Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Gamintojas
Filtruoti
 

Daugiafunkcinis galios šaltinis - automobilio užvedėjas (paleidėjas) GREEN CELL KICKSTART, 11 AH, LI-POLYMER

Kaina: 82.50 €

STROM ST-20 akumuliatorių įkroviklis

Kaina: 48.30 €

Akumuliatorių kroviklis su mikroprocesoriumi DEDRA DEPM020LFP, 6/12V 3-120AH

Kaina: 45.60 €

Automobilinis akumuliatorių įkroviklis Awelco BAT15 230V 10A 12/24V

Kaina: 34.80 €

Įkroviklis automobiliniams akumuliatoriams AWELCO ENERBOX 15

Kaina: 40.80 €

Automatinis inverterinis akumuliatoriaus įkroviklis Awelco Automatic 20

Kaina: 86.25 €

STROM CD 430 ĮKROVIKLIS SU PALEIDĖJU

Kaina: 143.76 €

Kompresorius Spokey CAMPO

Kaina: 142.95 €
 
 

Akumuliatorių pakrovėjai internetu

Lietuviškos žiemos dažniausiai apkrauna ne tik žmones, kurie būdami lauke turi dėvėti šiltus drabužius, tačiau ir transporto priemones, kurių akumuliatoriai dėl didelio šalčio ypač dažnai nusėda. Nieko keisto,  kad žiemos metu akumuliatorių pakrovėjai tampa ypač reikalingi. Be jų dažnai neįmanoma užvesti transporto priemonės, o kiekvieną kartą kreiptis į specialistus darosi brangu. Pigesnė alternatyva – akumuliatorių pakrovėjai, kuriuos galite vežiotis visada su savimi. Taip pavyks užkurti ne tik savo, tačiau ir artimo, o gal net ir nepažįstamo žmogaus transporto priemonę. Juk padėti gera, o su kokybiška įranga – dar ir labai paprasta.

B-a.eu akumuliatorių pakrovėjai yra labai skirtingi. Pradėjus ieškoti galėsite palyginti išties daug galimybių ir rasti būtent tokią įrangą, kokia labiausiai tinka Jums.

Akumuliatorių rūšys

Akumuliatorių pakrovėjai pasirenkami priklausomai nuo Jūsų naudojamo akumuliatoriaus, tad šį niuansą būtinai reikia įvertinti. Skirtingi akumuliatoriai reikalauja skirtingo galingumo įrangos, o per maža arba per didelė gali paprasčiausiai sugadinti Jūsų akumą. Populiariausi rūgštiniai akumuliatoriai detaliau yra klasifikuojami į  standartinius skysto elektrolito akumuliatorius ir į uždaro tipo akumuliatorius, kurie kartais trupiau vadinami VRLA akumuliatoriais. Neturint patirties apsispręsti, kuris įkroviklis geriausiai dera prie Jūsų akumuliatoriaus - gali būti gana sudėtinga. Tokiu atveju siūlome susisiekti su B-a.eu specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks konkrečias rekomendacijas bei padės rasti Jums labiausiai tinkamą įrangą.

Akumuliatoriaus talpa

Ieškant tinkamiausio pakrovėjo taip pat būtina įvertinti ir akumuliatoriaus talpą. Lengvųjų transporto priemonių akumuliatorių talpa dažniausiai svyruoja nuo 35 Ah iki 235 Ah. Ant kiekvieno įkroviklio dažniausiai būna tiksliai nurodyta, kokios talpos akumą jis geba pakrauti, taigi, susirasti Jums tinkamą šiuo atveju nebus sudėtinga. Jeigu reikia pakrauti kitos transporto priemonės akumą – sunkvežimių, motociklų ir panašiai, tokiu atveju būtinai pasidomėkite, kokios talpos akumuliatoriai juose dedasi.

Galingumas

Akumuliatorių pakrovėjai internetu taip pat ieškomi įvertinus ir jų galingumą. Dažniausiai rekomenduojama krauti iki 10-ies procentų srove, kuri gali varijuoti priklausomai nuo Jūsų transporto priemonės bei kitų charakteristikų. Jeigu pačio akumo talpa siekia apie 70 Ah, dažniausiai pilnai pakanka ir 7 A įkrovimo srovės. Kai akumuliatorius pradeda kaisti -įkrovimo intensyvumą siūlome kiek sumažinti, kadangi tik tokiu atveju pavyks išlaikyti optimalumą.

Smulkmenos, kurias reikia įvertinti

  • Vertinant įkroviklį taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ar įkroviklis yra standartinis, ar jis turi papildomą užkūrimo funkciją. Antrasis variantas yra funkcionalesnis, tačiau dažniausiai ir brangesnis, tad apgalvokite, ar Jums tai yra aktualu.
  • Akumuliatorių pakrovėjai taip pat gali būti automatiniai arba mechaniniai.
  • Kuris įkrovimo tipas atitinka Jūsų transporto priemonės poreikius: gilus krovimas, impulsinis palaikomasis krovimas ar standartinis įkrovimas.
  • Pakroviklis taip pat turi ir papildomas funkcijas, kurios jam suteikia dar daugiau naudos. Jis gali automatiškai išsijungti tada, kai pasiekiamas reikalingas pakrovimo lygis. Taip pat siūlome įvertinti tuos, kurie turi automatinę apsaugą nuo perkaitimo. Šiuo metu labai populiarūs tie, kurie apsaugo nuo neteisingo sujungimo. Tai ypač funkcionalu, kadangi pavyks apsisaugoti nuo klaidų, kurios gali sugadinti transporto priemonę. Taip pat siūlomi įtaisai, kurie teikia ir labai greitą akumuliatoriaus pakrovimo funkciją.

Pasirinkimas platus, tad geriausio akumo paieškoms naudinga pasitarti su B-a.eu konsultantais, kurie padės rasti Jūsų poreikius tenkinantį įkroviklį. Tiek tą, kuris naudojamas savoms reikmėms, tiek tokį, kuris pasitarnauja auto servisuose. Užsisakyk ir jau po poros dienų džiaukis kokybe bei funkcionalumu!