EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Biuro kėdės internetu

Išpardavimai Visi
Kėdė LINCOLN Vadovo kėdės

Kėdė LINCOLN

Kaina: 80.00 €92.00 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė Q-107 Vadovo kėdės

Biuro kėdė Q-107

Kaina: 108.56 €133.40 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė Q-114 Vadovo kėdės

Biuro kėdė Q-114

Kaina: 119.19 €146.45 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė Q-112 Vadovo kėdės

Biuro kėdė Q-112

Kaina: 107.38 €131.95 €
Žiūrėk ČIA
Biuro kėdė Q-229 Vadovo kėdės

Biuro kėdė Q-229

Kaina: 158.12 €194.30 €
Žiūrėk ČIA
Kėdė Q-040 Darbuotojo kėdės

Kėdė Q-040

Kaina: 103.32 €126.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Kėdė Solid Signal

Kaina: 192.47 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Malibu

Kaina: 130.00 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Cameo

Kaina: 119.00 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Ringo

Kaina: 111.01 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Ascot

Kaina: 68.99 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Vire 2

Kaina: 72.00 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Vire 2

Kaina: 72.00 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Vire 2

Kaina: 72.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Kėdė BRAVO

Kaina: 49.01 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė DESMOND (smėlio sp.)

Kaina: 121.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė STANLEY

Kaina: 118.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė DENZEL

Kaina: 62.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė Solid Signal

Kaina: 192.47 €
Žiūrėk ČIA
Kėdė Q-040 Darbuotojo kėdės

Kėdė Q-040

Kaina: 103.32 €126.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Biuro kėdės internete gali skirtis dizainu ir funkcionalumu priklausomai nuo kainos

Daugybė žmonių kasdien praleidžia biuruose, todėl svarbu pasirūpinti, kad biure esantys baldai būtų komfortabilūs ir ilgaamžiai. Žinoma, bene svarbiausias baldas biure yra biuro kėdė. Sėdėdami 8 valandas per dieną toje pačioje kėdėje, norime jaustis patogiai bei sveikai. Todėl biuro kėdės turi pasirenkamos tokios, kad jose sėdėjimas išliktų patogus iki pat darbo dienos pabaigos. Todėl jums siūlome platų biuro kėdžių pasirinkimą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Biuro kėdės gali būti skirstomos į kelias kategorijas:

·         Darbuotojo kėdės

·         Lankytojo kėdės

·         Vadovo kėdės

Paprasčiausios yra lankytojo kėdės. Šios skirtos trumpam pasėdėjimui, todėl yra paprastesnės ir pigesnės. Dažniausiai tokios kėdės pasirenkamos atsižvelgiant į kainą bei stilių. Vienos kėdės yra juodos, tinkančios oficialiai aplinkai. Kitos gali būti spalvingos ar net išskirtinio dizaino, tad tinkamos ne tokiai formaliai aplinkai. Ką pasirinksite, priklausys nuo jūsų biuro ar įstaigos veiklos, patalpų dizaino ir pačių klientų srauto.

Jei lankytojo kėdės nebus itin intensyviai naudojamos, galima ir pataupyti. Svetainėje ieškokite nuorodos „biuro kėdės akcijos ir išpardavimai“ ir rasite dėmesio vertus pasiūlymus. Be to, norėdami išleisti mažiau pinigų, surikiuokite prekes pagal didėjančią kainą. Tuomet mažiausia biuro kėdės kaina bus rodoma puslapio viršuje ir iškart matysite kėdes, kurios tenkina jūsų finansines galimybes.

Darbuotojų biuro kėdės taip pat gali skirtis dizainu ir funkcionalumu. Šios, žinoma, bus gerokai patogesnės nei lankytojų kėdės ir pritaikytos ilgam sėdėjimui. Dažniausiai darbuotojų kėdės turi ratukus, tačiau, norinčius stabilumo, domina ir biuro kėdės be ratukų. Tokios kėdės yra stabilesnės, patogios kai nereikia dažnai keltis iš vietos. Tuo tarpu biuro kėdės su ratukais patogesnės, kuomet dažnai tenka atsistoti ar pakeisti sėdėjimo vietą.

Kitas skirtumas tarp darbuotojų kėdžių yra ranktūriai. Vienos juos turi, kitos ne. Vėlgi, dažniausiai pasirinkimas priklausys nuo pripratimo. Vieniems ranktūriai didelis patogumas, kitiems gali ir trukdyti. Dirbantiems vien kompiuteriu, dažniausiai ranktūriai nėra būtini, tačiau bendraujant su klientais ar skaitant dokumentus, ranktūriai gali netgi labai pasitarnauti. Patogu tai, kad kai perkamos biuro kėdės internetu, galima iš karto viename puslapyje matyti visus pasirinkimus ir greitai pasirinkti kelis geriausius variantus, o vėliau iš jų išsirinkti vieną, jums priimtiniausią.

