Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lazeriniai spausdintuvai internetu

Lazerinis spausdintuvas HP Color LaserJet Pro 200 M252dw

Kaina: 255.71 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER MFC-L8650CDW 30PPM 256MB WIFI

Kaina: 486.94 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas Epson L6190

Kaina: 452.61 €452.76 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas HP Color LaserJet Pro M452dn

Kaina: 419.47 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas HP Color LaserJet Pro M452nw

Kaina: 347.68 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER HL-L2365DW 30PPM 32MB 250 WIFI

Kaina: 148.52 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER DCP-L8450CDW 30PPM 256MB WIFI

Kaina: 773.59 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER MFC-L8850CDW 30PPM 256MB WIFI

Kaina: 852.64 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER 18PPM 2400X600 192MB 250 DUPL

Kaina: 336.25 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER MFC-L2740DW 30PPM 64MB WIFI DUPL

Kaina: 279.96 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER HL-L8350CDW 30PPM 128MB WIFI

Kaina: 462.07 €
Žiūrėk ČIA

Spausdintuvas BROTHER DCP-L8400CDN 28PPM 256MB DUPL

Kaina: 437.60 €
Žiūrėk ČIA

Lazerinis spausdintuvas SAMSUNG CLP-775ND 32 / 32 PPM NET

Kaina: 576.81 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Lazeriniai spausdintuvai internetu

Jeigu Jūsų biure arba namuose spausdinimas yra kasdieninis darbas, tokiu atveju kokybiško spausdintuvo turėjimas yra paprasčiausiai būtinas. Be jo nepavyks atsispausdinti medžiagos, kuri daugeliui reikalinga darbe arba moksluose, juolab, nuolatinis keliavimas į kopijavimo centrus šiuo atveju tampa labai didele prabanga, kadangi įrangos įsigijimas ir spausdinimas savais kaštais gaunasi kur kas pigesnis pasirinkimas.

Vienas geriausių ir labiausiai giriamų spausdintuvų, kurie labai puikiai pasitarnauja tiek namuose, tiek biuruose – lazeriniai spausdintuvai internetu, kurie garantuoja, kad net ir labai didelis kiekis informacijos bus atspausdinamas labai greitai bei efektyviai. To siekia ne tik tie, kurie ieško tinkamiausio spausdintuvo biurui, tačiau ir savoms reikmėms. O platus B-a.eu spausdintuvų pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas ras tai, kas jiems labiausiai tinka ir kas leidžia net ir labai intensyvius spausdinimo darbus atlikti greitai bei paprastai.

B-a.eu lazeriniai spausdintuvai – kiekvienam, kuris nori, kad net ir patys sudėtingiausi bei ilgiausi tekstai būtų atspausdinti greitai. Tačiau kodėl būtent lazeriniai, kai egzistuoja kur kas platesnė pasiūla?

Spausdinimo greitis yra vienas svarbiausių aspektų, kuris ir nulemia, kad lazeriniai spausdintuvai dažniausiai kur kas labiau laimi prieš kitus dažniausiai pasirenkamus – rašalinius. Paprasčiausiai lazeriniai spausdintuvai gali pasigirti labai skirtingu greičiu. Nuo tokių, kurie labai puikiai patenkina individualius žmogaus poreikius, iki tokio varianto, kuris geriausiai atitinka biuro poreikius, kai vienas spausdintuvas aptarnauja labai daug žmonių. Šiuo atveju plati pasiūla ir besiskiriantis greitis garantuoja, kad kiekvienas susiras tokią įrangą, kuri geriausiai atitinka poreikius ir tuo pačiu leidžia džiaugtis, kad spausdinimo greitis netrikdys Jūsų darbų kokybės. Tuo tarpu rašaliniai spausdintuvai, kad ir kokie kokybiški, tokio efektyvaus greičio pasiūlyti paprasčiausiai negali. Tad tai ir lemia, kad tokie spausdintuvai dažniausiai pasirenkami asmeniniams poreikiams patenkinti arba nedideliuose biuruose, kur spausdinimas nėra labai aktyvus ir dažniausiai puikiai užtenka vieno pasirinkimo.

Spausdinimo spalvotumas yra dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti ieškant Jums labiausiai tinkamos įrangos. Norime akcentuoti, kad šiuo atveju lazeriniai spausdintuvai internetu geriausiai tinka juodos spalvos spausdinimui, kadangi paprasčiausiai spalvotam jis nėra geriausias pasirinkimas. Šiuo atveju rašaliniai gali pasiekti kur kas didesnį našumą ir spalvotos nuotraukos dažniausiai būna kur kas geresnės kokybės tokiu atveju, jeigu yra spausdinama rašaline spausdinimo priemone. Tačiau bent jau ta pagrindinė juoda spalva, kuria spausdinami tekstai, puikiai atrodo ir tokiu atveju, kai pasirenkamas lazerinis spausdintuvas.

Maksimalus formatas, kurį gali sėkmingai atspausdinti spausdintuvas, šiuo atveju taip pat labai varijuoja. Jeigu kalbėti apie kainą, tai verta palyginti tai, kad didelius formatus spausdinantys rašaliniai spausdintuvai dažniausiai kainuoja kur kas daugiau nei lazeriniai. Apskritai, didesnių formatų įranga kainuoja kur kas brangiau nei ta, kuri spausdina standartinius lapus, tad šiuo atveju reikia susidėlioti pliusus bei minusus ir įvertinti, koks pasiūlymas Jums labiausiai tinka ir kad pinigai būtų funkcionaliai paverčiami kokybiška ir kasdien naudojama technika.

Dar vienas svarbus kriterijus, kuris galėtų paskatinti rinktis lazerinę spausdinimo priemonę – tylesnis veikimas. Tai labai aktualu tokiu atveju, kai ieškoma įranga, kuri bus naudojama darbo vietoje, biure. Paprasčiausiai, tokiu atveju net ir labai intensyvus spausdinimas nesukels jokio diskomforto aplinkiniams, kurie nori dirbti, tačiau girdi spausdinimo garsus, kuriuos gana aktyviai skleidžia rašalinė spausdinimo technika.

Lazeriniai spausdintuvai internetu pigiau B-a.eu prekybos vietoje – geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi, kad visi spaudiniai patenkintų Jūsų poreikius ir leistų džiaugtis puikia spaudos kokybe be specializuotų spausdinimo salonų.