Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kompiuterio klaviatūros

LOGITECH DESKTOP MK120 US Klaviatūros

LOGITECH DESKTOP MK120 US

Kaina: 24.13 €26.96 €
Žiūrėk ČIA
LOGITECH KEYBOARD K120 US Klaviatūros

LOGITECH KEYBOARD K120 US

Kaina: 16.36 €18.40 €
Žiūrėk ČIA

LIPDUKAS KLAVIATURAI JUODOMIS RAIDEMIS

Kaina: 0.76 €
Žiūrėk ČIA

Klaviatūra Logitech Wireless Desktop MK270, RU

Kaina: 35.04 €
Žiūrėk ČIA
Klaviatūra LOGITECH Wrls Touch Keyboard k400 black Klaviatūros

Klaviatūra LOGITECH Wrls Touch Keyboard k400 black

Kaina: 46.67 €53.59 €
Žiūrėk ČIA

Klaviatūra HAMA SK140 Slimline Keypad black

Kaina: 5.38 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kompiuterio klaviatūros internetu

Daugeliui žmonių kompiuteris yra labai svarbi gyvenimo dalis be kurios būtų sunku pramogauti, darbas būtų labai lėtas, o mokslai dažnai visai neįmanomi. Juk visą aktualiausią informaciją galima rasti būtent per kompiuterį internete, tad tinkama įranga gali padėti sutaupyti daug laiko, būti kur kas išmanesniu ir palengvinti savo gyvenimą.

Tiesa, sistemingam darbui labai svarbu apsirūpinti visomis dalimis, kurios garantuoja, kad darbas su kompiuteriu bus kokybiškas ir patogus. B-a.eu siūlo kompiuterio klaviatūras, kurios padeda ne tik rašyti, tačiau ir žaisti, ieškoti, naršyti ir atlikti visas kitas funkcijas. Kompiuteris be klaviatūros būtų visiškai nefunkcionalus, tad B-a.eu rekomenduoja rasti tokią, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius. O tam – plačiausia pasiūla, kuri skiriasi savo detaliomis charakteristikomis!

Peržiūrite pasiūlymus ir jeigu Jus glumina, kadangi sunku suvokti, kuris variantas geriausiai tinka - nurodysime kelis svarbius aspektus, kurie dažniausiai pagreitina paieškas ir tuo pačiu padeda rasti būtent tai, kas konkrečiai Jums tinka labiausiai.

  • Klaviatūra gali būti laidinė ir gali būti be laido. Jeigu ji yra sujungiama su nešiojamu kompiuteriu – tokiu atveju belaidinė yra kur kas geresnis pasirinkimas, kadangi bus patogiau nešiotis su savimi, taip pat, rankinuke neteks pergyventi dėl didelių kiekių laidų, kurie susipina kituose daiktuose. Tuo tarpu stacionariems kompiuteriams dažnai pasirenkamos ir laidinės, kadangi tokiu atveju ant stalo gulintis laidas netrukdo. Visgi, galiausiai dėl kiekvieno pasirinkimo turite apsispręsti pats. Jeigu norite, kad namuose būtų kuo mažiau laidų, kadangi jų ir taip daug, jie gadina interjerą, o šuniukas vis pergraužia – tokiu atveju geriausia rinktis inovatyvias belaides, kurios šiuo metu labai mėgstamos dėl patogaus transportavimo iš vienos vietos į kitą.
  • Vertinant kainos aspektus taip pat pamatysite, kad egzistuoja labai daug galimybių. B-a.eu parduodamos kompiuterio klaviatūros internetu kainuoja nuo 2 iki 200 eurų ir daugiau. Sakysite, koks tikslas mokėti tokius didelius pinigus už klaviatūrą? Tikrai yra, kadangi brangesnės yra daug funkcionalesnės, jas dažniausiai renkasi tie, kuriems kompiuteris yra labai svarbi gyvenimo dalis. Galiausiai nepamirškite, kad kartą investavus į gerą įrangą daugiau gyvenime paprasčiausiai nebeteks jos keisti nauja, tad daugeliu atveju verta mokėti už kokybę daugiau, kad ji tarnautų ilgai ir leistų be jokio vargo naudotis nauda ilgus metus. B-a.eu siūlo žinomų gamintojų produkciją, kuri atitinka ne tik mėgėjų, tačiau ir profesionalų standartus.
  • Kol vieni žiūri tik svarbiausius kriterijus, tuo tarpu kiti vertina smulkmenas. Štai ne visos klaviatūros turi skaičius, tad norint juos parašyti reikia perjungti kalbą. Smulkmena, tačiau labai apkrauna, tad apgalvokite, ar šis pasirinkimas Jums yra tinkamas ir aš tikra verta kiekvieną kartą rašant skaičius save apkrauti darbais.
  • Žinoma, reikia įvertinti ir tai, kad kompiuterio klaviatūros skiriasi savo dydžiu. Vėlgi, kol vienos perkamos, kad visada galima būtų su savimi nešiotis, tuo tarpu kitos dažniausiai laikomos stacionariai ir tokiu atveju pasirenkamos kur kas didesnės, kad puikiai matytųsi visos raidės. Juolab, rašant didelėmis dažniausiai kur kas greičiau pavargsta riešas, tad aktyviai dirbant tai yra būtinas pasirinkimas.

B-a.eu internetinėje parduotuvėje kompiuterio klaviatūros – visiems, kurie nori, kad darbas kompiuteriu būdų malonus kaip niekada. Siūlome įvertinti galimybes, kad pavyktų rasti ilgam laikui Jums tarnausiančią įrangą. B-a.eu produkcija atitinka aukščiausius standartus, tad ją įsigijus galite jaustis visiškai ramus, kad  radote priedus, kurie tarnaus ilgai, atrodys puikiai ir viena investicija džiugins savo kokybe. Kai norisi profesionalumo – rinkitės B-a.eu gaminius!