Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Virtuvinis kampas NR103 ąžuolas. Virtuvės kėdės

Virtuvinis kampas NR103 ąžuolas.

Kaina: 159.00 €200.10 €
 
 

Virtuvės kėdės       

                                                                                        

Virtuvės kėdės gali būti gaminamos iš medžio, metalo, plastiko ir kt., įvairiausių spalvų, formų. Virtuvinės kėdės paprastai gaminamos paprastesnės išvaizdos.

 

Kad virtuvės kambarys atrodytų gyvesnis galima kėdes tiesiog aptraukti ryškesnės spalvos medžiaga ar oda. Dabar madinga, kai prie virtuvinio stalo, kėdės yra skirtingų spalvų ir formų. Taip skirtingų spalvų ir formų kėdės aukštyn kojom apverčia įprastą klasikinę tvarką, sunaikina monotoniją ir sukuria intriguojamą, žaismingą nuotaiką.

 

Jeigu namuose turite medines virtuvines kėdes yra nesunku jas atrestauruoti. Atlošą ir kojas tiesiog galima nudažyti ekologiškais dažais, o sėdimąją dalį aptraukti nauju gobelenu ar oda. Be to iš medžio masyvo pagamintos kėdės yra ekologiškos, ilgaamžės, nepraranda taip greitai savo vertės, tinka tiek klasikiniam, tiek ir moderniam stiliui.

 

Geriausiai būtų jeigu virtuvės kėdės būtų derinamos prie virtuvinio stalo, tada būtų išgautas virtuvinių baldų vientisumas.

 

Jeigu stalas turi lenktą koją, ieškokite kėdžių, kurios būtų panašios savo kojomis arba atrama į stalą. Jei stalas yra kvadrato arba stačiakampio formos, derinkite kėdes, kurių sėdimoji dalis būtų panašios formos. Prie tokių stalų galima rinkti įvairaus tipo kėdes: visiškai medines, aptrauktas oda arba audiniu. Kai stalas yra stambių formų (plačių kojų, storo stalviršio), jam palengvinti galite rinktis elegantiškai atrodančias, lengvas kėdes (plonom kojelėm, aptrauktas oda arba su aukštesne atrama ir pan.).

 

Jeigu virtuvės kėdės atsibodo ar nusidėvėjo galite pakeisti kėdžių pavidalą, tai galite lengvai padaryti tiesiog uždėję naują tekstilę. Ir taip tekstilę galite keisti pagal nuotaiką, metų laikus ar progą.

 

Taigi jeigu ruošiatės įsigyti virtuvės kėdes, tai galite kuo puikiausiai padaryti internetu, tik reikia išsirinkti Jums patinkančias ir užsisakyti.