EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Namų biuro baldai internetu

Išpardavimai Visi
Rašomasis stalas Alan

Rašomasis stalas Alan

Kaina: 101.46 €133.50 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Alfa

Rašomasis stalas Alfa

Kaina: 47.88 €52.50 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Beta

Rašomasis stalas Beta

Kaina: 69.54 €76.25 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Boston

Rašomasis stalas Boston

Kaina: 90.06 €98.75 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Yris

Rašomasis stalas Yris

Kaina: 72.96 €80.01 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Jocker

Rašomasis stalas Jocker

Kaina: 90.06 €98.75 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos
Rašomasis stalas Mini

Rašomasis stalas Mini

Kaina: 33.06 €44.08 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas kampinis Gufi

Rašomasis stalas kampinis Gufi

Kaina: 104.50 €137.49 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Uran

Rašomasis stalas Uran

Kaina: 66.70 €72.50 €
Žiūrėk ČIA

Padėklas kompiuteriui B-28

Kaina: 10.81 €
Žiūrėk ČIA
Kompiuterio stalas Irys N

Kompiuterio stalas Irys N

Kaina: 75.90 €89.10 €
Žiūrėk ČIA
Darbo stalas MINI Meblolux

Darbo stalas MINI Meblolux

Kaina: 26.45 €31.05 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Kompiuterio stalas B-6

Kompiuterio stalas B-6

Kaina: 53.58 €70.49 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Alan

Rašomasis stalas Alan

Kaina: 101.46 €133.50 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Elf L/P

Rašomasis stalas Elf L/P

Kaina: 98.03 €107.50 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas Mini

Rašomasis stalas Mini

Kaina: 33.06 €44.08 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas kampinis Gufi

Rašomasis stalas kampinis Gufi

Kaina: 104.50 €137.49 €
Žiūrėk ČIA

Nešiojamo kompiuterio stalas Alexis

Kaina: 76.15 €
Žiūrėk ČIA
 

Keletas patarimų  renkantis internetu patogius,ekonomiškus namų biuro baldus

Prieš keliolika metų daugelis tikriausiai nė neįsivaizdavo, kad dirbti bus galima ir namuose. Šiuolaikinė technika, komunikacijos ir interneto ryšys suteikė tokią galimybę. Taigi jeigu tik yra noro, namuose pravartu įsirengti darbo kambarį ar bent jau darbo vietą, skirtą būtent šiam tikslui.

Namų biuro baldai ir darbo kambarys ar bent jau darbo kampas tiesiog bute - vieniems svajonė, kitiems pramoga, o tretiems tiesiog būtinybė. Daugumai namų biuro baldų prireikia tuomet, kai namuose yra mokyklinio amžiaus vaikų. Namų darbų ruošimui ir mokymuisi patogus stalas ir gera kėdė yra tiesiog būtini. Tačiau šiais laikais ir tėvai turi vis daugiau galimybių dirbti iš namų, sparčiai populiarėja užsiėmimas įvairiomis laisvosiomis profesijomis, tad darbo kabinetas namuose tampa tiesiog būtinybe.

Svarbiausi biuro baldai, skirti darbui prie kompiuterio, yra du - stalas ir kėdė. Neretai prireikia ir lentynos ar komodos su patogiais stalčiais dokumentams bei užrašams. Tačiau daug kas visą informaciją laiko tiesiog kompiuteryje. Tuomet belieka susirasti ramesnę vietelę namuose, išsirinkti gerą stalą bei biuro kėdę ir pasinerti į darbus.

Renkantis namų biuro baldus svarbu atsižvelgti į tai, kam vis tik jų reikia. Dažniausiai patogios darbo vietos namuose reikia vis tik vaikams. Jie yra sparčiai augantys, ir tai yra kone svarbiausias veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti perkant stalą bei kėdę pamokoms ruošti ir mokytis. Laimei, dauguma vaikams skirtų biuro baldų, tiek kėdžių, tiek ir stalų, turi nesudėtingus aukščio reguliavimo mechanizmus. Greitai augančiam vaikui tai yra tiesiog būtina. Vis tik nereikėtų tikėtis, jog tą patį stalą bei kėdę galės naudoti ir pirmokas, ir dvyliktokas. Tad renkant biuro baldų komplektą vaikui reikia galvoti keliems metams į priekį ir atsižvelgti į vaiko amžių bei ūgį. Vis tik reguliavimo funkciją būtinai numatykite.

Štai darbo vieta namuose suaugusiems įrengiama lengviau. Suaugusio žmogaus ūgis praktiškai nekinta, tad baldus galite rinktis ir nebūtinai reguliuojamo aukščio. Kita vertus, tai būtų didelis privalumas. Jei nuspręsite rinktis baldus, ar bent jau stalą, be aukščio reguliavimo funkcijos, gerai išsiaiškinkite, kokio aukščio jums reikia. Toks paprastas dalykas kaip nepatogi darbo vieta gali ženkliai kenkti jūsų darbo produktyvumui.

