EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Kabeliai kompiuteriams internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Gembird FTP solid gray gel cable, cat. 5e, AWG 24 CU, 305m (outdoor-gel)

Kaina: 125.30 €
Žiūrėk ČIA

Gembird monitoriaus kabelis HDMI/HDMI V1.4 15m paauksuoti galai

Kaina: 22.28 €
Žiūrėk ČIA

Delock monitoriaus kabelis SVGA D-sub 15M/15M, feritas, ekranas 20M

Kaina: 37.81 €
Žiūrėk ČIA

Equip monitoriaus kabelis HQ SVGA D-sub 15m/15m, feritas, 15m, juodas

Kaina: 18.04 €
Žiūrėk ČIA

Gembird kabelis UTP, kat. 5e, vyta gysla/stranded, AWG 24, CCA, 305m pilkas

Kaina: 36.97 €
Žiūrėk ČIA

Gembird instaliacinis kabelis FTP, 4x2, kat. 5e,vyta gysla/stranded,305m, pilkas

Kaina: 81.83 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

4World Instaliacinis kabelis UTP, 4x2, kat. 5e, viela 100m, pilkas

Kaina: 14.69 €
Žiūrėk ČIA

4World Išorinis instaliacinis kabelis UTP, 4x2, kat. 5e, viela 305m,varis,juodas

Kaina: 67.38 €
Žiūrėk ČIA

Gembird FTP solid gray gel cable, cat. 5e, AWG 24 CU, 305m (outdoor-gel)

Kaina: 125.30 €
Žiūrėk ČIA

Gembird FTP stranded cable, cat. 5e, CCA 100m, gray

Kaina: 15.97 €
Žiūrėk ČIA

Gembird kabelis UTP, kat. 5e, vyta gysla/stranded, AWG 24, CCA, 305m pilkas

Kaina: 36.97 €
Žiūrėk ČIA

Gembird instaliacinis kabelis FTP, 4x2, kat. 5e,vyta gysla/stranded,305m, pilkas

Kaina: 81.83 €
Žiūrėk ČIA
 

Ar reikia papildomų kabelių kompiuteriams ?Kokius kabelius pigiai galima įsigyti internete ?

Pirkdami tiek nešiojamąjį, tiek ir stalo kompiuterį visus reikalingus kabelius ir laidus jau gauname komplekte. Tad normalu, jog retas dėl to suką galvą ir ieško kompiuterių kabelių internete. Tačiau yra ir tokių situacijų, kuomet be papildomų kabelių arba senų atnaujinimo patogiai naudotis kompiuteriu jums tiesiog nepavyks. Tad verta kažką žinoti net ir atrodytų apie tokias savaime suprantamas, komplektuose būnančias kompiuterių dalis.

Bene dažniausiai apie kabelius it jų kainas įprastas kompiuterio naudotojas pagalvoja tuomet, kuomet jo turimi ima blogai veikti. Dažniausias gedimas – tai kabelyje esančių laidų susilankstymas ir blogas kontaktavimas. Viskas prasideda nuo to, kad kartais neįsijungia monitorius, po to vis dažniau tenka palankstyti jo kabelį, kol pavyksta atgauti prarastą vaizdą. Galiausiai tokios pastangos atima neadekvačiai daug laiko, tad skubame į internetinę parduotuvę, šiaip ne taip palankstę senąjį kabelį, ir renkamės iš didelės kabelių ir kainų įvairovės. O kad jų įvairovė didelė – tai faktas, tačiau per anksti pasimesti neverta.

Dažniausiai prireikia būtent susidėvėjusių monitoriaus ar projektoriaus kabelių. Laimei, jie yra daugiau mažiau vieno standarto daugeliui gamintojų, tad bent jau šioje vietoje pasimesti negresia. Kitas žingsnis – pasirinkti tinkamą laido ilgį. Nors tai ir neatrodo labai svarbu, tačiau jei dėl per trumpo kabelio teks perstumdyti patogią darbo vietą, jums tikrai nepatiks. O per ilgas kabelis, jei ir netrukdys jums būdamas kažkur po stalu, paprasčiausiai kainuos daugiau, negu reikėtų. Tad tinkamai įvertinkite, kokio kabelio jums reikia ir pagal tai pasirinkite jo ilgį. Dažniausiai parduodami kelių ilgių kabeliai, tad labai tiksliai matuoti nereiks – tereikės žinoti, į kurį intervalą reikia būtent jums atkreipti dėmesį. Dar vienas žingsnis besirenkant kabelį – tai kokybė. Dažniausiai tai koreliuoja su kaina, tad vėl gi viskas kaip ir paprasta – kuo brangesnį kabelį pirksite, tuo didesnė tikimybė, jog jis tarnaus ilgiausiai ir be trukdžių. Žinoma, ši taisyklė galioja ne visada, tačiau nesigilinant į subtilybes jos pakanka.

Be monitoriaus ar projektoriaus pajungimo, kompiuterio kabeliai gali būti ir kur kas įvairesni. Dažnai dėl patogumo naudojami USB jungčių kabeliai, išvedami tiesiog ant darbo stalo prie klaviatūros, kad nereikėtų landžioti po stalo kiekvieną kartą, norint pasinaudoti USB jungtimi. Ne visur ir ne visada yra galimybė naudoti WI FI interneto ryšį, tad ir interneto kabelis nuo maršrutizatoriaus dažnai būna būtinas kompiuterio atributas. Dirbantiems su dviem monitoriais tenka turėti du monitorių kabelius.

Šiais laikais, kuomet turime tikrą puokštę kompiuterinės įrangos gamintojų, neretai tenka turėti ir įvairų adapterių jų kabeliams. Vėl gi daugumą jų galima rasti tiesiog internetinėse parduotuvėse. Įprasta turėti USB adapterį, kurio pagalba galite prie kompiuterio prijungti telefoną ar fotoaparatą. Kartais prireikia adapterių ir monitorių ar projektorių kabeliams, kuomet jie nėra suderinti su jūsų kompiuteriu.