Atpigo Biuro kėdė lankytojui ISO juoda C-11 Biuro kėdės
38.00 € 50.98 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė darbuotojui PRESTIGE SKID juoda Biuro kėdės

Atpigo Biuro kėdė vadovui Cody Biuro kėdės
115.00 € 144.72 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė STANLEY Biuro kėdės
125.00 € 152.61 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė darbuotojui Porto 2 balta Biuro kėdės
89.00 € 108.05 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė lankytojui ISO C-4 Biuro kėdės
42.00 € 50.98 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė lankytojui Rapid Biuro kėdės
42.00 € 50.85 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė Fabio Biuro kėdės
95.00 € 114.98 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė vadovui Relax ruda Biuro kėdės
99.00 € 118.98 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė vadovui RELAX pilka Biuro kėdės
99.00 € 118.98 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė vadovui RELAX smėlio Biuro kėdės
99.00 € 118.98 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė vadovui Scroll juoda/raudona Biuro kėdės
109.00 € 130.64 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė vadovui Zoom Biuro kėdės
92.00 € 108.37 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė darbuotojui Spin 2 Biuro kėdės
89.00 € 104.69 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė Fidel Biuro kėdės
85.00 € 99.98 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė vadovui SONIC Biuro kėdės
135.00 € 157.97 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė darbuotojui Vire 2 Biuro kėdės
85.00 € 98.44 € / 1 vnt

Atpigo Biuro kėdė vadovui RUBIN Biuro kėdės
139.00 € 158.82 € / 1 vnt

Biuro kėdės - kokybiškam darbui!

Kokybiška sėdėsena darbo vietoje yra būtina, kadangi tik tokiu atveju pavyks puikiai dirbti, nuostabiai jaustis ir po visos darbo dienos nepergyventi, kad Jūsų nugara pavargo. Biuro kėdės internetu B-a.eu prekybos vietoje šiuo metu yra labai įvairios ir pradėjus ieškoti susidursite išties su labai plačia pasiūla, kuri leis sukurti ergonomiškas darbo vietas darbuotojams. O tinkama darbo vieta padės pasiekti ir našesnius rezultatus bei kur kas geriau jaustis, pozityviau žvelgti į kasdieninę darbo vietą.

Biuro kėdės detaliau gali būti charakterizuojamos pagal tai, kokios yra jų savybės. Šiuo metu pasirinkimas labai platus, tad sistemingos paieškos garantuoja ir našius rezultatus. B-a.eu konsultantai išskyrė kelis pagrindinius kriterijus, kuriuos dažniausiai reikia įvertinti ieškant kokybės ir norint jaustis ramiu, kad įsigytos biuro kėdės patenkins tiek savo paties, tiek darbuotojų poreikius.

Aukštis ir reguliavimo funkcija

Kadangi žmonės yra skirtingo ūgio – neįmanoma sukurti tokios kėdės, kurios aukštis puikiai tiktų visiems. Taigi, reikia rasti tokį baldą, kuris turėtų galimybę reguliuotis pagal poreikius ir tuo pačiu patogia manevruoti priklausomai nuo to, ko nori žmonės. Tokios kėdės yra vadinamos ergonomiškomis kėdėmis, kadangi reguliuojant jų poziciją garantuojama darbinga aplinka. Kokybiškai aplinkai sukurti tuo pačiu būtinas ir kompiuterio ekrano reguliavimas bei kitos pozicijos, kurios gali užtikrinti patogią sėdėjimo vietą.

Rankų atlošai

Nors darbo prie kompiuterio metu dažniausiai retai pasitaiko momentų, kuomet galima visiškai atsipalaiduoti ir padėjus rankas į patogią poziciją svarstyti apie gyvenimą, visgi, kartais toks poreikis reikalingas, juolab, gydytojai dažnai akcentuoja, kad visi, kurie dirba prie kompiuterio, turi kuo daugiau laiko skirti poilsiui. Taigi, naudinga rinktis tokias kėdes, kurios turi patogius rankų atlošus. Tuomet, kai nedirbsite – pavyks patogiai „sukristi“ į kėdę.

Juosmens atrama

Ieškodami patogios kėdės, kuri puikiai tiktų net ir labai ilgam sėdėjimo laikotarpiui, rekomenduojame pasirinkti tokias, kurios turi juosmens atramą. Akcentuojama, kad nei viena biuro kėdė neturėtų būti be jo, kadangi tai galimybė išsėdėti labai ilgas darbo valandas ir tuo pačiu išvengti nemalonaus nugaros skausmo.

