EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kolonėlės internetu pigiau

Kolonėlės LOGITECH S-150 DIGITAL USB SPEAKERS

Kolonėlės LOGITECH S-150 DIGITAL USB SPEAKERS

Kaina: 19.28 €22.48 €
Žiūrėk ČIA
Kolonėlės LOGITECH SPEAKERS S120

Kolonėlės LOGITECH SPEAKERS S120

Kaina: 18.72 €21.71 €
Žiūrėk ČIA

Garso kolonėlė LOGITECH SURROUND SOUND SPEAKER Z506

Kaina: 120.76 €
Žiūrėk ČIA

Garso kolonėlė Multimedia - Speaker F&D A320 (2.1, 41W, 120Hz-20kHz, Subwoofer: 30Hz-130Hz, Wooden, Black)

Kaina: 38.85 €
Žiūrėk ČIA

Garso kolonėlė LOGITECH SURROUND SOUND SPEAKER Z906

Kaina: 384.28 €
Žiūrėk ČIA

Bluetooth kolonėlė išorinė LEPA BTS02 - mėlyna

Kaina: 75.30 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Logitech Z150 Midnight Black

Kaina: 28.11 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Logitech Z150 Speakers, Snow White

Kaina: 34.96 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Logitech OEM S120 Black

Kaina: 22.14 €
Žiūrėk ČIA

Nešiojama kolonėlė MediaTech Boombox BT MT3145, BT2.1, 15W RMS, MP3, FM

Kaina: 30.06 €
Žiūrėk ČIA

Avora 2.1 USB Subwoofer Speaker Set

Kaina: 19.81 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės MODECOM MC-S2 Juodos [ 2.1 ]

Kaina: 26.12 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės 2+0 TRACER CHRONOS w/b USB

Kaina: 9.00 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės MODECOM MC-MHF60U Rudos [ 2.1 ]

Kaina: 77.09 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Genius SP-U115, mėlynos

Kaina: 8.65 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Genius SP-U115, baltos

Kaina: 7.88 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės 2.1 Media-Tech su pulteliu

Kaina: 23.39 €
Žiūrėk ČIA

Kolonėlės Creative Inspire A120

Kaina: 25.69 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kompiuterių kolonėlės internete – ar jums jų reikia?Kokios kolonėlių kainos?

Nors muzika yra bene populiariausias fonas, kurį mėgsta užsileisti dirbantys ar laisvalaikį prie kompiuterio leidžiantys žmonės, toli gražu, ne visi jos klauso.Iš tiesų, muzika ir ramina, ir atpalaiduoja, bet taip pat gali suteikti ir energijos, sukelti kitų emocijų. Todėl dažnai patariama klausytis muzikos laisvalaikiu, ne tada kada dirbate. Be to, muzika blaško dėmesį ir organizmas reikalauja daug daugiau protinės energijos, kuomet blaškomasi tarp darbo ir klausomos muzikos, todėl verta muzikai skirti atskirą dėmesį ir jos klausytis nieko nedirbant, ar bent jau nedarant nieko svarbaus, o tiesiog naršant internete ar atliekant smulkius, dėmesio nereikalaujančius darbus.

Visgi, muzikos klausytis vis tiek norisi. Tam yra du būdai: ausinės ir kolonėlės. Tiek ausinių, tiek kolonėlių geromis kainomis galima rasti internetinėse parduotuvėse. Bet visų pirma reikės nuspręsti, ko norite – ausinių ar kolonėlių? Šiais laikais dažnai pasirenkamos ausinės. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirma, ausinės, ypač jei yra kokybiškos ir visiškai gaubiančios ausis, nepraleidžia garso iš aplinkos. Tai yra, viskas, ką girdėsite bus tik muzika ar kompiuterinių žaidimų garsai ir jūsų neblaškys joks triukšmas, kalbos ar kiti garsai iš aplinkos. Tai leidžia susikaupti, įsiklausyti į girdimus garsus. Be to, ausinės leidžia aplinkiniams, jei tokių kambaryje yra, neklausyti to, ką klausote jūs. Jūs sėdite savo pasaulyje, klausydami mėgstamos muzikos ir niekam netrukdo. O taip ir niekas netrukdo jums. Visiems taip priimtina ir patogu. Todėl nieko nuostabaus, kad darbovietėse, kur dirba keli darbuotojai vienoje erdvėje, dažnas sėdi su ausinėmis. Tai padeda susikaupti. Kai kurie, iš tiesų, net neklauso muzikos, o tiesiog sėdi su ausinėmis, kad negirdėtų pašalinių garsų! Argi ne praktiška?


Vis dėl to, ausinės gali nepatikti tiems, kas nemėgsta tiesiai į ausį kalančios muzikos. Sakoma, kad ilgas klausymasis muzikos su ausinėmis, gali pakenkti klausai. Šiam poveikiui sumažinti, daug kas renkasi dideles, garsą izoliuojančias ausines. Tai leidžia klausytis muzikos tyliau, ne taip kenkiant ausims. Tačiau dar geresnis variantas yra atsisakyti ausinių ir imti kompiuterių kolonėles. Jos lengvai prijungiamos prie kompiuterio ir jomis paprasta naudotis. Kolonėlės paprastai naudojamos namuose, kur netrukdoma kitiems žmonėms. Darbe jokiu būdu nebandykite įsijungti kolonėlių. Būsite nesuprastas. Net pigesnės kolonėlės leidžia garsiai klausyti muzikos, be to, nesate pririštas prie vienos vietos ir galite laisvai judėti ne tik po kambarį, bet ir po namus, jei tik pakankamai garsiai leidžiate muziką. Tik nepažadinkite kaimynų!

Kokios dar priežastys gali paskatinti rinktis kompiuterio kolonėles internete? Ogi tai, kad jomis muzikos klausytis gali keli žmonės iš karto. Tai labai patogu, kai per kompiuterį žiūrimi filmai ar namuose vyksta vakarėlis. Tuomet kompiuterių kolonkės yra tiesiog neišvengiamas prietaisas. Taigi, jei mėgstate laiką leisti su draugais, kurią mėgsta tą pačią muziką ar tuos pačius filmus, rinkitės kompiuterio kolonėles internete ir tikrai džiaugsitės, jog nenusipirkote ausinių.