuvė yra itin svarbus kambarys gyvenant ir name ir bute. Be virtuvės tiesiog neįmanoma įsivaizduoti normalaus gyvenimo. Juk būtent šiame kambaryje gaminame maistą, praleidžiame jame bent porą valandų per dieną. Todėl svarbu, kad virtuvė būtų tvarkinga, įrengta patogiai ir viskas būtų pasiekiama ranka. Jei virtuvė bus perkrauta baldais ir įrankiais, tai bus sunku joje dirbti, gaminti maistą, nes tiesiog trūks vietos. Na o jei virtuves baldų bus nepakankamai, tuomet pritrūksite vietos ant stalviršių ir kėdžių. Todėl labai svarbu yra optimaliai pasirinkti virtuvės baldus internete, kad ir vieta būtų taupoma, ir gaminti būtų patogu.


Virtuvės baldų internete būna tikrai daug. Tačiau visų jų jums tikrai nereikia. Žinoma, labai daug kas priklauso ne tik nuo jūsų norų, bet ir nuo finansinių galimybių. Mat turėdami nedidelę virtuvę, negalėsite sutalpinti visų norimų baldų. Jei ploto jūsų virtuvėje trūksta, tuomet verta atkreipti dėmesį į sulankstomus baldus, perlenkiamus stalus, kompaktiškas spinteles. Pasižiūrėkite, kiek vietos yra jūsų virtuvėje. Žinoma, visų pirma skirkite prioritetus buitinei technikai, kaip viryklė, taip pat ir kriauklei, šaldytuvui. O tada jau matysite, kiek iš tiesų vietos galite skirti įvairiems brangesniems ar pigesniems virtuvės baldams. Gerai apgalvokite jų išdėstymą, kad priėjimas būtų patogus, o ir vietos jie per daug neužimtų. Gerai žinodami, kiek turite vietos, galite pradėti dairytis į norimus virtuvės baldus internete.


Visų pirma, neišvengiama virtuvės dalis yra stalas. Kad ir patį mažiausią, bet stalą virtuvėje reikia turėti. Žinoma, geriau didesnį, nes vos pradėjus kepti kokį pyragą, iškart ant stalo atsiranda miltai, cukrus, įvairūs priedai, skirtingi indai. Ir visa tai reikia kažkur susidėti. Kai kurie renkasi ne stalus, bet stalviršius, kurie tvirtinami ant spintelių. Tai taip pat gana patogus variantas, tačiau valgyti prie tokio stalviršio patogu nebus. Labai patogu yra virtuvėje turėti suskleidžiamą stalą, tai yra, tokį, kuris nėra didelis, tačiau prireikus jį galima išlankstyti. Ypač tai reikalinga esant didesnėms šventėms, kuomet susirenka daug draugų ir prireikia didelio stalo, prie kurio visi galėtų susėsti.


Virtuvėje labai praverčia ir kiti badai, kaip antai nebrangios spintelės. Ant sienų kabinamos spintelės yra patogios mažoms smulkmenoms susidėti. Tai gali būti prieskoniai, arbatos, kava, smulkūs įrankiai. Į ant žemės statomas spinteles dedami didesni indai, sunkesni maisto produktai. Todėl tiek pastatomos, tiek kabinamos spintelės yra labai naudingi virtuvės baldainedidelėmis kainomis. Žinoma, nepamirškite turėti ir įvairių lentynų. Ant jų galima sudėti daiktus, kurių nuolat prireikia. Nėra prasmės tokių daiktų kažkur užslėpti, todėl galima juos sudėti į lentynas ar sukabinti ant specialių kabliukų. Iš tiesų, tinkamai pasirenkant virtuvės baldus, galima viską pasidaryti taip patogiai, kad maisto gaminimas bus vienas malonumas. Todėl gerai pasukite galvą ir atsirinkite tik tai, ko tikrai reikia.


Virtuvės baldų komplektas - viena didžiausių investicijų namų apstatymo baldais metu. Natūralu, jog renkantis virtuvės baldus kyla daugybė klausimų bei dvejonių. Didelis stalviršis bus visada patogiau už mažą, į baldus integruota visa buitinė technika bei praustuvė žiūrėsis gražiau, o medžio ar juolab akmens pasirinkimas vietoj klijuotų medžio drožlių plokščių bus ir gražiau, ir ilgaamžiškiau. Tačiau tokie virtuvės baldai kainuos gerokai brangiau. Tokiose ir panašiose dvejonėse skendi dauguma naujakurių, kuriems reikia naujų virtuvės baldų.

