EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Internetinės kameros internetu pigiau

Internetinė kamera Creative Live! Cam Sync HD L8

Kaina: 18.13 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera A4Tech PK-920H-1 Full-HD 1080p

Kaina: 33.12 €
Žiūrėk ČIA

4World Internetinė kamera 2.0MP USB 2.0 su LED apšvietimu mikrofon, universali

Kaina: 5.61 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera Esperanza EC105 Sapphire Su mikrofonu USB

Kaina: 13.16 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera Media-Tech LOOK II su integruotu mikrofonu

Kaina: 8.45 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera iBOX VS-4 2Mpx

Kaina: 11.25 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera iBOX VS-1B PRO TRUE 1,3Mpx

Kaina: 14.47 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera Genius FaceCam 1000X (HD/720P/MF/USB 2.0/UVC/MIC)

Kaina: 14.77 €
Žiūrėk ČIA

Web kamera Exclusive HD Rocket

Kaina: 14.21 €
Žiūrėk ČIA
Web kamera Logitech C930e, Full HD 1080p, Zoom 4X, Autofokusas Internetinės kameros

Web kamera Logitech C930e, Full HD 1080p, Zoom 4X, Autofokusas

Kaina: 122.40 €130.34 €
Žiūrėk ČIA
Internetinė kamera Logitech Webam BCC950 ConferenceCam Internetinės kameros

Internetinė kamera Logitech Webam BCC950 ConferenceCam

Kaina: 222.76 €294.31 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera Logitech HD Webcam B525

Kaina: 52.45 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera LOGITECH HD Webcam C930e

Kaina: 130.87 €
Žiūrėk ČIA
Internetinė kamera D-Link myHome Monitor HD Internetinės kameros

Internetinė kamera D-Link myHome Monitor HD

Kaina: 101.18 €115.11 €
Žiūrėk ČIA

Internetinė kamera HAMA DIGITAL EYE II HD WEBCAM

Kaina: 29.34 €
Žiūrėk ČIA

Kamera DEFENDER Web-cam C-110 0.3MP backlight

Kaina: 18.59 €
Žiūrėk ČIA
Internetinė kamera Logitech MeetUp Camera - EMEA Internetinės kameros

Internetinė kamera Logitech MeetUp Camera - EMEA

Kaina: 940.87 €985.68 €
Žiūrėk ČIA

WEB kamera CAMERA IP HS-818-HD WIFI RJ45 SLOT MICRO SD ANDROID APPLE

Kaina: 31.18 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Internetinės kameros pigiai ir praktiškai nemokamai padeda bendrauti internetu

Didėjant galimybėms keliauti ir bendrauti, neišvengiamai susirandame draugų, gyvenančių tiek kituose miestuose, tiek kitose šalyse. Kas savaitę ir net gi kas mėnesį susitikti su toli gyvenančiais draugais yra labai sudėtinga, juolab, kai tai reikalauja ir nemažai finansų. Todėl tenka bendrauti kitais būdais: telefonu, elektroniniu paštu ar per kelis socialinius tinklus internete. Dabar jau niekam ne paslaptis, kad per daugelį bendravimui skirtų programų, įskaitant Skype ir Facebook, galima atlikti ir skambučius. Taip pat ir video skambučius. O norint bendrauti su žmogumi per video skambutį, yra būtina turėti internetinę kamerą.Pavyzdžių  internetinių kamerų įvairių lygių kainomis galite rasti ir b-a.eu .

Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai foto/video kameras turi ir juos naudojant galima naudotis bet kokia programėle, kuri leidžia vaizdo skambučius. Tas pats galioja ir daugeliui nešiojamų kompiuterių, nes jie turi integruotas internetines kameras internetiniam bendravimui, todėl nereikia jaudintis, kaip draugas galės jus matyti. Tačiau senesni kompiuteriai neturi internetinių kamerų, o naujų kameros gali ir sugesti arba tiesiog būti nepakankamos kokybės. Todėl daug bendraujantys žmonės renkasi pirkti nebrangias internetines kameras, kurios padeda bendrauti tiek su užsienyje gyvenančiais artimaisiais, tiek su per atostogas susirastais draugais iš kitų šalių. Internetinės kameros vadina svarbų vaidmenį tų žmonių gyvenime, todėl norint kokybiško bendravimo, kurį gali suteikti tik kokybiška internetinė kamera. Pasidairykime, ką siūlo pardavėjai Lietuvoje ir kiek kainuoja šios kameros.

Internetinių kamerų kainos prasideda maždaug nuo kelių iki keliasdešimt ar net kelių šimtų eurų. Brangiausios duoda itin kokybišką vaizdą ir dažniausiai yra skirtos video konferencijoms. Jums tokios greičiausiai nereikės, todėl galite pasidairyti į pigesnius kamerų modelius.

Bene svarbiausia parametras, į kurį reiktų atsižvelgti perkant internetinę kamerą, yra jos rezoliucija. Ji matuojama mega pikseliais. Tai yra, milijonais taškų. Tikriausiai teko matyti skaičius su prierašu Mpx ant fotoaparatų ar vaizdo kamerų. Taigi, tas pats matavimo vienetas taikomas ir internetinėms kameros. Kuo daugiau taškų (pikselių) turi internetinė kamera, tuo kokybiškesnį vaizdą turėsite.

Internetinėse parduotuvėse siūlomos ir tokios, kurios turi integruotą mikrofoną. Tai labai patogu – jums nereikės rūpintis atskiru prietaisu, nes viską turėsite vienoje vietoje. Jums nereikės atskiro mikrofono, prijungto dar vienu ilgu laidu, kurie ir taip jau visur kliūna. Be to, labai svarbu, kad internetinė kamera gerai nustatytų baltos spalvos balansą, kitu atveju, jūsų pašnekovo matomas vaizdas gali būti gelsvas, nenatūralių spalvų. Jei taip nutinka, jūsų kamera nėra pati kokybiškiau ir reikėtų įsigyti geresnę.

Nepamirškite pasižiūrėti, kokiam laikotarpiui suteikiama garantija jūsų perkamai internetinei kamerai. Ji gali būti nuo 24 mėnesių iki 60 ar daugiau. Kuo ilgesnę garantiją suteikia gamintojams, tuo patikimiau bus naudotis internetine vaizdo kamera. Skirkite dėmesio šio parametro panagrinėjimui ir išsirinksite patikimą, ilgaamžę kamerą su ilgu garantiniu aptarnavimu.