EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Toneriai ir kartridžai internetu

Lexmark 80x Black Toner Cartridge Return Program (2.5K) for CX410de, CX410dte, CX410e, CX310dn, CX310n, CX510de

Kaina: 77.92 €
Žiūrėk ČIA

Toneris Brother TN-3280

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 120.10 €
Žiūrėk ČIA

EPSON FX-890 MATRIX PRINTE

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 474.59 €
Žiūrėk ČIA

Lexmark C74x Black Return Programme Toner Cartridge

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 243.51 €
Žiūrėk ČIA

Lexmark 50F2U0E kartridžas, Black, 20000 pages

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 99.83 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Toneriai ir kartridžai internetu

Jeigu namuose arba biuro vietoje turite paprastą arba daugiafunkcinį spausdintuvą – tokiu atveju Jums reikia turėti ir priemones, kurios gali užtikrinti, kad įranga sėkmingai veiks. Toneriai ir kartridžai internetu B-a.eu prekybos vietoje – kiekvienam pagal jo poreikius. Siūlome ypač plačią pasiūlą, kuri skiriasi savo savybėmis ir tuo pačiu yra pritaikyta skirtingai technikai. Tokiu atveju gaunamas ir skirtingas rezultatas, tad priklausomai nuo to, kokia spausdinimo įranga yra naudojamasi – reikia susirasti ir tinkamiausius priedus, kurie gali užtikrinti, kad ji sėkmingai veiks.

Toneriai ir kartridžai internetu B-a.eu prekybos vietoje yra labai skirtingi. Pats svarbiausias kriterijus, kurį reikia įvertinti, tai įranga, kuria yra naudojamasi. Jeigu pačiam savarankiškai nepavyksta rasti tinkamiausios – tokiu atveju siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks ir tinkamiausią prekę galinčią padėti spausdintuvui puikiai atlikti jam skirtą funkciją. Taip pat siūlome plačiau pasidomėti gamintojais, kurie taip pat gali būti labai svarus kriterijus, kuris apsprendžia konkretų pasirinkimas. B-a.eu įranga atitinka tik aukščiausius standartus ir prekiaujama tik žinomų gamintojų produkcija, kuri pripažįstama visame pasaulyje ir dažnai  įvardinama kaip vienas kokybiškiausių pasirinkimų, kuris leis džiaugtis ilgaamžiškumu bei stabilumu. Tai:  EPSON, HP, SONY, SAMSUNG ir daugelis kitų. Konkrečiau apie kiekvieno gamintojo tonerius bei kartridžus informaciją galite rasti internete. Ten labai detaliai supažindinama su charakteristikomis ir tuo pačiu galima skaityti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės sudėti visus taškus atgal į vietas ir tiksliai apsispręsti, ar konkretūs toneriai Jums tinkami, ar geriausia yra ieškoti kitokių.

Užsisakius gaminius, kurie yra mūsų sandėlyje, jau kitą dieną gausite produkciją, kuri patenkins Jūsų poreikius. Taip pat B-a.eu suteikia ir pinigų grąžinimo garantiją. Tai galimybė gavus netinkamą prekę atgauti visus pinigus arba ją paprasčiausiai keisti tokia preke, kuri jums labiausiai tinka. Suprantama, kad šiuo metu, kai pasirinkimas yra toks platus, rasti tinkamiausias priemones gali būti gana sudėtinga. Tokiu atveju labai rekomenduojamos konsultacijos su profesionalais, kurie atsakys Jums į visus iškilusius klausimus ir padės rasti tokius tonerius, kurie Jums reikalingi. B-a.eu konsultantai yra kompetentingi ir jiems labai svarbu, kad kiekvienas klientas rastų tai, kas jiems labiausiai tinka. O sistemingas derinimas smulkmenų apgalvojimas bei įvardijimas galiausiai garantuoja, kad rastos prekės ne tik patenkins poreikius, tačiau juos ir pranoks.

Žmonės pasitiki mūsų gaminiais, kadangi turime ilgametę patirtį prekyboje, kuri padėjo prisitaikius prie klientų poreikių pasiūlyti jiems tokius tonerius ir tokį rašalą, koks labiausiai tinka. Net ir tas pats kartridžas internetu gali būti labai skirtingas, tad nieko keisto, kad ieškant kokybės teks įvertinti nemažai pasirinkimo galimybių. Visgi, galiausiai rasite tai, kas Jums tinka labiausiai, o sistemingas derinimas bei smulkmenų įvardijimas dažniausiai palengvina paieškas ir leidžia be jokių problemų įsigyti ypač kokybišką įrangą, kuri padės spausdintuvą padaryti kur kas funkcionalesniu ir naudingesniu.

Toneriai ir kartridžai internetu pigiau pristatomi iki reikalingos vietos, konkrečiai Jūsų nurodyto adreso. Jeigu užsisakysite prekę, kurią turime sandėlyje, tokiu atveju išlošite labai daug laiko, kuris leis užsisakius jau kitą dieną tikėtis, kad su jumis susisieks kurjeris ir perduos prekę, kuri pagerins spausdinimo galimybes. Jeigu turite klausimų – visada galite susisiekti su mūsų konsultantais, kurie mielai atsakys į visus iškilusius klausimus ir garantuos, kad kartą čia apsipirkus norėsite grįžti vėl.