Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Karnizinės atsparios ugniai durys DWF 70x100 cm

Kaina: 189.00 €

Karnizinės ugniai atsparios durys DWF 70x90 cm

Kaina: 189.00 €

Karnizinės atsparios ugniai durys DWF 60x100 cm

Kaina: 189.00 €

Karnizinės ugniai atsparios durys DWF 60x80 cm

Kaina: 169.00 €

Karnizinės ugniai atsparios durys DWF 60x110 cm.

Kaina: 189.00 €

Karnizinės atsparios ugniai durys DWF 55x80 cm

Kaina: 169.00 €

Plieninės priešgaisrinės durys EI60 R9 RAL 9010 (2100 mm.)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 384.00 €

Plieninės priešgaisrinės durys EI60 R10 RAL 9010

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 384.00 €

Plieninės priešgaisrinės durys EI60 R10 RAL 8017

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 384.00 €
 
 

Priešgaisrinės durys, ugniai atsparios durys pigiau, perkant internetu


Priešgaisrinės durys yra skirtos patalpų atskyrimui vienai nuo kitos, siekiant apriboti ugnies išplitimą gaisro metu. Įprastai ugniai atsparios durys yra montuojamos tiek gyvenamuosiuose, tiek komercinės paskirties objektuose, patalpose, kurioms yra keliami griežtesni priešgaisriniai reikalavimai.

Individualiuose namuose priešgaisrinės durys yra montuojamos katilinėse, vidiniam įėjimui iš garažo į namą. Komerciniuose objektuose panaudojimas yra dar platesnis. Tai gali būti gamybinės ir pagalbinės patalpos, sandėliai, elektros skydinės ir įvairios kitos specialiosios patalpos. Jos taip pat montuojamos viešbučiuose, parduotuvėse ir kituose komerciniuose objektuose.

Kokio tipo priešgaisrinės durys yra reikalingos, kokia turi būti jų priešgaisringumo klasė ir įrengimo vieta įprastai yra apsprendžiama pastato ar gyvenamojo namo projekte. Remiantis šiais techniniais reikalavimais, turi būti sumontuotos atitinkamo tipo ugniai atsparios durys.

Kokio tipo būna priešgaisrinės durys


Ugniai atsparios, priešgaisrinės durys gali būti tiek vienvėrės, tiek dvivėrės, pilnai aklinos arba su ugniai atspariais stiklais. Dažniausiai perkamos yra aklinos, plieninės priešgaisrinės durys. Svarbiausia, kad jos būtų patikimos, kokybiškos, stabilios konstrukcijos bei atitiktų visus tokioms durims keliamus reikalavimus. Šiuo atveju pati išvaizda yra mažiau svarbi, kadangi situacijose, kada yra kalbama apie saugumą - svarbiausias aspektas yra patikima apsauga nuo ugnies ir dūmų.

Priklausomai nuo priešgaisringumo klasės, metalinės, plieninės priešgaisrinės durys gali būtų atsparios ugniai 15, 30, 45, 60, 90 ar 120 minučių. Vienas populiariausių pasirinkimų yra EI30 arba EI60 atsparumo klasės durys, atlaikančios ugnį atitinkamai iki 30 ar 60 minučių. Tai yra pakankamai ilgas laiko tarpas, kad suspėtų atvykti priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Tiesa, norime priminti, kad prieš perkant konkrečias priešgaisrines duris, turite įsitikinti, kad jos atitinka pastatui numatytus priešgaisrinės saugos reikalavimus.

Priešgaisrinės durys pigiau, gera kaina


Mūsų kataloge rasite platų, įvairaus tipo ugniai atsparių durų pasirinkimą. Pavyzdžiui, FAKRO DWF karnizinės atsparios ugniai durys turi El 45 klasifikaciją (pagal EN 13501-2). Jos ne tik patikimai saugo nuo ugnies iš abiejų pusių, tačiau ir yra puikus barjeras, saugantis šilumos praradimą (U - 0,6 W/m2K). Ieškantiems kitokio tipo - EI60 ugnies atsparumo klasės plieninės priešgaisrinės durys, kurios yra atsparios ugniai iki 60 minučių. Tiks šios durys katilinėms, gamybinėms ir sandėliavimo bei pagalbinėms patalpoms, taip pat vidiniam įėjimui iš garažo į namą bei įvairioms kitoms patalpoms.

Jei yra reikalingos priešgaisrinės durys pigiau - peržiūrėkite mūsų pasiūlymus. Dažnai yra taikomos akcijos, o jų metu ugniai atsparios durys su nuolaida kainuos pigiau, mažesne kaina. Įsigijus internetu - priešgaisrinės durys pristatomos visoje Lietuvoje.