Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Įstrižainė
Gamintojas
Filtruoti
 
Monitorius Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27” LCD ir LED monitoriai

Monitorius Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor 27”

Kaina: 334.08 €358.49 €

Monitorius DELL LCD S2440L 24'' Full HD 250cd/m2 / 16.7 / VGA / HDMI

Kaina: 224.81 €
 
 

Monitoriai LCD internetu

Kokybiškam darbui su kompiuteriu labai svarbu pasirūpinti ir tinkamu monitoriumi, kuris gali užtikrinti, kad tiek darbas, tiek pramogos bus labai malonios, akys nepavargs, o vaizdo kokybė pranoks Jūsų poreikius. Monitoriai LCD internetu pigiau B-a.eu prekybos vietoje – pasirinkimas tiems, kurie nori pasidžiaugti kokybe už mažą kainą. Užsisakius dabar jau po poros dienų galėsite naudotis įranga, kadangi ji bus pristatyta Jums Jūsų nurodytu adresu Jums pačiu patogiausiu metu. O jeigu palauksite akcijų, kurios B-a.eu siūlomos reguliariai, tai leis Jums nepermokėti, tačiau džiaugtis aukštos kokybės gaminiu už priimtiną kainą.

Monitoriai LCD internetu pigiau B-a.eu prekybos vietoje yra labai įvairūs. Pradėjus ieškoti pamatysite, kad pasiūla išties labai plati, tad  nurodysime kelis pagrindinius aspektus, kuriuos dažniausiai naudinga įvertinti ieškant labiausiai Jums tinkamo ir geriausios kokybės monitoriaus, kuris leis patogiai skaityti, žiūrėti filmus, serialus, mokytis ir dirbti.

  • Pirmiausia susipažinkite su įstrižainės rodmenimis. Priklausomai nuo to, kokius darbus planuojate atlikti – reikalinga ir skirtingo dydžio įstrižainė. Štai grafikos dizaineriai dažniausiai renkasi didesnius, kadangi tokiu atveju jiems kur kas paprasčiau pamatyti detales bei kitas smulkmenas. Tuo tarpu tie, kurie žaidžia žaidimus, gali nesirinkti ypač didelių, kadangi šiuo atveju smulkmenos nėra labai svarbios. B-a.u siūlomų monitorių įstrižainė varijuoja nuo 17 cm iki 70 cm.
  • Žinoma, naudinga plačiau pasidomėti ir gamintoju, kadangi kitų žmonių palikti komentarai apie gamintojus gali padėti sudėlioti pliusus ir minusus bei kur kas paprasčiau apsispręsti dėl konkretaus pasirinkimo. B-a.eu prekiauja tik žinomais, pripažintais gamintojais, kurie perkami ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose šalyse. Kai ieškote kokybės, rinkitės: Dell, ASUS, LENOVO, LG, SAMSUNG, SONY ir daugelį kitų, kurie leis įsigijus monitorių džiaugtis kokybe, kuri padės išvengti bet kokių rūpesčių.
  • Priklausomai nuo to, kam monitorius yra naudojamas, reikalinga ir skirtingos rezoliucijos technika. Jeigu derinama su grafika, tokiu atveju labiausiai tinkama siekia 1920x1080 pikselių. Žinoma, galima rasti ir kur kas mažesnių, tad šiuo atveju svarbiausia įvertinti savo poreikius ir atitinkamai susiradus tinkamiausią įrangą džiaugtis, kad ji patenkins Jūsų poreikius.
  • Vertinus įvairiausius kriterijus greta visada naudinga susipažinti ir su kainoraščiais, kurie galėtų garantuoti, kad rasite tokią įrangą, kokia Jums labiausiai tinka. B-a.eu reguliariai skelbiamos akcijos leis sutaupyti, tačiau apskritai vertindami kainoraščius nepamirškite greta apgalvoti ir įvairiausių kitų aspektų, kurie gali užtikrinti, kad rasite tokią techniką, kuri patenkins Jūsų poreikius ir veiks taip, kaip Jums labiausiai norisi, tačiau nuo to piniginė labai nenukentės.
  • Rekomenduojame susiras tokią įrangą, kurios ekrano ryškumas reguliuojasi. Tokiu atveju ne tik priklausomai nuo darbų, tačiau ir įvertinus tai, kaip jaučiasi Jūsų akys – bus galima nusistatyti tinkamiausią intensyvumą ir džiaugtis jo nauda.
  • Ieškodami Jums labiausiai tinkamos įrangos taip pat nepamirškite įvertinti ir kuo daugiau smulkmenų. Šiuo atveju jos yra susijusios su tuo, kokios USB jungtis yra įjungiamos bei kitos smulkmenos, kurios garantuoja, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Kokybiški monitoriai – galimybė po ranka turėti funkcionalų daiktą, kuris padės visus darbus atlikti ypač kokybiškai.

Monitoriai LCD internetu pigiau B-a.eu – kiekvienam, kuris nori dirbti ir pramogauti su kokybiška įranga, kuri tikrai pateisins poreikius. Jeigu turite klausimų – visada galite susisiekti su konsultantais, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus bei padės rasti tokią techniką, kuri Jums tinka labiausiai.