EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lovatiesės internetu

Lovatiesė "Saulėtekis", 250x270 cm (su užvalkaliukais)

Kaina: 124.94 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Italijos Svajonė", 250x270 cm (su užvalkaliukais)

Kaina: 117.95 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Tiffany Stilius", 250x270 cm

Kaina: 111.95 €
Žiūrėk ČIA
Lovatiesė ''Gelsvai Mėlynas Žaismas'', 220x240 cm Lovatiesės

Lovatiesė ''Gelsvai Mėlynas Žaismas'', 220x240 cm

Kaina: 39.00 €49.01 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Akmenėliai", 180x260 cm

Kaina: 68.95 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė ''Šokoladinis Kremas'', 220x240 cm

Kaina: 45.00 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Rock N'Roll Fanai", 180x260 cm

Kaina: 69.95 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Manhattan grožis", 180x260 cm

Kaina: 73.96 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Linksmoji Afrika", 180x260 cm

Kaina: 73.96 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Puiki Nuotaika", 180x260 cm

Kaina: 71.95 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Spalvingi Drugeliai", 190x270 cm

Kaina: 76.96 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Klasika", 250x270 cm (su užvalkaliukais)

Kaina: 117.95 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Svajonių Šunelis", 180x260 cm

Kaina: 69.95 €
Žiūrėk ČIA

Lovatiesė "Karamelinė Svajonė", 250x270 cm

Kaina: 93.94 €
Žiūrėk ČIA

Lovos užtiesalas Agnes, 250x270 cm

Kaina: 147.97 €
Žiūrėk ČIA

Lovos užtiesalas Smagu, 180x260 cm

Kaina: 121.37 €
Žiūrėk ČIA

Lovos užtiesalas Spalvota Saulė, 250x270 cm

Kaina: 152.81 €
Žiūrėk ČIA

Lovos užtiesalas Lomi, 250x260 cm

Kaina: 149.23 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Nuo ko priklauso lovatiesės kaina?Kaip išsirinkti pigesnį lovatiesių variantą internetu ?

Tie, kam teko įsirenginėti savo būstą, žino, jog dizaino sprendimai yra patys sunkiausiai. Dažnai net samdyti profesionalūs dizaineriai negali stipriai pagelbėti – jie pateikia idėjas ir planus, tačiau galutinį sprendimą priimti vis tik reikia jums. Žmonės įvairiai sprendžią šią problemą – neskuba su baldais ir interjero detalėm, siekdami geriau apsiprasti su būstu ir geriau išsiaiškinti savo norus, taip pat dažnai siekia lengvai pakeičiamų sprendimų. O gana ryškių pakeitimų galima pasiekti gana paprastais būdais – keisdami užuolaidas, kilimėlius, interjero detales, paveikslus bei tiesiog lovatieses, vien kurių pagalba galima stipriai pakeisti miegamojo interjerą. Lovatiesių įvairovė ir pasirinkimas internete šiais laikais tiesiog stebina :b-a.eu, tad nieko keisto, jog vis daugiau į tokias detales dėmesio kreipia ir patyrę dizaineriai. Kai kuriais atvejais klientui netgi siūloma iš karto įsigyti kelias skirtingų atspalvių lovatieses, kurias būtų galima keisti priklausomai nuo to, ar lauke giedra ir šviesu, ar ūkanota ir tenka naudoti dirbtinį apšvietimą.

Dar vienas puikus būdas be didelių išvaizdų stipriai pakeisti savo interjero dizainą – tai įvairių paveikslų, niekučių, žvakidžių, skulptūrėlių, vazų ir kitų panašių interjero detalių naudojimas. Tiesa, iš anksto reiktų numatyti, jog būtų vietos, kur jas pastatyti. Tačiau daugeliu atveju tai išsisprendžia tiesiog natūraliai. Pabandykite įsivaizduoti būstą vos įrengtą, su pagrindiniai baldais, bet be išmėtytų rūbų, ne vietoje palikto dulkių siurblio, zujančio katino ir gausybės smulkių figūrėlių ir magnetukų. Viskas tvarkingai tuščia, griežta, paprasta ir aišku. Belieka tik įterpti šiek tiek veiksmo, pripildyti namus gyvybės, svetainėje išdėlioti ir iškabinėti keliolika įvairiausių minėtų interjero detalių ir štai jūs jau tarsi kitame būste. Tokiu būdų net santūrų juodai – pilkai – baltą būstą galima greitai ir nesunkiai padaryti žaismingu ir pilnu gyvybės. Ir visiškai nesugriaunant jo pirminio dizaino, nedarant kičo, bet pakeičiant lovatieses ir įterpiant daug, bet ryškių, savo vietą turinčių detalių.

