EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Skeneriai internetu

AKCIJA
Skeneris IRISNotes 3 - Battery Li-ion

Skeneris IRISNotes 3 - Battery Li-ion

Kaina: 118.88 €121.94 €
Žiūrėk ČIA
Mobilus skeneris DS-620

Mobilus skeneris DS-620

Kaina: 106.81 €116.23 €
Žiūrėk ČIA
Skeneris EPSON Perfection V19

Skeneris EPSON Perfection V19

Kaina: 76.27 €80.36 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Canon CanoScan LIDE120

Kaina: 63.86 €64.81 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Epson Perfection V370 Flatbed color scanner

Kaina: 142.39 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Epson Perfection V370 Flatbed color scanner

Kaina: 142.39 €
Žiūrėk ČIA

Brūkšninių kodų skaitytuvas CCD Manhattan, Sken. zona 2cm, Raudonas diodas, USB

Kaina: 65.46 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris CANON CANOSCAN 9000F

Kaina: 251.93 €
Žiūrėk ČIA

Mobilus skeneris Brother DS-720D

Kaina: 141.72 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris EPSON WORKFORCE DS-30

Kaina: 144.56 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Epson WorkForce DS-5500

Kaina: 594.94 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Canon CanoScan 9000 F Mark II

Kaina: 237.35 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų skeneris Avision AV1880 A4/color/40 ppm/dupleks/ADF/600dpi

Kaina: 1127.51 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų skeneris Canon P208 II

Kaina: 154.57 €
Žiūrėk ČIA

Dokumentų skeneris Canon DR-F120

Kaina: 369.34 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Rankinis spalvotas skeneris Media-Tech SCANLINE A4 ir mažesniems dokumentams

Kaina: 64.86 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Plustek SmartOffice PS406U, Kompaktinis

Kaina: 568.08 €
Žiūrėk ČIA

Skeneris Plustek PL1530 ADF

Kaina: 312.72 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Didelis skenerių pasirinkimas internete-kaip nepasimesti tarp kainų įvairovės ?

Per paskutinį dešimtmetį vis daugiau dokumentų stengiamasi skaitmenizuoti. Tas reikalinga norint greičiau, efektyviau juos tvarkyti, rūšiuoti, peržiūrėti, surasti, nukopijuoti ar ištrinti. Be to, turint skaitmeninę duomenų bazę, nereikia didžiulių archyvų patalpų, kuriose būtų saugomos popierinės dokumentų versijos. Net jei jūs ir nevaldote daugybės dokumentų, tačiau ir namuose gali praversti dokumentų skaitmenizavimas, ypatingai tada, kai studijuojate. Būdami studentais, pastebite, kiek daug konspektų, egzamino klausimų, įvairių užduočių pavyzdžių, atsiskaitymų prisikaupia. Netrukus tokie dokumentai užkiša visus stalčius ir lentynas ir nebelieka vietos knygoms ir kitiems daiktams. Todėl labai rekomenduojama skaitmenizuoti informaciją ir ją paversti PDF ar kitais failais. Taip bus patogiau viską surasti, pagaliau atlaisvinsite lentynas ir turėsite daugiau tvarkos namuose. O vos tik ko prireikus, nesunkiai galėsite atsispausdinti tiesiai iš kompiuterio.

Dokumentų skaitmenizavimui patogiausi prietaisai vadinami skeneriais. Naudodamiesi vienu iš tokių prietaisų, greitai galėsite visus savo popierinius dokumentus paversti skaitmeniniais failais ir juos tvarkingai surūšiuoti kompiuteryje. Skeneris gali nuskenuoti ir nuotraukas, ir kitus paveikslėlius, jei tik dokumentas, kurį skenuojate nėra per storas. Verta žinoti, jog skenuojant nuotraukas ir paveikslėlius, reikalinga didesnė rezoliucija. Na o tekstui užteks ir 300 DPI kokybės. Nuskenavus tekstą tokia rezoliuciją, jį galėsite paversti į kompiuterius .doc ir kitus failus. Specialios programos atpažįsta atspausdintą ir nuskenuotą tekstą ir taip galima pasidaryti redaguojamą jau atspausdinto dokumento kopiją. Tokia funkcija yra labai patogi ir dažnai naudojama.

Jei planuojate pirkti skenerį internetu, atkreipkite dėmesį į tai, kad jie būna stacionarūs ir mobilūs. Iš esmė skiriasi jų dydis. Mobilūs skeneriai yra pigesni ir gerokai mažesni, skirti lengvam prietaiso gabenimui. Jį galite nusinešti į draugo namus, pajungti (dažniausiai per Wi-fi) prie draugo kompiuterio ir naudoti pagal paskirtį. Stacionarūs skeneriai yra brangesni ir didesni, jie skirti namų naudojimui, kai nereikia dažnai keisti prietaiso buvimo vietos. Renkantis skenerį, patartina atsižvelgti ir į skenavimo greitį, tai yra, kiek puslapių per minutę prietaisas gali nuskenuoti. Kuo daugiau – tuo greičiau ir efektyviau vyks darbas su šiuo įrenginiu. Kai kurie brangesni skeneriai netgi turi funkciją skenuoti popieriaus lapą iškart iš abiejų pusių, tai dvigubai padidina darbo su prietaisu greitį. Jei tai jums reikalinga, kai rinksitės skenerį, būtinai į tai atkreipkite dėmesį.

Verta žinoti, jog skanavimo įrenginiai gali būti pritaikyti tik Mac arba tik Windows operacinei sistemai. Todėl, prieš pirkdami įrenginį, būtinai pasidomėkite, ar skeneris veiks su jūsų naudojamu kompiuterio ir operacine sistema.

Nepamirškite galimybės įsigyti ir daugiafunkcinį įrenginį, kuris be skenavimo funkcijos, gali ir kopijuoti ir spausdinti. Turint vieną daugiafunkcinį įrenginį galima namuose sutaupyti nemažai vietos ir džiaugtis, jog tik su vienu prietaisu galima atlikti kelis skirtingus darbus. Ypatingai tokie įrenginiai praverčia studijuojant, kai reikia ne tik skenuoti darbus, bet ir juos kopijuoti, o taip pat ir spausdinti.