Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Patalynė

Naujienos Visos naujienos

Dviejų dalių patalynės komplektas - Gėlės, 135X100 40X60, mėtinis

Kaina: 19.82 €

Dviejų dalių patalynės komplektas - Miškas, 135X100 40X60, mėtinis-pilkas

Kaina: 19.82 €

Dviejų dalių patalynės komplektas - Gėlės, 120X90 40X60, mėtinis

Kaina: 19.35 €

Dviejų dalių patalynės komplektas, 120X90 40X60, mėlynas

Kaina: 19.35 €

Dviejų dalių patalynės komplektas - Gyvūnai, 120X90 40X60

Kaina: 19.35 €

Dviejų dalių patalynės komplektas Angel Baby, 135x100, 40x60 cm, mėlynas

Kaina: 17.77 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

DISNEY Mickey Mouse dvigulės patalynės komplektas (Polaroidinės nuotraukos)

Kaina: 44.00 €

Ortopedinių savybių turinti pagalvė RIVERA

Kaina: 54.99 €

Pagalvė Aeros Ultralight Pillow Regular Mėlyna

Kaina: 34.90 €

"Pimpačkiukai" patalynės komplektas (Didžioji Britanija)

Kaina: 28.51 €

Žvaigždžių karai VII patalynės komplektas „Divider“

Kaina: 47.00 €

"Mano mažasis ponis" patalynės komplektas

Kaina: 46.00 €
 

Patalynė internetu

Geras miegas – garantija, kad visą dieną pavyks jaustis puikiai, kad galėsite aplinkinius žavėti nuostabia šypsena, kadangi Jūsų nuotaika bus gera, o organizmas jausis puikiai. Svarbiausia, kiekvienas gulimasis į lovą bus lydimas malonaus atsipalaidavimo. Tiesa, geras miegas neatsiejamas ir nuo tinkamiausios patalynės pasirinkimo. B-a.eu pasiūla – plati, tačiau tik taip galima užsitikrinti, kad rasite tai, kas garantuoja, kad Jūsų sapnų karalystė bus labai saldi, o miegas – ypač malonus.

B-a.eu prekiauja šiomis patalynės rūšimis. Aukšta kokybė, maža kaina ir galimybės, kurios leis be jokio vargo džiaugtis jaukesniu, šiltesniu ir kur kas malonesniu gyvenimu.

·        Antklodės internetu;

·        Paklodės pigiau;

·        Patalynės komplektai;

·        Pledai internetu pigiau.

B-a.eu patalynė internetu – kiekvienam, kuris nori džiaugtis miegu, kuris nuneš į maloniausią sapnų karalystę. Ir tuo pačiu leis mėgautis odai maloniais pojūčiais nuo pirmo atsigulimo į lovą iki rytinio kėlimosi, kuris nebebus toks sunkus, kadangi puikiai išsimiegosite ir tuo pačiu kokybiškai pradėsite dieną.

Žinoma, jeigu norite, kad Jūsų miego kokybė būtų pati geriausia – tokiu atveju reikia suderinti kelis skirtingus komponentus, kelias taisykles, kurios garantuoja, kad miegosite puikiai. O geras miegas ne tik gerina nuotaiką, tačiau ir greitina medžiagų apykaitą, gerina atmintį ir duoda begalė kitų pliusų, kurie leis gyventi kur kas smagiau.

Miegojimui labai svarbu, kad kambarys būtų visiškai tamsus. Nors kai kurie žmonės tikina, kad šviesa jiems visiškai netrukdo, visgi, naujausi tyrimai rodo, kad net ir miegant tokiu atveju žmogaus smegenys nesiilsi. O to išvengti galima labai paprastai. Tiesiog įsigykite kokybiškas užuolaidas bei tamsias romanetes, kurios padės išvengti šviesos šaltinių kambariuose.

Labai dažnai akcentuojama, kad įvairiausios technologijos sumažino žmonių miego kokybę. Tai nereiškia, kad miegojimo metu mes naudojamės technologijomis. Tai reiškia, kad prieš eidami miegoti labai ilgai naršome telefone, kompiuteriuose arba žiūrime televiziją, tad šio nemalonaus įpročio paprasčiausiai reikėtų atsikratyti. Tokiu atveju miego kokybė bus daug geresnė, kadangi smegenys tinkamai pasiruošti miegui. Jeigu naršymas labai reikalingas, tokiu atveju rekomenduojama įdiegti ekranus, kurie sumažina akių vargumą. Arba paprasčiausiai sumažinti šviesos intensyvumą.

Dar vienas aspektas, kuris neatsiejamas nuo kur kas geresnės miego kokybės, yra fizinis aktyvumas, kuris labai rekomenduotas prieš miegą. Kuo ilgesnis pasivaikščiojimas – tuo Jūsų miegas bus gilesnis. Jeigu turite šuniuką – tokiu atveju būtinai išnaudokite šią puikią fizinio aktyvumo galimybę ir pasivaikščiokite prie miegą.

Nors mes akcentuojame kokybišką patalynę, kuri gali garantuoti, kad miegas bus labai malonus, tačiau siūlome nepamiršti, kad šiuo atveju kokybiška apranga taip pat yra būtina. Tiesa, kiekvienas savotiškai supranta, kokia ta kokybiška apranga turi būti, kad miegas būtų saldžiausias ir mieliausias. Juk drabužiai kiekvieną naktį liečia Jūsų kūną, tad labai svarbu pasirinkti tokius, kurie bus malonūs ir kurie miegojimo metu per daug nesusigarankščiuos.

B-a.eu patalynės internetu yra labai kokybiškos, tad kiekvienas norintis džiaugtis puikiu miegu – turi tokią galimybę. Mes siūlome aukščiausios kokybės gaminius, kurie patenkina net ir sunkiai užmiegančių žmonių poreikius. Didžiuojamės galėdami ne tik pasiūlyti labai skirtingą patalynę, kuri skiriasi funkcijomis bei medžiagos tipu, tačiau taip pat ir stiliumi, kuris labai puikiai prisiderins prie Jūsų namų interjero. Nuo klasikinio stiliaus iki modernaus, nuo kiek žaismingesnio iki labai solidaus, tad kiekvienas ieškantis labiausiai jam tinkamo pasirinkimo gali jaustis ramus, kad jam tai pavyks surasti.

B-a.eu linki Jums saldaus miego kiekvieną naktį!