EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Riedžiai internetu

AKCIJA 21%
Elektrinis riedis Handy J1

Elektrinis riedis Handy J1

Kaina: 598.99 €758.36 €
Žiūrėk ČIA
Elektrinė transporto priemonė Windrunner Handy X3

Elektrinė transporto priemonė Windrunner Handy X3

Kaina: 1374.93 €1995.54 €
Žiūrėk ČIA

Riedis eBoard M18 10 (Hoverboard, Segway, Scooter) red/black

Kaina: 352.72 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis paspirtukas Prophete Melns, Li-Ion 36V, 4.4Ah, 300W

Kaina: 536.74 €537.29 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Ifans Black with rugged tires size 8.5

Kaina: 401.67 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis paspirtukas Prophete Balts, Li-Ion 36V, 4.4Ah, 300W

Kaina: 539.49 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Ifans Army with rugged tires size 8.5

Kaina: 496.25 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Winter army camo with rugged tires. 8.5

Kaina: 387.38 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Polaris PBS 0908Air

Kaina: 281.63 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Polaris PBS 0601

Kaina: 170.34 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Polaris PBS 0806L

Kaina: 221.71 €
Žiūrėk ČIA

Riedis White+black steps+Bluetooth size 10

Kaina: 376.54 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Windrunner Fun A1 Art

Kaina: 436.00 €
Žiūrėk ČIA

Riedis EVO Art

Kaina: 436.00 €
Žiūrėk ČIA

Riedis Ifans Black with red rims, low profile tires. size 8.5

Kaina: 425.57 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas riedis Windrunner Mini B2

Kaina: 379.50 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas riedis Mini B2 Sharp

Kaina: 305.10 €
Žiūrėk ČIA

Paspirtukas Prophete , Li-Ion 36V, 4.4Ah, 300W

Kaina: 520.54 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Žmonės  mėgstantys naujoves ir mobilumą įsigyja  riedžius (Segway) internetu. Vykti į darbą  riedžiu(Segway) patogu, ir greita, ir racionalu,ir pigu

Transporto spūsčių nemėgstame niekas. Kaip ir nemėgstame viešojo transporto, nuolat pilno piktų miestelėnų, nemėgstame vietoje jo rinktis dviratį ir minti dešimt ar daugiau kilometrų į darbą  tarp dūmijančių automobilių, nematome prasmės ir į darbą vaikščioti pėsčiomis, tam sugaištant po porą valandų kasdien. Vis tik kiekvienu individualiu atveju galima prisitaikyti ką nors tinkamo ir sau. Tinginiai rinksis automobilius ir stresą juose, mėgstantys mobilumą sės ant mopedo ar dviračio, romantikai mielai sugaiš ir daugiau negu valandą eidami į darbą bundančiu miestu, tik žinoma atokiau nuo judriausių gatvių. O gudresni, išmanesni ir šiaip mėgstantys naujoves žmonės atsisuks į elektrinius paspirtukus ir riedžius(Segway), kurie gali puikiai papildyti viešąjį transportą, pakeisti nepatogų dviratį trumpuose atstumuose ar palengvinančius ėjimą tuomet, kai atstumas per didelis. Lietuvoje gatvėse jų sutinkame vis dar nedažnai, tačiau riedžiai(Segway)  internete tikrai populiarėja.

Beje, lietuvių keliavimo į darbą įpročiuose vis dar trūksta ir kus kas paprastesnių sprendimų. Štai vakarų Europoje ar Japonijoje labai populiarūs mopedai. Pasižvalgius į kas rytą Vilniaus gatvėse vos judančius automobilius ir vienišus jų vairuotojus sunku besuprasti, kodėl jie nesirenka mopedų kelionei į darbą. Žinoma, kai kuriems tenka vežti vaikus, žmoną. Tačiau bent pusę jų važiuoja vieni. Dideliu automobiliu. Degindami bereikalingus litrus kuro ir išlaikydami automobilį. O štai tokiose situacijoje pakeitus jį į mopedą, darbą galima pasiekti kur kas greičiau, kelis kartus pigiau ir dažnai net įdomiau, pavinguriuojant mažesnėmis gatvėmis ir nesistumdant pagrindinėse transporto srauto arterijose. Galbūt tai būtų pirmas žingsnis pereinant ir jau prie paminėtų riedžių(Segway) ,kurių kainos lyginant su mopedų tiesiog juokingos.

Visame pasaulyje labai populiarūs ir paspirtukai. Tiek paprasti, mechaniniai, tiek ir plintantys elektriniai, turintys savo akumuliatorius, kurių užtenka nuvažiuoti net dvidešimčiai kilometrų. O tai – tikrai daug, daugeliui Lietuvos miestų gyventojų daugiau negu pakankamas atstumas pasiekti rytais darbą, o vakare namus. Tačiau vėlgi – paspirtukų, tiek paprastų, tiek ir elektrinių, Lietuvoje matome vos vieną kitą, ir dažniausiai su jais tiesiog žaidžia vaikai, o ne į biurą skubą kostiumuoti specialistai. Galbūt tai tik įpročiai ir stereotipai, kurie su laiku pasikeis.

Vakarai žengia dar vieną platų žingsnį į priekį ir vis dažniau kaip miesto transportą naudoja riedžius(Segway). Jie, visų pirma, įdomūs, patogūs,  o svarbiausia – užima kur kas mažiau vietos nei paspirtukai. Šie puikiai suderinami su viešuoju transportu, ilgus atstumus važiuojant autobusu ar troleibusu, laikant savo transporto priemonę tiesiog rankoje ar kuprinėje, o paskutinį kilometrą iki darbo pasiekiant jau riedžio(Segway)  pagalba. Tai ir patogu, ir greita, ir racionalu,ir pigu. Galų gale – netgi ekologiška. Pabandykite įsivaizduoti, kiek švaresnis būtų Vilnius ar kitas Lietuvos didmiestis, jei pusę visų kasdieninių vairuotojų į darbą atkeliautu ne savo senu dyzeliniu automobiliu, o būtent elektriniu riedžiu(Segway) ar paspirtuku. Labai tikėtina, jog smogo mieste tikrai sumažėtų, sumažėtų ir nemalonių kvapų, ir triukšmo. Gal kiek reiktų pasipratinti pėstiesiems, tarp kurių vinguriuotų daugiau naujų keistų transporto priemonių, tačiau vis tik patogiau nei bandyti praeiti tarp gausybės automobilių siaurose miestų gatvėse.