EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Daugiafunkciniai spausdintuvai internetu

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson SureColor SC-P800 Inkjet Printer A2 Daugiafunkciniai spausdintuvai

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson SureColor SC-P800 Inkjet Printer A2

Kaina: 1194.89 €1252.08 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas HP LJ Pro 500 MFP M521 dn

Kaina: 868.55 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Brother DCP-1510

Kaina: 97.99 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Canon PIXMA MX 925

Kaina: 196.46 €
Žiūrėk ČIA
Spausdintuvas Epson All-in-One Ink Tank Printer L6160 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black Daugiafunkciniai spausdintuvai

Spausdintuvas Epson All-in-One Ink Tank Printer L6160 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Kaina: 380.38 €395.94 €
Žiūrėk ČIA

Daugiafunkcinis spausdintuvas Epson WorkForce Pro WF-6590DWF, Print, Scan, Copy, Fax, 24 ppm Monochrome, 24 ppm Colour, 4.800 x 1.200 dpi, Duplex, Wifi, NFC

Kaina: 606.11 €606.27 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Epson Multifunctional printer WF-7710 Colour, Inkjet, All-in-One, A4, Wi-Fi, Black

Kaina: 233.24 €233.29 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Epson Multifunctional printer L6170 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Kaina: 407.03 €407.12 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Lexmark MX521ade Mono, Monochrome Laser, Multifunctional Printer, A4, Grey/ black

Kaina: 847.80 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Lexmark Printer MS622de Mono, Monochrome Laser, A4, Grey/ black

Kaina: 819.58 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Lexmark CX522ade Colour, Colour Laser, Multifunctional Printer, A4, Grey/ black

Kaina: 566.91 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Lexmark MS521dn Mono, Monochrome Laser, Printer, A4, Grey/ black

Kaina: 486.11 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Lexmark Multifunction laser printer CX725dhe Colour, A4

Kaina: 3219.45 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Lexmark Printer CS517de Colour, Laser, A4, Grey

Kaina: 228.69 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Canon Multifunctional printer PIXMA MG3650S Colour, Inkjet, All-in-One, A4, Wi-Fi, Red

Kaina: 65.99 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Canon Multifunctional printer PIXMA MG3650S Colour, Inkjet, All-in-One, A4, Wi-Fi, Black

Kaina: 74.71 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Epson Multifunctional printer L6190 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Kaina: 465.98 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Epson Multifunctional printer L4150 Colour, Inkjet, Cartridge-free printing, A4, Wi-Fi, Black

Kaina: 359.93 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Daugiafunkciniai spausdintuvai internetu

Jeigu kasdieninis spausdinimas paskatino ieškoti ypač funkcionalaus ir kokybiško spausdintuvo, tokiu atveju rekomenduojame rinktis daugiafunkcinį, kuris labai dažnai pristatomas kaip vienas geriausių bei universaliausių pasirinkimų ne tik tiems, kurie ieško kokybės, tačiau ir tiems, kurie nori, kad ta kokybė daug nekainuotų. B-a.eu daugiafunkciniai spausdintuvai internetu – kiekvienam. Pasirinkimas platus, tad palyginę aspektus tikrai rasi tai, kas Jums labiausiai tinka.

Spausdintuvai internetu pigiau kiekvienam

B-a.eu daugiafunkciniai spausdintuvai internetu pigiau – galimybė po ranka turėti ne tik spausdintuvą, tačiau skenerį, kuris padės greičiau perkelti informaciją į kompiuterį. Tai įranga, kuri būtina ne tik darbo vietoje, tačiau ir kiekvienam atsakingam studentui, kuris siekia kuo greičiau įsisavinti reikalingą informaciją ir tuo pačiu sistemingiau bei kokybiškiau atlikti įvairiausius darbus. B-a.eu daugiafunkciniai spausdintuvai internetu – labai įvairūs, tad kiekvienas turintis specifinių poreikių gali jaustis ramus, kad ras tą įrangą, kuri jam labiausiai tinka. Prekiaujame tik puikiai visame pasaulyje žinomais gamintojais, kurių vardai siejami su kokybe bei ilgaamžiškumu: CANON, EPSON, RICOH, SAMSUNG ir daugelis kitų, kurie užtikrins ilgalaikį bei sistemingą darbą.

Konsultacijos su specialistais - neįvertinamos

Ieškodami Jums labiausiai tinkamo daugiafunkcinio spausdintuvo taip pat turite įvertinti ir tai, kad skiriasi jų gabaritai. Nuo mažesnių, kurie labai puikiai atrodo net ir ant rašomojo stalo, iki kiek didesnių, kurie sėkmingai įkomponuojami kambariuose. Šiuo atveju svarbiausia pirmiausia surasti vietą, o tik paskui palyginti skirtingas galimybes. Kadangi B-a.eu siūlo labai daug įvairiausių spausdintuvų – tai garantuoja, kad kiekvienas ras tai kas jam geriausiai tinka. Verta pabrėžti, kad daugiafunkciniai spausdintuvai internetu dažniausiai didesni nei tie, kurie tik spausdina. Tad jeigu nerandate tinkamos vietos – tokiu atveju reikia apgalvoti, ar ne geriau tada pirkti paprastesnį ir tuo pačiu mažesnį. Žinoma, tuo pačiu įvertinti ir tai, ar spausdintuvo daugiafunkcionalumas Jums apskritai yra reikalingas. Daugelis žmonių susidomi tuo, kad printeris internetu turi labai daug funkcijų, tačiau vėliau jų paprasčiausiai net netenka panaudoti, tad tokiu atveju įsigyjamas ne tik per didelis, kuriam gali būti sunku rasti reikalingą vietą, tačiau tuo pačiu ir kur kas brangesnis. Apgalvokite, koks spausdintuvas Jums tinka labiausiai, o jeigu pačiam sunku apsispręsti – tokiu atveju B-a.eu konsultantai visada padės rasti įrangą, kuri Jums labiausiai tinka ir kuri patenkins individualiai arba konkretaus asmens, arba biuro poreikius.

B-a.eu daugiafunkciniai spausdintuvai internetu – kiekvienam pagal jo poreikius

Užsisakius sandėlyje esančius daugiafunkcinius spausdintuvus - jie pasieks Jūsų nurodytą adresą jau po poros dienų. Kiekvienam gaminiui suteikiama garantija, tad tai skatina rinktis B-a.eu, kurie taip pasitiki savo gaminiais, kad taip pat suteikia ir pinigų grąžinimo garantiją tokiu atveju, jeigu gaut įranga netenkina Jūsų poreikių ir paprasčiausiai ją arba norite pakeisti nauja, arba atgauti visus pinigus. Žinoma, prieš užsisakant visada naudinga kuo detaliau perskaityti visas instrukcijas, kad pavyktų paprasčiau apsispręsti, ar konkreti įranga Jums reikalinga ir ko galima iš jos tikėtis. Tokiu atveju vienas pirkimas garantuos, kad rasite tokią kokybę, kokios labiausiai norisi ir už tokią kainą, kuri geriausiai tenkina Jūsų piniginės poreikius.

Nuolatos pildome savo katalogą taip garantuodami, kad kiekvienas klientas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Naudokitės spausdinimo, kopijavimo bei skenerio funkcijomis ir kur kas paprasčiau atlikite pačius sudėtingiausius darbus. Užsisakykite dabar ir jau po poros dienų mėgaukitės kokybe, kuri leis dirbti kur kas paprasčiau.