Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Penkių dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm

Kaina: 87.89 €

Trijų dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm

Kaina: 30.81 €

Trijų dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm, rožinis

Kaina: 30.81 €

Trijų dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm, pilkas

Kaina: 30.81 €

Pledukas kūdikiui, 80x90

Kaina: 24.88 €

Šešių dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm, žalias

Kaina: 67.14 €

Šešių dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm, pilkas

Kaina: 67.14 €

Šešių dalių patalynės komplektas 120x90x360, rožinės-pilkos spalvos

Kaina: 67.14 €

Dviejų dalių patalynės komplektas su meškiukais 120x90 40x60 cm

Kaina: 26.32 €

Antklodė 75x100

Kaina: 25.92 €

Dviejų dalių patalynės komplektas, pilkas, 135x100 40x60

Kaina: 25.01 €

Keturių dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm, žalias

Kaina: 48.64 €

Keturių dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm, pilkas

Kaina: 48.64 €

Penkių dalių patalynės komplektas 120x90 40x60 cm, rožinis

Kaina: 84.55 €

Penkių dalių patalynės komplektas 120x90 40x60, pilkas

Kaina: 58.87 €

Trijų dalių patalynės komplektas 135x100 40x60

Kaina: 45.12 €

Penkių dalių patalynės komplektas 135x100 40x60 cm

Kaina: 59.52 €

Šešių dalių patalynės komplektas 135x100 40x60 cm, pilkas

Kaina: 75.09 €
 
 

Pagalvės  išsirinkimas internete- paprastas ir pigus kai žinai kokia tau tinka                                         

Nemažai lietuvių skundžiasi miego problemomis. Dauguma jų pilnai neišsimiega, ryte jaučiasi pavargę. Tačiau miego trūkumas nėra vienintelė bėda – ne vienam yra sunku vakare užmigti, tai visi vis ieško naujų metodų, kaip palengvinti tiek rytinį ropštimąsi iš lovos, tiek pastangas užmigti. Iš tiesų, būdų yra ir kai kurie jų iš tiesų veiksmingi. Tačiau pradėkime iš pradžių.

Geram miegui yra svarbu patogi lova, patogus čiužinys ir gera pagalvė. Pagalvė yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas – vieni mėgsta sintetines, kiti renkasi natūralias – žąsies ar ančių plunksnų ar grikių lukštų. Iš tiesų, pagalves  internete pasirinkti tikrai yra iš ko: b-a.eu . Patarimais, kokią pagalvę internete pasirinkti nesidalinsime – tą reikia kiekvienam išbandyti ir pasirinkti pagal save. Vieniems patiks kietos grikių pagalvės, o kiti ant tokios niekaip negalės užmigti. Dar gi nemažai žmonių mėgsta miegoti išvis be pagalvės ir tuo labai džiaugiasi. Dažniausiai miegojimą be pagalvės renkasi tie, kas miega ant nugaros, o tokių nėra daug.

Geram miegui labai svarbu yra ritmas. Patartina visuomet eiti miegoti ir keltis tuo pat metu. Ir netgi savaitgaliais. Savaitgaliai ne vienam išderina ritmą. Neretai žmonės renkasi darbo dienomis miegoti mažiau ir už tai atsigriebti šeštadieniai ir sekmadieniais. Tai nėra rekomenduotinas dalykas, todėl patartina laikytis ritmo ir tai gali žymiai pagerinti jūsų miego kokybę.

Jei vakarais nesiseka užmigti, yra keli būdai, kaip tą palengvinti. Vienas jų – šiltas dušas arba šilta vonia prieš miegą. Šilumas atpalaiduoja raumenis, galima sakyti, paruošia juos miegui. Tik nemėginkite šalto dušo prieš miegą! Jis tik suaktyvina kraujotaką ir pabudina. Šaltas dušas daug geriau tiks ryte, norint išsibudinti.

Taip pat lengviau užmigti padeda ir šiltas pienas. Tai labai paprasta – tiesiog pasišildykite stiklinę pieno ir išgerkite. Tai nuramina, padeda greičiau pasinerti į sapnus.