Vadovų biuro kėdės išsiskiria prabanga, itin dideliu komfortabilumu. Šios kategorijos biuro kėdės dažnai būna natūralios odos, dažniausiai juodų, rudų ir baltų atspalvių. Vadovų kėdės yra brangesnės, tačiau jos padeda atskirti, kas yra įstaigos vadovas. Šios kėdės gali būti skirstomos panašiai kaip ir darbuotojų kėdės – tai yra, į kėdes su ranktūriais, kėdes su ratukais ir be ratukų. Vėlgi, jei jus domina biuro kėdės pigiau, surikiuokite jas kainos didėjimo tvarka ir pasirinkite biuro kėdę už jums priimtiną kainą. Be to, nepamirškite pažiūrėti, į kategoriją, kurioje parduodamos biuro kėdės su akcija.

Mes jums siūlome kelis šimtus skirtingų biuro kėdžių, kurios tiks kiekvienai firmai ar įstaigai. Biuro kėdes lengvai pasirinksite pasinaudoję kainų ar medžiagų filtrais. Galite iš karto atsirinkti natūralios odos biuro kėdes, kėdes su audiniu, eko odos biuro kėdes ar kėdes, pagamintas tiek iš odos, tiek ir iš audinio. Be to, galite rinktis biuro baldus ir kėdes pagal gamintoją. Taip pat, galite matyti tiek aktyvias, tiek ir išparduotas kėdes, dėl kurių pardavimo galite pateikti užklausą. Tikimės, kad pasinaudoję paieškos filtrais greitai rasite geriausias biuro kėdes internetu ir liksite patenkinti pirkiniu.

Biuro kėdė: kokią pasirinkti?

Po įtemptos dienos biure, dažnai aplanko jausmas, lyg būtum dalyvavęs maratone. Turbūt kiekvienas, kam yra tekę ilgas valandas praleisti palinkus virš darbo stalo, paliudys, kad toks darbas tikrai nelengvas. Nuolat kartojant tuos pačius veiksmus ir neturint tinkamos kūno atramos, raumenys patiria didelį stresą, kas ilgainiui gali peraugti į chroniškus nugaros, kaklo ar riešų skausmus. Minėtų problemų galite išvengti, pasirinkę tinkamą biuro kėdę. Šis pirkimo vadovas padės jums išsirinkti geriausią variantą, atsižvelgiant į visus svarbiausius aspektus.

Biuro kėdės ergonomika

Šis terminas pastaruoju metu naudojamas labai dažnai, ypač kalbant apie biuro baldus, todėl svarbu suprasti, ką jis reiškia. Ergonomika yra mokslas, tiriantis žmogaus psichofiziologines galimybes, ribas ir ypatumus darbo metu, siekiant sukurti optimalias darbo sąlygas. Projektuojant biuro baldus, ergonominiai principai naudojami, siekiant pagerinti darbuotojo laikyseną ir pritaikyti baldus skirtingoms reikmėms. Juk kiekvieno žmogaus ūgis ir svoris skirtingas, tačiau daugelis kėdžių yra vieno – standartinio – dydžio. Sėdėjimas kėdėje, kuri yra per žema arba per aukšta, skatina raumenų įsitempimą ir gali sukelti diskomfortą. Tuo tarpu ergonomiška kėdė yra reguliuojama. Be to, kėdė turi teikti tinkamą paramą nugarai, klubams ir rankoms – tai ypač svarbu, palaikant taisyklingą laikyseną. Vadinasi, ergonomiška kėdė turi būti reguliuojama ir turėti tinkamą paramą. Jei kėdė turi tik vieną iš šių ypatybių, ji negali vadintis ergonomiška.

Kėdžių valdymas

Kaip jau minėjome anksčiau, pirmas žingsnis, perkant biuro kėdę – ieškoti tokios kėdės, kuri yra reguliuojama. Jei kėdė yra vientisos konstrukcijos ir nejuda, ant jos sėdėti ilgainiui darosi sunku. Itin manevringas kėdes galima pakelti ir nuleisti, atlošti bei pasukti.

Kėdės aukštis bei sėdimoji dalis

Idealus sėdimosios dalies aukštis yra tada, kai asmens, sėdinčio kėdėje, šlaunys yra lygiagrečiai grindims. Kojos turi liesti grindis, o ne tabaluoti nuo kėdės krašto. Taip pat, sėdimosios dalies kraštas turi būti suapvalintas taip, kad jis netrukdytų kojų kraujotakai. Būtinai išbandykite kėdės aukščio reguliavimo mechanizmą, sėdėdami kėdėje. Kėdė turi kilti bei leistis sklandžiai, su mažai arba jokio pasipriešinimo. Stenkitės vengti kėdžių su pernelyg sudėtingais aukščio mechanizmais.