Naujai įsirenginėjant virtuvę be abejo reiktų galvoti apie visą baldų komplektą, o ne pavienių spintelių derinimą. Virtuvės baldų komplektą galima užsakyti individualiai gamybai. Kita vertus, galima rinktis internete vieną iš mūsų siūlomų virtuvės baldų komplektų ir taip ženkliai sutaupyti. Standartinių virtuvės baldų komplektų gamyba kainuoja net kelis kartus pigiau. Mes savo parduotuvėje siūlome kelias dešimtis skirtingų komplektų, tad išsirinkti internete kažką tinkamo sau gali turbūt visi. Jeigu jums tai pavyko - sveikiname, turėsite puikų baldų komplektą už kelis kartus mažesnę kainą nei užsakinėjant individualiai, tuo pačiu  išvengsite daug galvos skausmo dėl derinimų ir galvojimų.

Vis tik ne visada virtuvėje tenka vienu metu keisti visus baldus ar tiesiog montuoti naujus. Kartais prireikia papildomos spintelės ar dviejų, o galbūt norisi naujo stalviršio, nes senasis jau gerokai susidėvėjęs. Nors iš pirmo žvilgsnio papildomą virtuvinę spintelę priderinti prie jau esamo komplekto gali būti labai sudėtinga, visai nebūtinai taip ir yra. Mes galime pasiūlyti beveik tūkstantį skirtingų dydžių, modelių, spalvų ir kainų virtuvinių spintelių. Tokiame pasirinkime atrasti ką nors labai panašaus į tai, ką jau turite, tikrai nėra sudėtinga. Juk ne viskas turi derėti - pakanka ryškaus tokio paties spalvos elemento ir naujoji spintelė puikiai žiūrėsis senoje virtuvėje.

Virtuvės stalviršiai - dar vienas virtuvės baldų elementų, kuriuo kartas nuo karto norisi atsinaujinti. Akmeniniai - marmuriniai arba granitiniai, stalviršiai kainuoja dešimt ar net daugiau kartų brangiau už įprastus, tad nieko keisto, jog juos retai išvysime mūsų virtuvėse. Kita vertus, nedidelės standartinių klijuotų medžio drožlių plokščių stalviršių kainos leidžia juos prireikus pasikeisti per daug neskriaudžiant savo piniginės. Juolab, kad vidutinis stalviršis bent dešimtmetį tikrai gerai tarnauja.

Užsakinėdami virtuvės stalviršį internetu nepamirškite atkreipti dėmesio į jo matmenis. Virtuviniai baldų komplektai paprastai turi gana griežtus standartus, tad pritaikyti naują stalviršį savo virtuvei nėra sudėtinga. Tereikia tiksliai žinoti matmenis - aukštį, plotį bei ilgį. Daugumos virtuvinių stalviršių, kaip ir spintelių,  plotis yra 60 centimetrų - labai tikėtina, jog būtent tokio reikia ir jums. Mes galime pasiūlyti ir trumpų, vienai spintelei skirtų stalviršių, kuriuos galite jungti tarpusavyje, ir ilgų, kurie dengtų iš karto kelias spinteles.

Dar vienas svarbus virtuvės atributas - tai stalas ir kėdės. Toli gražu ne visi turi atskirą valgomajį, tad valgymo reikia planuoti virtuvėje. Svarbiausia nepasirinkti per didelio stalo - nors tai ir patogu, vis tik virtuvėje turi būti pakankamai erdvės maisto gaminimui. Siauras praėjimas tarp stalo ir spintelių labai vargina. Tad nedidelėje virtuvėje rekomenduojame rinktis mažesnį stalą ir talpiai prie jo pristumiamas kėdes. Virtuvės kėdės, kitaip nei skirtos kur kas erdvesnei valgomojo zonai, turėti būti ne tokios masyvios, lengvai pakeliamos ir pernešamos.

Renkantis virtuvės stalą bei kėdes būtinai pagalvokite apie galimybę iš karto pirkti visą komplektą. Tokiu būdu ne tik turėsite puikiai tarpusavyje derančius baldus, bet ir sutaupysite. Tiems atvejams, kai namuose lankosi svečiai, patogu turėti daugiau kėdžių. Viena ant kitos sumaunamos kompaktiškos taburetės ar nedidelės kėdės su atramomis tam puikiai tinka. Nenaudojamos kelios nedidelės taburetės galės netrukdomai būti tiesiog po virtuviniu stalu.

