Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Spausdintuvas EPSON L1300 Inkjet A3+ printer

Kaina: 571.69 €574.37 €
 
 

Rašaliniai spausdintuvai internetu

Jeigu labai dažnai spausdinate ir paprasčiausiai nebenori remti spausdinimo centrų, kurie labai brangiai ima  net ir už patį mažiausią atspausdintą lapelį – tokiu atveju rašaliniai spausdintuvai, kurių kaina yra maža, o kokybė pranoksta lūkesčius – gali būti geriausias Jūsų pasirinkimas, kuris garantuoja, kad spausdinimas visada bus kokybiškas ir garantuos lengvesnį gyvenimą.

Rašaliniai spausdintuvai internetu yra bene pati populiariausia spausdintuvų rūšis. Nors šiuo metu yra jau kur kas išmanesnių technologijų, visgi, daugelis tikina, kad rašalinis vis tiek išlieka bene pačiu populiariausiu. Žinoma, didelis privalumas, kad jie yra spalvoti, tai yra, gali spausdinti spalvotai, tad tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite atspausdinti nuotraukas arba paveiksliukus. Ir jokio skirtumo, ar spausdintuvas reikalingas namams, ar biurui – B-a.eu kokybė patenkina kiekvieno žmogaus poreikius, kuris nori, kad maža kaina garantuotų geros kokybės spausdintuvą.

B-a.eu asortimentas – platus, tad rinkitės kokybę, kuri džiugina jau ne vieną.

Rašaliniai spausdintuvai internetu dažniausiai vertinami dėl kelių akivaizdžių privalumų, kurie paskatina labiau įvertinti būtent šios spausdinimo priemonės privalumus lyginant su lazeriniais spausdintuvais, kurie taip pat dažnai įvardijami kaip patikimas pasirinkimas leisiantis be jo vargo atspausdinti net ir labai didelius kiekius medžiagos.

  • Bene pats didžiausias šių spausdintuvų privalumas yra tai, kad pavysta išgauti kur kas didesnę spausdinimo kokybę. Lazeriniai taip pat puikiai spausdina tekstus, tačiau kai reikia nuotraukų ir paveikslėlių – tokiu atveju rašaliniai spausdintuvai internetu tampa kur kas geresniu ir kur kas labiau rekomenduotinu pasirinkimu.
  • Nedideli gabaritai ir tai, kad nesunkiai rasite tinkamiausią vietą spausdintuvui – taip pat dažniausiai skatina įvertinti privalumus ir rinktis kokybę, kuri atitinka poreikius. Štai B-a.eu siūlo labai daug skirtingų matmenų spausdinimo aparatą, tad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali rasti tokį, koks jam labiausiai tinka. Juk kol vieni nori, kad jis stovėtų ant stalo, tad dažniausiai skiria jam gana nedidelį kampelį, tuo tarpu kiti dažniausiai ieško didesnių, kuriuos galima labai sėkmingai pastatyti biure, kadangi jie aptarnaus daugelį žmonių. Svarbiausia, kad B-a.eu pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ieškantis galiausiai ras tai, kas jam labiausiai tinka.
  • Įvertinkite ir tai, kad rašaliniai spausdintuvai internete yra vienas pigiausių būdų gauti tą techniką, kuri Jums yra labiausiai reikalinga. B-a.eu taip pat reguliariai skelbia akcijas ir nuolaidas, kurios garantuoja, kad pavyks sėkmingai sutaupyti ir tuo pačiu susirasti tokius gaminius, kurie veiks kokybiškai, tačiau kurių kaina nebus labai didelė. Reguliariai peržiūrėkite B-a.eu atnaujintus katalogus, kuriuose kiekvieną kartą užsukus galima rasti naujienas. Lygiai taip pat ir su spausdintuvais, kurių pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ieškantis ras tai, kas jam labiausiai tinka ir kas leidžia gyventi negalvoja apie vietas, kur galima atsispausdinti.

Nors rašaliniai spausdintuvai dažnai įvardijami kaip puikus pasirinkimas, visgi, nurodysime kelias smulkmenas, kurios kartais vadinamos didžiaisiais minusais. Štai nedidelis spausdinimo greitis gali trukdyti. Ypač tokiu atveju, kai reikia atspausdinti labai didelius kiekius medžiagos. Tokiu atveju šis spausdintuvas tampa kur kas geresniu pasirinkimu fiziniams asmenims, o ne biuruose, kur geriau, šiuo atveju, pasitarnaus lazeriniais spausdintuvai, kurie darbus atlieka ne tik greičiau, tačiau ir kur kas tyliau.

Taip pat labai aktyviam spausdinimui reikia nepamiršti, kad rašaliniai reikalauja nemažai sąnaudų ir rašalas turi būti reguliariai keičiamas. Jeigu lazeriniai tarnaus ilgai ir sėkmingai, tai šiuo atveju rašaliniams teks įdėti šiek tiek darbo, kad galėtumėte jais naudotis.