Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Riedis Denver HBO-6620 White

Kaina: 247.52 €

Riedis Denver HBO-6620 Black

Kaina: 247.52 €

Riedis Denver HBO-6750 White

Kaina: 289.13 €

Riedis Denver HBO-6750 Blue

Kaina: 289.13 €

Riedis Denver HBO-6750 Black

Kaina: 289.13 €

Riedis Denver HBO-6620 Blue

Kaina: 247.52 €

Riedis Denver DBO-6550 White

Kaina: 248.39 €

Riedis vaikams Dareway, mėlynas

Kaina: 350.94 €
 
 

Riedžiai padės skrieti miesto gatvėmis!

Ieškote universalios, greitai judančios, nesunkios ir tuo pačiu komfortabilios priemonės, kuri Jums leistų manevringai judėti mieste? Tokiu atveju riedžiai – geriausias pasirinkimas. Išmanūs miesto gyventojai jau seniai naudojasi riedžiais kaip pačia lanksčiausia bei mobiliausia transporto priemone, kuri padeda per trumpą laiką nuvykti iš taško A į tašką B. Svarbiausia, kad riedžiai yra nesunkūs – juos galite neštis su savimi į patalpą, važiuodami ant jų atrodote stilingai, o aplenkti visus kamščius galėsite patogiai kaip niekada!

Riedžių pasirinkimas internetu

Anksčiau tik mieste karaliavę riedžiai labai intensyviai atkeliauja į mažesnius miestelius, kuriuose ekologija bei paprastesniu gyvenimo būdu susidomintys asmenys pasirenka riedžius kaip patogia keliavimo priemone iki darbo. Verta pabrėžti, kad Segway labai mėgstami ir užmiesčiuose gyvenančių asmenų, kadangi jie padeda vaikams patogiai pasiekti mokyklą bei būrelių vietas neprašant tėvelių, kad jie nuvežtų su mašina. Tam tikra prasme, ši elementari transporto priemonė labai palengvina gyvenimą. Papildomai – važiavimas ja yra tikras malonumas!

Daugelis pirmą kartą atsistojęs ant riedžio suklūsta – o kas dabar? Ypač tokiu atveju, kai pasirenkamas riedis be vairo. Visgi, pavažiavus vos kelis metrus pamatoma, kad šio nuostabaus mažo technikos stebuklo valdymas yra labai paprastas, nereikia bei specialių gebėjimų nei žinių. Papildomas didelis privalumas, kad riedžiai labai lengvi, tad atvykus iki reikalingos vietos jos galite pasiimti su savimi: į mokyklą, į darbą, prekybos centrą ir kavinę. Tai šiai transporto priemonei suteikia dar daugiau privalumų, o svarbiausias jų – mobilumas.

B-a.eu riedžiai labai įvairus. Mūsų tikslas, kad kliento poreikiai būtų maksimaliai patenkinti, tad ne tik šiuo metu siūlome labai platų gaminių pasirinkimą, tačiau reguliariai pildome savo katalogą.

O susirasti tinkamiausią riedį internetu bus paprasčiau jeigu įvertinsite šiuos akcentus:

  • Nusistatykite, kokia kaina Jums labiausiai tinka.
  • Įvertinkite, kokio gamintojo produkcija Jus labiausiai domina.
  • Susipažinkite su riedžių pasirinkimu ir apsispręskite, ar Jums reikalingas su vairu, ar be jo.
  • Būtinai įvertinkite, kokį svorį riedis gali išlaikyti.
  • Stilius gali būti dar vienas svarbus kriterijus.
  • Kokio sunkumo riedis yra?
  • Kokio dydžio ir ar tilps Jūsų padas?

Kriterijų, kuriuos naudinga įvertinti yra labai daug. Svarbiausia, kad juos palyginus galiausiai rasite tokį, kuris labiausiai tinka Jums. O jeigu nežinote – susisiekite su mumis ir mūsų profesionalai pakonsultuos dėl konkretaus pasirinkimo.

Riedžiai B-a.eu

Mūsų prekybos platformoje parduodami riedžiai atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Kodėl esame tuo tikri? Kadangi mūsų sukaupta patirtis bei klientų komentarai padeda jiems pasiūlyti tai, kas geba geriausiai patenkinti poreikius bei užsitikrinti, kad riedžiai pigiau leis Jums sėkmingai pasiekti kasdieninį kelionės tikslą negaištant laiko kamščiuose ir tuo pačiu saugant aplinką, gamtą, kuri yra patys svarbiausi mūsų namai.

Akcija suteikia galimybę įsigyti aukštos kokybės produkciją kur kas mažesnėmis kainomis, tad siūlome sekti mūsų pasiūlymus, užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir pats pirmas sužinoti, kada siūlomos nuolaidos Segway transporto priemonėms. Sutaupysite, tačiau gausite lygiai tokios pat aukštos kokybės prietaisą, kuris puikiai tinka važiuoti tiek miesto gatvėmis, tiek manevringais nedidelio miestelio keliukais!

Vakarų pasaulyje riedžiaikasdienybės dalis. Ne tik dėl lengvo keliavimo, tačiau ir dėl ekologijos. Kiekvieno iš mūsų pareiga yra pasirūpinti aplinka, kurioje gyvename, ir jeigu tai padaryti galime neįdėję pastangų ir tuo pačiu labai patogiai – kodėl gi ne! Segway laukia Jūsų! Įpūskite į savo kasdienybę daugiau spalvų bei malonaus judėjimo!