Kėdės nugaros ir juosmens atrama

Stuburas – viena svarbiausių žmogaus skeleto dalių. Visos didžiosios raumenų grupės yra tiesiogiai su juo susijusios. Sėdėdami prie kompiuterio ar dirbdami prie rašomojo stalo, dauguma žmonių sulenkia savo stuburą nepatogiu kampu. To rezultatas – skaudantys pečiai ir nugara. Kėdė su tinkama nugaros ir juosmens atrama padės išvengti šios problemos.

Kėdės atlošas

Moderniai biuro kėdei būtinas atlošas. Ar atlošas yra pritvirtintas prie sėdimosios dalies, ar atskirtas nuo jos, jis taip pat turi būti reguliuojamas. Idealiu atveju, atlošas turėtų atitikti natūralių stuburo kontūrų formą. Nustatykite atlošą taip, kad jis suteiktų tinkamą nugaros atramą. Esant tinkamai laikysenai, pečių linija turėtų būti šiek tiek už kaklo, o stuburas turėtų visu ilgiu remtis į atlošą.

Atlošimo funkcija

Kėdė ne tik turi turėti tinkamą atlošą, bet ir galimybę atsilošti. Tai leidžia darbuotojui pailsinti pavargusius raumenis. Jei jau sureguliavote sėdimąją dalį ir atlošą į tinkamą aukštį, pabandykite atsilošti, sėdėdami kėdėje. Tvirta kėdė turėtų atsilošti lengvai, be jausmo, kad galite apsiversti.

Kėdės porankiai

Kaip ir visa kita, porankiai turėtų būti reguliuojami. Jei jie yra per aukštai, sėdinčiajam suteikiama netinkama parama, jei per žemai – paramos apskritai nėra. Darbuotojui naudojantis kompiuterio klaviatūra, rankos turėtų būti pakreiptos tuo pačiu kampu, kaip ir riešai.

Besisukančios kėdės

Ideali biuro kėdė turi turėti besisukiojančią ašį. Kitu atveju, darbuotojas bus priverstas nuolat sukioti stuburą, norėdamas pasisukti į šonus ar atgal. Be to, biuro kėdei reikalingi ratukai – taip darbuotojas išliks mobilus ir jam nereikės vargintis, dažnai keliantis nuo kėdės. Kad išvengtumėte galimų incidentų, rinkitės kėdę su ratukų užraktu: taip galėsite reguliuoti, kada kėdė bus mobili, o kada – stacionari.

Apmušalai ir paminkštinimai

Šiuo metu pasiūloje galite rasti įvairių stilių biuro kėdžių su skirtingais apmušalais bei įvairių lygių paminkštinimais. Nerekomenduojama rinktis kėdės, turinčios mažai arba visai neturinčios paminkštinimų: sėdėjimas ant tokios kėdės bus varginantis ir nepatogus. Pernelyg minkšta kėdė taip pat neturėtų būti, mat taip kūnui nebus suteikiama tinkama parama. Rinkitės vidutinio minkštumo kėdę, kuri būtų komfortiška bei suteiktų pakankamą paramą. Kėdės apmušalas - mažiau svarbus, vis dėlto, jis turėtų būti kokybiškas ir atsparus trinčiai. Paprastai apmušalai gaminami iš įvairių sintetinių pluoštų ar odos. Pasirinkite stilių, kuris derėtų prie biuro interjero. Natūralios odos kėdės atrodo solidžiai ir prabangiai, o medžiaginis audinys, savo ruožtu, sukuria svetingumo įspūdį. Jei mėgstate užkandžiauti bei mėgautis gėrimais tiesiai prie darbo stalo, būtų pravartu pagalvoti apie audinį, atsparų dėmėms.

Pabaigai

Patogi kėdė gali lemti labai daug, ypač jei visą dieną praleidžiate prie darbo stalo. Žinoma, kas patogu vienam asmeniui, nebūtinai bus patogu kitam. Tačiau, atsižvelgiant į pagrindinius ergonomikos principus, pasirinkti biuro kėdę yra gana lengva. Kokybiška biuro kėdė turi turėti reguliuojamą sėdimąją dalį, atlošą ir porankius. Taip pat ji turi turėti galimybę būti pasukta ar pakreipta taip, kad darbuotojas išvengtų nuolatinio sukiojimosi bei pakilimo iš savo darbo vietos. Na o visa kita - jūsų skonio reikalas.