Vienas būdas, vos prieš kelis metus atrastas vieno mokslininko yra… skaičiavimas. Teigiama, kad tam tikras skaičiavimas, derinamas su kvėpavimu, atpalaiduoja ir padeda užmigti. O viskas vyksta taip – skaičiuojame iki keturių ir tuo metu įkvepiame. Tuomet skaičiuojame nuo vieno iki septynių ir laikome orą plaučiuose. Praėjus septynioms sekundėms, 8 sekundes išleidžiame orą pro burną. Tai sulėtina širdies ritmą, taip pat pašalina nereikalingas mintis, kurios dažnai ir būna priežastis, kodėl sunku užmigti. Išbandykite šį būdą. Tam paprastai užtenka 1 – 2 minučių.

Jei tikrai norite gerai miegoti, svarbu suderinti visus aukščiau minėtus dalykus. Nepamirškite patogaus čiužinio ir pagalvės , laikykitės miego režimo, tai yra kiekvieną dieną eikite miegoti tuo pačiu metu ir kelkitės tą pačią valandą, įskaitant ir savaitgalius. Jei tai nepadeda, tuomet galite pereiti ir prie vėliau paminėtų būdų, kurie padeda lengviau užmigti. Išbandykite tai ir netrukus pastebėsite teigiamus rezultatus.

 Kam kokia pagalvė tinka ?                                                                                  

Namų erdvė tai vieta, kurioje žmogus gali leisti pasireikšti savo kūrybiškumui, fantazijai ir susikurti gražų, jaukų namų interjerą. Kad interjeras atrodytų originalesnes, gyvybingesnis reikėtų į pagalbą pasitelkti pagalves.

Pagalvės ne tik puošia interjerą, bet ir suteikia galimybę pailsėti, yra baldo dalis, priedas. Pagalvių pagalba galima atrasti naujus interjero sprendimus. Jas galime sudėlioti taip, kad baldas atrodytų visai kitoks negu buvo iki šiol. Žinoma, tai nėra savarankiškas meno kūrinys. Ji gali būti tik dalelė kambario erdvės arba tokia reikalinga, kad išėmus liktų tuštuma.

Pagalvės gali būti skirtos tik poilsiui, geram miegui, taip pat vis labiau populerėja įvairių spalvų, formų, raštų pagalvėlės, kurios Jūsų interjerą paverčia nepakeičiamu.

Kad miegas būtų nepriekaištingas, pagalves reikėtų atnaujinti ir įsigyti naujas kas metus ar kas pusantrų metų. Senoje pagalvėje gali būti gausu alergenų, ypač dulkių erkučių, todėl miegas gali tapti kančia.

Miegojimas ant netinkamos pagalvės gali pakenti jūsų sveikatai – sukelti galvos ar įvairius kūno skausmus, pečių linijos ar rankų nutirpimą ir t.t.

Kad išvengtumėte nugaros ir kaklo skausmų, miegokite tik ant vienos pagalvės. Gera pagalvė yra tokia, kuri miego metu jūsų galvą ir kaklą gali išlaikyti lygioje padėtyje su stuburu.

Vidutinio kietumo pagalvę reikėtų rinktis tiems žmonėms, kurie miega ant nugaros.Tokia pagalvė kaklą laiko taip, jog galva nelinktų į priekį.

Storą ir kietą pagalvę reikėtų rinktis tiems žmonėms, kurie miega ant šono. Tokia pagalvė jums labiausiai tiks todėl, jog ji užpildys ertmę, esančią tarp jūsų ausų ir pečių linijos.

Minkštesnę ir plokštesnę pagalvę siūlome rinktis tiems, kurie miega ant pilvo. Ji padės išvengti kaklo srities įtempimo. Tačiau geriausia būtų, jei įprastumėte miegoti ant šono ar nugaros, kadangi miegojimas ant pilvo gali sukelti įvairių nugaros ir stuburo negalavimų.

Pagalvės su plunksnų užpildu gali būti gaminamos iš žąsies ar anties pūkų. Šios pagalvės yra minkščiausios ir brangiausios.

Pagalvės su sintetinio pluošto užpildu gaminamos iš poliesterio. Poliesterio užpildas yra nelabai brangus, minkštas, tačiau po plovimo pagalvėse gali atsirasti gumbelių.

Pagalvės su porolono užpildu būna tvirčiausios, jos taip pat būna įvairių formų. Pagalvės su porolono užpildu susiformuoja pagal jūsų galvos formą.

Renkantis pagalvę svarbu atsižvelgti į savo naktinį prakaitavimą, alergijas, turimas ligas ir išsirinkti tik Jums geriausiai tinkančią pagalvę. Gerai išsimiegojęs ir pailsėjęs žmogus yra laimingas, jį lydi sėkmė.