EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Pagalvės internetu Puslapis: 1; Rodyti po: 18; Tipas: sąrašas

 

Pagalvės                                           

                                                                                      

Namų erdvė tai vieta, kurioje žmogus gali leisti pasireikšti savo kūrybiškumui, fantazijai ir susikurti gražų, jaukų namų interjerą. Kad interjeras atrodytų originalesnes, gyvybingesnis reikėtų į pagalbą pasitelkti pagalves.

 

Pagalvės ne tik puošia interjerą, bet ir suteikia galimybę pailsėti, yra baldo dalis, priedas. Pagalvių pagalba galima atrasti naujus interjero sprendimus. Jas galime sudėlioti taip, kad baldas atrodytų visai kitoks negu buvo iki šiol. Žinoma, tai nėra savarankiškas meno kūrinys. Ji gali būti tik dalelė kambario erdvės arba tokia reikalinga, kad išėmus liktų tuštuma.

 

Pagalvės gali būti skirtos tik poilsiui, geram miegui, taip pat vis labiau populerėja įvairių spalvų, formų, raštų pagalvėlės, kurios Jūsų interjerą paverčia nepakeičiamu.

 

Kad miegas būtų nepriekaištingas, pagalves reikėtų atnaujinti ir įsigyti naujas kas metus ar kas pusantrų metų. Senoje pagalvėje gali būti gausu alergenų, ypač dulkių erkučių, todėl miegas gali tapti kančia.

 

Miegojimas ant netinkamos pagalvės gali pakenti jūsų sveikatai – sukelti galvos ar įvairius kūno skausmus, pečių linijos ar rankų nutirpimą ir t.t.

 

Kad išvengtumėte nugaros ir kaklo skausmų, miegokite tik ant vienos pagalvės. Gera pagalvė yra tokia, kuri miego metu jūsų galvą ir kaklą gali išlaikyti lygioje padėtyje su stuburu.

 

Vidutinio kietumo pagalvę reikėtų rinktis tiems žmonėms, kurie miega ant nugaros.Tokia pagalvė kaklą laiko taip, jog galva nelinktų į priekį.

 

Storą ir kietą pagalvę reikėtų rinktis tiems žmonėms, kurie miega ant šono. Tokia pagalvė jums labiausiai tiks todėl, jog ji užpildys ertmę, esančią tarp jūsų ausų ir pečių linijos.

 

Minkštesnę ir plokštesnę pagalvę siūlome rinktis tiems, kurie miega ant pilvo. Ji padės išvengti kaklo srities įtempimo. Tačiau geriausia būtų, jei įprastumėte miegoti ant šono ar nugaros, kadangi miegojimas ant pilvo gali sukelti įvairių nugaros ir stuburo negalavimų.

 

Pagalvės su plunksnų užpildu gali būti gaminamos iš žąsies ar anties pūkų. Šios pagalvės yra minkščiausios ir brangiausios.

 

Pagalvės su sintetinio pluošto užpildu gaminamos iš poliesterio. Poliesterio užpildas yra nelabai brangus, minkštas, tačiau po plovimo pagalvėse gali atsirasti gumbelių.

 

Pagalvės su porolono užpildu būna tvirčiausios, jos taip pat būna įvairių formų. Pagalvės su porolono užpildu susiformuoja pagal jūsų galvos formą.

 

Renkantis pagalvę svarbu atsižvelgti į savo naktinį prakaitavimą, alergijas, turimas ligas ir išsirinkti tik Jums geriausiai tinkančią pagalvę. Gerai išsimiegojęs ir pailsėjęs žmogus yra laimingas, jį lydi sėkmė.