Būtent patogumas yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis namų biuro kėdę. Dauguma jų turės aukščio reguliavimo funkciją, galės suktis aplink savo ašį, turės atlošus rankoms, reguliuojamus arba nebūtinai. Taigi funkciškai visos bus panašios, belieka pasirinkti sau patogią. Kita vertus, biuro kėdės kuriamos tokios, kad būtų maksimaliai ergonomiškos, kad niekas neblaškytų jūsų dėmesio dirbant ar mokantis. Renkantis kėdę, gana svarbu atsižvelgti ir į atlošus rankoms. Dirbant kompiuterio jie reikalingi labai nedaug, kartais gali netgi trukdyti. Jei ir jūs galvojate panašiai, rinkitės tokią biuro kėdę, kurios rankų atlošai būtų reguliuojami. Tokiu atveju juos galėsite naudoti tik taip, kaip jums patogu.

Renkantis namų biuro stalą reikėtų gerai pagalvoti apie jo dydį. Vieniems reikia kuo mažesnio staliuko tik monitoriui pastatyti, tuo tarpu kitiems šalia kompiuterio reikia turėti pakankamai vietos brėžiniams, sąskaitoms, įvairiems skaičiavimams, knygoms bei žodynams. Didelis stalas darbui visuomet bus patogiau nei mažas. Kita vertus, mažas stalas pareikalaus kur kas mažiau erdvės jūsų kambaryje. Abu aspektai yra labai svarbūs, tad įvertinkite ir savo norus, ir galimybes.

Kai kuriuos namų biuro stalus siūlome ir su lentynėlėmis, stalčiais ar ratukais patogiam perstumdymui iš vienos vietos į kitą. Jeigu darbo metu naudojate ne tik kompiuterį, bet ir knygas, popieriaus lapus ar braižybos įrankius, stalčiai bei lentynos labai pravers. Na o galimybė ratukus turintį stalą lengvai perstumti iš vienos vietos į kitą taip pat nelieka neįvertinta. Ypač tų, kurių “biuro vietas” namuose kartas nuo kartu turi keisti savo vietą.

Dar keletas patarimų įsirenginėjant darbo vietą namuose :

Taigi įsirenginėjant biurą namuose reikia planuoti ir galvoti kokių reikės baldų, kad galėtum dirbti kokybiškai. Iš anksto planuodami baldus Jus sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mažiau stresuosite, kad kažkas gali nepavykti, kaip buvo planuota.

Pirmiausiai reikėtų įvertinti kambario erdvės dydį. Jei kambarys yra mažas rašomąjį stalą statykite prie lango.Jei palangė siaura, teks pasidairyti mažesnių gabaritų stalo, kitaip tikėtina, kad kambaryje neįsiteksite. Jeigu neįsivaizduojate kaip tai gali atrodyti, tiesiog nusipieškite eskizą. O jau turint eskizą galima parodyti draugams, kolegoms, kurie bent kiek išmano apie kambarių apstatytumą, nuomonės. Tokiu būdu galite apsisaugoti nuo nevykusių sprendimų, išlaidų. Eskize pažymėkite ir vietas, kuriose bus elektros lizdai bei šviestuvai – suvokti, kiek patogus naujasis kambarys bus dar paprasčiau. Namų biuro baldus rinkitės ne pagal gražumą, o pirmiausiai pagal patogumą.

Vis dėl to svarbiausiu namų biuro baldu išlieka stalas. Renkantis rašomąjį stalą pirmiausiai reikia atsižvelgti kokį kompiuterį turime – ar nešiojamąjį, ar stacionarų. Geriausia, kad stalas nebūtų pernelyg mažas, antraip ant jo tilps tik kompiuterio monitorius. Galima rinktis specialius kelių dalių stalus arba L formos stalą, ant kurio tilptų skeneris, spausdintuvas ir kiti darbui būtini atributai. Kėdė turėtų būti reguliuojamo aukščio, su reguliuojamu atlošu kėdę, kad netektų skųstis nugaros skausmais. Kokybiškai ir ilgaamžei kėdei nepagailėkite pinigų.

Taip pat kiti namų biuro baldai galėtų būti – nedidelė spinta, spintelė su atviromis lentynėlėmis ar komodą, kurioje laikysite knygas, dokumentus, segtuvus ir viską, ko gali pririekti darbuojantis. Taip pat darbo kambaryje pravers nedidelė sofutė, ant kurios pavargę trumpam prisėsite ar prigulsite. Jei kambarys – labai mažiukas, pakaks ir stalo, patogios kėdės bei nedidelės spintelės. Žinoma, viskas priklauso nuo Jūsų darbo ypatumų.

Nepamirškite susikurti tvarkingą darbo vietą, kad daug laiko nereikėtų skirti dokumentų ar kitų darbui reikalingų įrankių paieškai. Ir taip turėsite idealią darbo vietą namuose.

Taigi įsirenginėjant namuose biurą įvertinkite turimą kambario erdvę ir išrinkite šiai erdvei skirtus kokybiškus, funkcionalius ir patogius namų biuro baldus. Nes tik turint kokybiškus, funkcionalius, patogius namų biuro baldus galima jaustis gerai ir nesiskųsti sveikatos sutrikimais - sprando, pečių juostos, nugaros, juosmens srities, galvos skausmais.