Praktiški patarimai kaip rinktis virtuvinius baldus ir sutaupyti

Virtuvės baldai - vieni iš pačių sudėtingiausių baldų, nes jie turi būti ir funkcionalūs, ir ergonomiški, ir estetiški.Kol dar neužsisakėte baldų, neužmirškite aiškiai apibrėžti savo virtuvės paskirties. Juk virtuvėje ne tik gaminamas maistas.

Taigi, nuo ko pradėti  rinktis virtuvinius baldus internete?

Prieš perkant virtuvinius baldus, būtina maksimaliai tiksliai susidaryti virtuvės planą, atsižvelgiant į visus dydžius: bendrus virtuvės matmenis, langų, palangių, durų ir apdailos elementų, elektros lizdų ir dujų vamzdžių išsidėstymą ir t.t.Išsimatuokite patalpą, t.y. atstumus tarp sienų skirtinguose aukščiuose, atstumus nuo kampų iki durų ir langų, nuo grindų iki lubų ( ar visur aukščiai vienodi), atstumus nuo kampų ir grindų iki elektros lizdų, ventiliacijos ir pan. Taip pat būtina atsižvelgti į galimų nišų, išsikišimų matmenis. Kuo daugiau matmenų, tuo tiksliau bus galima sudaryti projektą.Taip pat svarbūs buitinės technikos matmenys: aukštis, plotis, gylis. Prieš pirkdami baldus, peržiūrėkite interjero žurnalus, baldų gamybos įmonių reklaminę medžiagą, interneto svetaines. Taip bus aišku ko iš tiesų norite ir kas gražu jūsų akiai. Kad susidarytumėte aiškesnę nuomonę apie kompaniją, paskaitykite pirkėjų atsiliepimus - ne paslaptis, kad pasitaiko nemažai atvejų, kai baldai atvežami su įvairiausiai brokais arba aplamai nepristatomi užsakovui.

Geri baldai kainuoja brangiau, todėl jei ieškote baldų, kurie ne tik tarnautų, bet ir džiugintų akį bent keletą metų, iš karto neatmeskite patikusio komplekto tik dėl kainos - pasistenkite išsiaiškinti, už ką tiek reikia mokėti.

Iš ko gaminami virtuvės baldai? Tai taip pat svarbu, kaip ir iš kokių produktų gaminamas mūsų valgomas maistas. Nekokybiškos medžiagos gali ne tik sugadinti interjerą, bet ir paveikti sveikatą. Be to, baldai, pagaminti iš prastos kokybės medžiagų, estetiškai atrodys ir tarnaus trumpiau. Apie virtuvės baldų kokybę pirmiausia sprendžiama pagal pagrindinį faktorių - medžiagų kokybę, t.y. iš ko pagaminti baldų fasadai ir stalviršiai.

Būtinai atkreipkite dėmesį į tokias virtuvės baldų komplekto fasadų ir stalviršių charakteristikas, kaip atsparumas vandeniui, atsparumas temperatūros bei mechaniniam poveikiams. Parduotuvėje išsiaiškinkite kokios panaudotų medžiagų savybės, kiekvienos iš jų pranašumus ir trūkumus, atkreipkite dėmesį į gamintojų vardą, licenzijas ir pan. Įsitikinkite, kad jums siūlomi baldai atitinka kokybės standartus ir ekologijos normas.

Virtuvės baldai gaminami kaip karkasinės konstrukcijos iš medžio drožlių plokščių. Vėliau jos dengiamos aukčiausios rūšies mediena, plastiku, metalu arba plėvele, imituojančia natūralias medžiagas. Brangesni fasadai gaminami iš natūralaus medžio masyvo (ąžuolo, riešutmedžio, vyšnios ir pan.).

Stalviršiams naudojamos įvairios medžiagos: tai gali būti ir didesnio storio medžio drožlių plokštė, padengta laminatu ir stiklo, natūralaus (granito ar marmuro), sintetinio (kristalito, aksilano, varikoro, koriano, gibraltaro ir kt. ) ar dirbtinio akmens. Granitas tvirtas ir atsparus mechaniniam poveikiui, rūgštims, marmuras ir travertinas atsparūs karščiui, bet yra korėtos struktūros, todėl į juos gali įsigerti vyno, riebalų dėmės. Sintetiniai akmenys nenusileidžia analogams, dažnai praktiškumu juos net aplenkia, nereikia bijoti plyšių, įbrėžimų. Korianas ir gibraltaras atsparūs cheminėms medžiagoms. Lengvai valomi, gamybos technologija leidžia sujungimo vietose išvengti siūlių. Dirbtinių akmenų pagrindas - smėlis, kvarcas, akrilas, stiklo pluoštai, boksitas ir stiprios rišančiosios medžiagos. Jis lengvesnis už natūralų, lengvai apdirbamas, higieniškas ir atsparus karščiui (atlaiko įkaitimą iki 230 o C).Kartais po stalviršiu tvirtinamas silikoninis bortelis, apsaugantis nuo vandens patekimo. Stalviršio ir kriauklės sujungimo vieta turi būti labai gerai izoliuota hermetiku.