Stilius

Galbūt ergonomiškumas ir labai svarbus aspektas, tačiau dirbti tokioje kėdėje, kuri neatrodo maloni akiai – nejauku. Tokiu atveju siūlome susipažinti su B-a.eu pasiūla, kuri labai įvairi, tad kiekvienas sėkmingai ras tokią kėdę, kuri geriausiai derės prie bendro patalpoje kuriamo interjero. Rekomenduojame rinktis labiau tradicinio stiliaus, kurios puikiai tinka klasika dvelkiančiuose biuruose arba ryškesnes, kurios dažniausiai komponuojamos moderniuose namuose. Rinkitės teisingai ir džiaukitės puikia kokybe.

Atsilošimo funkcija

Biuro kėdės taip pat skatina nepamiršti įvertinti ir atsilošimo funkciją. Lygiai taip pat kaip rankoms skirti atlošai prisideda prie atsipalaidavimo – siūlome įvertinti ir atlošo galimybę, kuri gali reguliuotis nuo sėdimos iki beveik gulimos pozicijos. Kad kiekvienas galėtų nusistatyti tokią darbo poziciją, kokia jam asmeniškai yra patogiausia ir kuri geriausiai tinka ilgoms darbo valandoms.

Paminkštinimai

B-a.eu biuro kėdės yra labai skirtingos, tad galima rasti ir kur kas paprastesnes ir kur kas įmantresnes. Ypač mėgstamos kėdės su paminkštinimais, kurie padeda užpakaliukui labai puikiai jaustis, tad net ir ilgas sėdėjimas nebėra blogas pasirinkimas. Tuo pačiu paminkštinama gali būti ir nugara, kad sėdėti būtų gera bei malonu.

Biuro kėdės internetu – galimybė džiaugtis nuostabia darbo vieta, kuri bus jauki ir maloni. Tokia, kokia yra ir namuose, tad ir darbe norėsis būti ilgiau.

__________________________________

Biuro kėdė: kokią pasirinkti?

Po įtemptos dienos biure, dažnai aplanko jausmas, lyg būtum dalyvavęs maratone. Turbūt kiekvienas, kam yra tekę ilgas valandas praleisti palinkus virš darbo stalo, paliudys, kad toks darbas tikrai nelengvas. Nuolat kartojant tuos pačius veiksmus ir neturint tinkamos kūno atramos, raumenys patiria didelį stresą, kas ilgainiui gali peraugti į chroniškus nugaros, kaklo ar riešų skausmus. Minėtų problemų galite išvengti, pasirinkę tinkamą biuro kėdę. Šis pirkimo vadovas padės jums išsirinkti geriausią variantą, atsižvelgiant į visus svarbiausius aspektus.

Biuro kėdės ergonomika

Šis terminas pastaruoju metu naudojamas labai dažnai, ypač kalbant apie biuro baldus, todėl svarbu suprasti, ką jis reiškia. Ergonomika yra mokslas, tiriantis žmogaus psichofiziologines galimybes, ribas ir ypatumus darbo metu, siekiant sukurti optimalias darbo sąlygas. Projektuojant biuro baldus, ergonominiai principai naudojami, siekiant pagerinti darbuotojo laikyseną ir pritaikyti baldus skirtingoms reikmėms. Juk kiekvieno žmogaus ūgis ir svoris skirtingas, tačiau daugelis kėdžių yra vieno – standartinio – dydžio. Sėdėjimas kėdėje, kuri yra per žema arba per aukšta, skatina raumenų įsitempimą ir gali sukelti diskomfortą. Tuo tarpu ergonomiška kėdė yra reguliuojama. Be to, kėdė turi teikti tinkamą paramą nugarai, klubams ir rankoms – tai ypač svarbu, palaikant taisyklingą laikyseną. Vadinasi, ergonomiška kėdė turi būti reguliuojama ir turėti tinkamą paramą. Jei kėdė turi tik vieną iš šių ypatybių, ji negali vadintis ergonomiška.

Kėdžių valdymas

Kaip jau minėjome anksčiau, pirmas žingsnis, perkant biuro kėdę – ieškoti tokios kėdės, kuri yra reguliuojama. Jei kėdė yra vientisos konstrukcijos ir nejuda, ant jos sėdėti ilgainiui darosi sunku. Itin manevringas kėdes galima pakelti ir nuleisti, atlošti bei pasukti.

Kėdės aukštis bei sėdimoji dalis

Idealus sėdimosios dalies aukštis yra tada, kai asmens, sėdinčio kėdėje, šlaunys yra lygiagrečiai grindims. Kojos turi liesti grindis, o ne tabaluoti nuo kėdės krašto. Taip pat, sėdimosios dalies kraštas turi būti suapvalintas taip, kad jis netrukdytų kojų kraujotakai. Būtinai išbandykite kėdės aukščio reguliavimo mechanizmą, sėdėdami kėdėje. Kėdė turi kilti bei leistis sklandžiai, su mažai arba jokio pasipriešinimo. Stenkitės vengti kėdžių su pernelyg sudėtingais aukščio mechanizmais.