Tiesa, pastarojoje stadijoje, tai yra dizaino žaidimu nedidelių interjero detalių pagalba dažniausiai užsiima jau patys šeimininkai, kurį laiką gyvenantys naujame būste. Nors lovų užtiesalai dažnai dar būna parenkami dizainerio ar dizainerių komandos pagalba ir jie dažniausiai nurodo kur ir už kokią  kainą lovatieses pirkti,  tačiau kaip išdėlioti jūsų šeimos nuotraukas, iš kelionių atsivežamas vazas bei sofos pagalvėles jie detaliai nebeplanuoja. Žinoma, bendrų patarimų jūs gaunate, tačiau tokie dalykai klostosi natūraliai, galbūt kiekvieną savaitę vis kitaip, atvirom akim žiūrint į naujoves ir pakeitimus. O tikėtina, jog jei samdėte dizainerį, tai šiokį tokį supratimą apie grožio ir estetikos svarbą namuose tikrai turite. Tad sugebėsite ne tik pasirinkti lovatieses ir pagal kainą, tiek susidėvėjus senoms, tiek tiesiog norint naujų spalvų interjere, bet ir drąsiai smulkmenomis keisite savo svetainę ar virtuvę. Ypač kalbant apie gana populiarų pilkai – juodai- baltą dizainą tą daryti tikrai paprasta. Daugelis spalvų sėkmingai papildo tokį interjerą. Štai jei sienas dažėtės kur kas įdomesnėmis spalvomis, tuomet ir su smulkmenomis gerokai labiau teks pasukti galvą. Kita vertus – tai tik tik įdomus kasdienybės paįvairinimas.

                                                                    

Kaip bebūtų lovatiesė - tai pagrindinis miegamojo akcentas. Renkantis lovatiesę internete galima derinti prie užuolaidų arba prie sienų. Jei norite, kad lovatiesė gražiai apdengtų lovą - tuomet rinkitės didesnes nei čiužinys. Lovatiesės kurių išmatavimai 220x240 cm rekomenduojama 140x200, 160x200 ir 180x200 cm lovoms. Tad galite papuošti savo miegamąjį išsirinkę norimą lovatiesę internete.

Lovatieses internete galite rinktis tokias kaip: ''Balta Kakava'', ''Baltai Bordinė Svajonė'', ''Baltai Pilka Svajonė'', ''Smėlio Kopos'', ''Šokoladinis Kremas'' ir kita.

Taip pat lovatieses galite rinktis iš skirtingų kainų, išmatavimų, spalvų, raštų, medžiagų ir kita.

Jau labai seniai įrodyta, kad spalvos daro įtaką žmogaus savijautai ir nuotaikai.  Teigiama, kad  ramios, pastelinės spalvos kuria malonią ir saugią atmosferą, jos išlaiko harmoniją ir ramų poilsį. Siekiant užtikrinti namų jaukumą, siūlome Jums papuošti savo kambarį nuostabiomis spalvomis.

Galite rinktis lovatieses pagamintas iš natūralaus pluošto, kuris yra tinkamas ir alergiškiems žmonėms. Gali būti abi lovatiesės pusės skirtingos, todėl kambarį galima nuolat paįvairinti apverčiant ją į kitą pusę.

Taigi renkantis lovatiesę internete reikia atkreipti dėmesį į: miegamojo lovos matmenis, spalvas, raštus, audinį ir be abejo kainą.

Na, o lovatieses galite greitai išsirinkti ir užsisakyti taip pat ir internetinėje parduotuvėje b-a.eu, nes čia vyksta akcijos, nuolaidos, galite sutaupyti savo brangaus laiko ir kita.