Noriu pasidalinti man aktualia tema : Virtuvės suzonavimas .Galbūt kažkam pravers:

Šiais laikais madinga virtuvę paversti atvira dalimi su gyvenamosiomis patalpomis , kurias priimta vadinti visuomenine zona.Pašalinkite sienas tarp kambarių,sujunkite juos su koridoriumi ir virtuve ir gausite visiškai naują patalpą.Bet gali gautis taip,kad jums nepatiks joje gyventi,nes psichologiškai mums reikalinga keletas skirtingų vietų įvairiems užsiėmimams.Reikalinga,kad būtų atskiros,nors ir salyginai atskirtos zonos(kad ir vizualiai),kur mes galėtume ramiai atsisėsti ir papietauti nejausdami už nugaros tuščios erdvės,kad būtų jaukus kampelis,kur mes galėtume atsiskirti.Nesuskirstyta patalpa į pozonius greitai pradeda mus slopinti ir gniuždyti.Išeitis viena: derinant zonuoti.

Iš senų senovės virtuvė būdavo paslėpta nuo svetimų žvilgsnių.Nors šiandien požiūris jau pasikeitęs,tačiau daugelis šeimininkių atviroje erdvėje darbinę zoną reikalauja išskirti.Daugelyje siūlomų projektų virtuvė ir valgomasis yra vieningoje erdvėje.Ir nors zonavimas yra salyginis,sienų tarp zonų nebėra,tačiau virtuvė – tai vieta maisto gaminimui,o valgomasis apjungtoje erdvėje - tai vieta valgymui.Pirmoji zona aktyvumui,o antroji zona poilsiui.

Darbinės virtuvės zona paprastai reikalauja vietos prie sienos ir būna patalpos gilumoje,kur reikalingas dirbtinis apšvietimas,o valgomojo zona – turi būti arčiau natūralaus apšvietimo,t.y. prie lango.Valgomojo zona turėtų būti labiau ramioje ir atviroje vietoje.Be to zonuojant svarbu rasti tinkamas proporcijas,nepriskirti darbo zonai per daug vietos valgomojo sąskaita.

Pats elementariausias virtuvės ir valgomojo zonavimo būdas – grindys.Perėjimas iš aktyvios zonos į poilsio turėtų atrodyti kaip natūralus dizaino tęsinys,tačiau ir praktiškas.Paprastai valgomojo zonoje grindys dengiamos parketu,o darbinėje zonoje – keraminėmis plytelėmis.Geriau,kad pereinamoji vieta būtų vieno aukščio{nereikėtų laipioti laipteliais}.

Vizualiai padalinti erdves galima su įvairaus lygio lubomis,arkos ar pakabinamo karnizo pagalba.Populiarus būdas atskirti erdves baro pagalba,skirto greitam pavalgymui.

Zonuojama taip pat ir apšvietimu.Darbinės zonos apšvietimas turi būti labiau praktiškas,funkcionalus.Valgomojo zona paprastai apšviečiama dekoratyviniais šviestuvais

Neblogas sprendimas – stumdomos pertvaros,kurios didžiąją laiko dalį būna atviros,o esant reikalui pilnai izoliuoja virtuvę.

Dažniausias zonavimo būdas – spalvų pagalba.Įprasta skaityti , kad patalpa atrodo stilingai ,jei sienų plokštumos yra vienos spalvos.Tačiau vieningai erdvei sukurti tai visai nebūtina.Pavyzdžiui,spalvinė gama vieninga , o atspalviai švelniai pereinantys.

Zonavimas baldų spalvų ar net viso interjero stiliaus pagalba{klasikinis,chaitek ir pan.}

Paprastai naudojami kartu keli zonavimo metodai.

Taigi, jei ketinate greitu metu įsigyti naujus virtuvės baldus, tikimės, kad šie patarimai bus naudingi .