Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Skeneris Media-Tech MT4090 Scanline Skeneriai

Skeneris Media-Tech MT4090 Scanline

Kaina: 58.38 €64.59 €

Skeneris Brother Scanner ADS-2200 Colour, Desktop

Kaina: 310.24 €

Skeneris Epson WorkForce DS-1660W Flatbed, Document Scanner

Kaina: 362.64 €

Skeneris Epson WorkForce DS-1630 Flatbed, Document Scanner

Kaina: 351.35 €

Skeneris HP Scanjet G4050 Photo Scanner 4800x9600 dpi 6-color scan technology for photo, film, slide and negatives

Kaina: 211.53 €

Skeneris Epson WorkForce DS-570W Sheet-fed, Document Scanner

Kaina: 672.25 €

Skeneris Epson Wireless Mobile Scanner WorkForce ES-60W Colour, Document

Kaina: 240.21 €

Skeneris Brother ADS-2400N CIS technology, Desktop Scanner

Kaina: 328.03 €

Skaneris Epson WorkForce DS-780N Sheet-fed, Scaner

Kaina: 884.69 €

Skeneris Epson WorkForce DS-530 Sheet-fed, Document Scanner

Kaina: 611.03 €
 
 

Didelis skenerių pasirinkimas internete-kaip nepasimesti tarp kainų įvairovės ?

Per paskutinį dešimtmetį vis daugiau dokumentų stengiamasi skaitmenizuoti. Tas reikalinga norint greičiau, efektyviau juos tvarkyti, rūšiuoti, peržiūrėti, surasti, nukopijuoti ar ištrinti. Be to, turint skaitmeninę duomenų bazę, nereikia didžiulių archyvų patalpų, kuriose būtų saugomos popierinės dokumentų versijos. Net jei jūs ir nevaldote daugybės dokumentų, tačiau ir namuose gali praversti dokumentų skaitmenizavimas, ypatingai tada, kai studijuojate. Būdami studentais, pastebite, kiek daug konspektų, egzamino klausimų, įvairių užduočių pavyzdžių, atsiskaitymų prisikaupia. Netrukus tokie dokumentai užkiša visus stalčius ir lentynas ir nebelieka vietos knygoms ir kitiems daiktams. Todėl labai rekomenduojama skaitmenizuoti informaciją ir ją paversti PDF ar kitais failais. Taip bus patogiau viską surasti, pagaliau atlaisvinsite lentynas ir turėsite daugiau tvarkos namuose. O vos tik ko prireikus, nesunkiai galėsite atsispausdinti tiesiai iš kompiuterio.

Dokumentų skaitmenizavimui patogiausi prietaisai vadinami skeneriais. Naudodamiesi vienu iš tokių prietaisų, greitai galėsite visus savo popierinius dokumentus paversti skaitmeniniais failais ir juos tvarkingai surūšiuoti kompiuteryje. Skeneris gali nuskenuoti ir nuotraukas, ir kitus paveikslėlius, jei tik dokumentas, kurį skenuojate nėra per storas. Verta žinoti, jog skenuojant nuotraukas ir paveikslėlius, reikalinga didesnė rezoliucija. Na o tekstui užteks ir 300 DPI kokybės. Nuskenavus tekstą tokia rezoliuciją, jį galėsite paversti į kompiuterius .doc ir kitus failus. Specialios programos atpažįsta atspausdintą ir nuskenuotą tekstą ir taip galima pasidaryti redaguojamą jau atspausdinto dokumento kopiją. Tokia funkcija yra labai patogi ir dažnai naudojama.

Jei planuojate pirkti skenerį internetu, atkreipkite dėmesį į tai, kad jie būna stacionarūs ir mobilūs. Iš esmė skiriasi jų dydis. Mobilūs skeneriai yra pigesni ir gerokai mažesni, skirti lengvam prietaiso gabenimui. Jį galite nusinešti į draugo namus, pajungti (dažniausiai per Wi-fi) prie draugo kompiuterio ir naudoti pagal paskirtį. Stacionarūs skeneriai yra brangesni ir didesni, jie skirti namų naudojimui, kai nereikia dažnai keisti prietaiso buvimo vietos. Renkantis skenerį, patartina atsižvelgti ir į skenavimo greitį, tai yra, kiek puslapių per minutę prietaisas gali nuskenuoti. Kuo daugiau – tuo greičiau ir efektyviau vyks darbas su šiuo įrenginiu. Kai kurie brangesni skeneriai netgi turi funkciją skenuoti popieriaus lapą iškart iš abiejų pusių, tai dvigubai padidina darbo su prietaisu greitį. Jei tai jums reikalinga, kai rinksitės skenerį, būtinai į tai atkreipkite dėmesį.

Verta žinoti, jog skanavimo įrenginiai gali būti pritaikyti tik Mac arba tik Windows operacinei sistemai. Todėl, prieš pirkdami įrenginį, būtinai pasidomėkite, ar skeneris veiks su jūsų naudojamu kompiuterio ir operacine sistema.

Nepamirškite galimybės įsigyti ir daugiafunkcinį įrenginį, kuris be skenavimo funkcijos, gali ir kopijuoti ir spausdinti. Turint vieną daugiafunkcinį įrenginį galima namuose sutaupyti nemažai vietos ir džiaugtis, jog tik su vienu prietaisu galima atlikti kelis skirtingus darbus. Ypatingai tokie įrenginiai praverčia studijuojant, kai reikia ne tik skenuoti darbus, bet ir juos kopijuoti, o taip pat ir spausdinti.