Kėdės nugaros ir juosmens atrama

Stuburas – viena svarbiausių žmogaus skeleto dalių. Visos didžiosios raumenų grupės yra tiesiogiai su juo susijusios. Sėdėdami prie kompiuterio ar dirbdami prie rašomojo stalo, dauguma žmonių sulenkia savo stuburą nepatogiu kampu. To rezultatas – skaudantys pečiai ir nugara. Kėdė su tinkama nugaros ir juosmens atrama padės išvengti šios problemos.

Kėdės atlošas

Moderniai biuro kėdei būtinas atlošas. Ar atlošas yra pritvirtintas prie sėdimosios dalies, ar atskirtas nuo jos, jis taip pat turi būti reguliuojamas. Idealiu atveju, atlošas turėtų atitikti natūralių stuburo kontūrų formą. Nustatykite atlošą taip, kad jis suteiktų tinkamą nugaros atramą. Esant tinkamai laikysenai, pečių linija turėtų būti šiek tiek už kaklo, o stuburas turėtų visu ilgiu remtis į atlošą.

Atlošimo funkcija

Kėdė ne tik turi turėti tinkamą atlošą, bet ir galimybę atsilošti. Tai leidžia darbuotojui pailsinti pavargusius raumenis. Jei jau sureguliavote sėdimąją dalį ir atlošą į tinkamą aukštį, pabandykite atsilošti, sėdėdami kėdėje. Tvirta kėdė turėtų atsilošti lengvai, be jausmo, kad galite apsiversti.

Kėdės porankiai

Kaip ir visa kita, porankiai turėtų būti reguliuojami. Jei jie yra per aukštai, sėdinčiajam suteikiama netinkama parama, jei per žemai – paramos apskritai nėra. Darbuotojui naudojantis kompiuterio klaviatūra, rankos turėtų būti pakreiptos tuo pačiu kampu, kaip ir riešai.

Besisukančios kėdės

Ideali biuro kėdė turi turėti besisukiojančią ašį. Kitu atveju, darbuotojas bus priverstas nuolat sukioti stuburą, norėdamas pasisukti į šonus ar atgal. Be to, biuro kėdei reikalingi ratukai – taip darbuotojas išliks mobilus ir jam nereikės vargintis, dažnai keliantis nuo kėdės. Kad išvengtumėte galimų incidentų, rinkitės kėdę su ratukų užraktu: taip galėsite reguliuoti, kada kėdė bus mobili, o kada – stacionari.

Apmušalai ir paminkštinimai

Šiuo metu pasiūloje galite rasti įvairių stilių biuro kėdžių su skirtingais apmušalais bei įvairių lygių paminkštinimais. Nerekomenduojama rinktis kėdės, turinčios mažai arba visai neturinčios paminkštinimų: sėdėjimas ant tokios kėdės bus varginantis ir nepatogus. Pernelyg minkšta kėdė taip pat neturėtų būti, mat taip kūnui nebus suteikiama tinkama parama. Rinkitės vidutinio minkštumo kėdę, kuri būtų komfortiška bei suteiktų pakankamą paramą. Kėdės apmušalas - mažiau svarbus, vis dėlto, jis turėtų būti kokybiškas ir atsparus trinčiai. Paprastai apmušalai gaminami iš įvairių sintetinių pluoštų ar odos. Pasirinkite stilių, kuris derėtų prie biuro interjero. Natūralios odos kėdės atrodo solidžiai ir prabangiai, o medžiaginis audinys, savo ruožtu, sukuria svetingumo įspūdį. Jei mėgstate užkandžiauti bei mėgautis gėrimais tiesiai prie darbo stalo, būtų pravartu pagalvoti apie audinį, atsparų dėmėms.

Pabaigai

Patogi kėdė gali lemti labai daug, ypač jei visą dieną praleidžiate prie darbo stalo. Žinoma, kas patogu vienam asmeniui, nebūtinai bus patogu kitam. Tačiau, atsižvelgiant į pagrindinius ergonomikos principus, pasirinkti biuro kėdę yra gana lengva. Kokybiška biuro kėdė turi turėti reguliuojamą sėdimąją dalį, atlošą ir porankius. Taip pat ji turi turėti galimybę būti pasukta ar pakreipta taip, kad darbuotojas išvengtų nuolatinio sukiojimosi bei pakilimo iš savo darbo vietos. Na o visa kita - jūsų skonio reikalas.