EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Spalva
GYLIS (cm)
Medžiaga
PLOTIS (CM)
Aukštis/ sėdimosios dalies aukštis (cm)
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:

Darbuotojo kėdės internetu

Biuro kėdė Q-040 Darbuotojo kėdės

Biuro kėdė Q-040

Kaina: 103.70 €127.50 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė RINO

Kaina: 91.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė ALEX

Kaina: 48.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė Neon

Kaina: 99.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė VIRE SKID

Kaina: 71.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė VIRE

Kaina: 66.01 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė LUCAS

Kaina: 89.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė PORTO

Kaina: 72.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė Griffin

Kaina: 90.40 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė DENZEL

Kaina: 62.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė TONY

Kaina: 57.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdė BRAVO

Kaina: 49.01 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Rino Signal

Kaina: 68.15 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Q-M1

Kaina: 63.80 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Q-226

Kaina: 94.25 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Q-258

Kaina: 82.66 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Q-406

Kaina: 136.29 €
Žiūrėk ČIA

Biuro kėdė Strike

Kaina: 149.35 €
Žiūrėk ČIA
 
 
Darbo efektyvumą užtikrina patogios darbuotojų kėdės,kurias paprasta ir pigu įsigyti internetu

Šiandien vis daugiau žmonių kiaurą dieną prasėdi prie kompiuterio, o grįžę namo krenta ant sofos priešais televizorių. Tad nieko nuostabaus, kad medikai vis garsiau kalba apie tokio pasyvaus gyvenimo būdo žalą sveikatai. Sėdimas darbas pirmiausia turi neigiamos įtakos raumenims, stuburui, todėl po ilgos darbo dienos gali mausti nugarą, pečių liniją.

Žinoma, gyvenant skaitmeniniame amžiuje, sėdimo darbo tikrai nepavyks išvengti, tačiau yra keletas būdų, kurie gerokai palengvintų kasdienybę ir suteiktų daugiau komforto, vienas jų – biuro darbuotojų kėdes. Visiems kam svarbi kėdžių(ir ne tik) kaina, išsirinkti geriausias  darbuotojų kėdes internetu pigiau galite el.parduotuvėje b-a.eu

Solidumui svarbu vientisas ir tvarkingas interjeras,tame tarpe ir darbuotojų kėdžių

Jokia paslaptis, kad kiekvienas įmonės vadovas, kuris nori sukurti solidų kompanijos įvaizdį, pirmiausia tai pradeda daryti nuo biuro. Vientisas ir tvarkingas interjeras visada asocijuojasi su stabilumu ir atsakingumu. Visgi, kol klaidžiojama interjero idėjų labirinte, dažnai pamirštama pagalvoti apie elementarų patogumą. Be to, nereiktų užmiršti, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl darbuotojų kėdės privalo reguliuotis pagal kiekvieno asmens individualius poreikius. Žinoma, tokios darbuotojų kedės yra brangesnės, tačiau reiktų atminti, kad moksliniais tyrimais buvo nustatyta, kad darbuotojas, dirbantis ergonomiškoje darbo vietoje, sėkmingiau įvykdo jam pavestas užduotis ir rodo geresnius darbo rezultatus, nei tas, kuris pusė dienos bando atrasti patogią sėdėjimo poziciją. Tad, šiek tiek investavus į darbuotojų patogumą, galima tikėtis geresnių rezultatų.

Tiesa, kalbant apie galimybę reguliuoti   kėdes, dažniausiai pagalvojama apie jos aukštį. Visgi, vertėtų atminti, kad turi reguliuotis ir kėdės darbuotojams atlošas, kad žmogus galėtų patogiai įsitaisyti, nesikūprinti ir nedirbti įtemptais nugaros raumenimis. Priešingu atveju – anksčiau ar vėliau stuburo iškrypimas garantuotas. Jei kėdė turi rankų atramas, jos taip pat turi reguliuotis į viršų arba apačią, kad darbuotojas galėtų patogiai pasidėti rankas. Be to, būtų idealu, jei atramos rankoms galėtų judėti ir horizontaliai – „prisitraukti“ arba „atsislinkti“ nuo kėdės į šonus.  Kyla klausimas kodėl? Na, viešai aptarinėti žmogaus svorį nėra labai gražu, tačiau reikia pripažinti, kad darbuotojams, kurie turi viršsvorio, nėra labai patogu sėdėti kėdėje, kurios atramos yra įsispaudusios į šonus.

Taigi, renkantis internetu kėdes darbuotojams, reiktų aklai nesivaikyti idėjos pigiai ir greitai sukurti identiškas darbo vietas, o galvoti apie ergonomišką aplinką, kuri skatintų dirbti.

Kai nugaros skausmų išvengti nepavyksta


Net ir pati kokybiškiausia biuro kėdė nepadės, jei patys nekontroliuosime savęs ir nesistengsime išlaikyti taisyklingos sėdėjimo pozicijos, todėl būtina šiek tiek prižiūrėti save ir sėdėti taisyklingai. Įpratus tai daryti, vėliau bus žymiai lengviau.  Be to, tingų poilsį ant sofos ar ilgą gulėjimą lovoje savaitgaliais, reiktų iškeisti į šiek tiek naudingesnę veiklą – sporto salę, jei nepatinka tampyti svarmenis, visada galite pasivaikščioti, pakvėpuoti grynu, pradėti bėgioti ar užsirašyti į aerobikos treniruotes. Organizmas jums už tai tikrai padėkos.

 

Internete įmanoma biuro kėdes įsigyti pigau,todėl kviečiame naudotis visomis interneto teikiamomis galimybėmis.