EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektrinės keptuvės ir keptuvių dangčiai internetu

SIMEO FC460 - Dešrainių gaminimo aparatas

SIMEO FC460 - Dešrainių gaminimo aparatas

Kaina: 62.50 €78.12 €
Žiūrėk ČIA

CLOER 185 - ''Čirvinių'' blynų keptuvė

Kaina: 75.48 €
Žiūrėk ČIA

CLOER 120 - ''Čirvinių'' blynų keptuvė

Kaina: 75.48 €
Žiūrėk ČIA

ARIETE 188 Keksiukų keptuvas

Kaina: 26.10 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė keptuvė ETA Pečenka

Kaina: 73.69 €
Žiūrėk ČIA

CLOER 189 - ''Čirvinių'' blynų keptuvė

Kaina: 74.50 €
Žiūrėk ČIA

SIMEO FC620 - Keksų keptuvė

Kaina: 41.42 €
Žiūrėk ČIA

Indukcinė mini viryklė ETA Indukta 011190000

Kaina: 77.15 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė keptuvė ETA 016190000

Kaina: 44.37 €
Žiūrėk ČIA

Indukcinė kaitlentė Caso Sensor-Touch

Kaina: 213.03 €
Žiūrėk ČIA

Indukcinė kaitlentė Caso Comfort C2000

Kaina: 92.99 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė keptuvė ETA 216090000

Kaina: 53.89 €
Žiūrėk ČIA

Tefal Lid 26 cm glass

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 16.04 €
Žiūrėk ČIA

Tefal Lid 28 cm glass

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 16.89 €
Žiūrėk ČIA

SIMEO FC630 - Spurgų keptuvė

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 51.76 €
Žiūrėk ČIA

Spurgų keptuvė Clatronic MM 3496 Muffin Maker, Silver

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 20.63 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė keptuvė Princess 132700 Magic Bakery

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 53.18 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė keptuvė Tristar SA-1127 Cake pop and cup cake maker, 700W, 24 pieces, Non-stick coating, Lock function, Pink

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 41.58 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Nei viena šeimininkė virtuvėje neišsiverčia be keptuvės.
Patarimas, kada keptuvę reikėtų keisti: Jeigu teflonu padengtoje keptuvėje kepamas maistas prisvyla, tikėtina, kad teflonas yra susibraižęs. Jei keptuvė deformuojasi, išsilenkia dugnas – tada ji nekaista tolygiai ir maistą paruošti tampa sudėtingiau.

Kai senoji keptuvė jau tapo nebenaudotina, kaip išsirinkti naują, geresnę?

·  Pirmiausia nuspręskite kokio dydžio ir kokiems patiekalams ruošti jums reikalinga keptuvė. Kelių asmenų šeimai rekomenduojama rinktis 26 – 28 cm. skersmens keptuvę.

·  Keptuvės dydis ir forma priklausys ir nuo to, kokius patiekalus norite joje ruošti. Žemesnėmis sienelėmis keptuvė tiks kepimui, aukštesnėmis – troškinimui.Taip pat naudinga turėti atskirą specialią keptuvę blynams, kiaušinienei kepti ar grilio patiekalams ruošti pritaikytą keptuvę su grublėtu paviršiumi.

Šiuo metu gaminama įvairiausių rūšių keptuvių – aliuminio dengtos teflono sluoksniu, keptuvės blynams, nerūdijančio plieno, ketaus, titano keramikos, platinos, akmens masės keptuvės.

  • Aliuminio keptuvė dengta neprisvylančios dangos sluoksniu greitai įkaista, dažniausiai yra lengva, tačiau tokia keptuvė yra neatspari deformacijai, o dangą reikia saugoti, kad nesusibraižytų.
  • Keramikine danga dengta keptuvė pasižymi panašiomis savybėmis kaip įprastinė aliuminio keptuvė dengta neprisvylančia danga, tik skiriasi viršutinis dangos sluoknis, kuris labiau tausoja aplinką nei kitos dangos. Visgi tokią keptuvę taip pat reikia saugoti nuo susibraižymo bei perkaitinimo.
  • Nerūdijančio plieno keptuvė įkaista lėčiau, bet ilgiau išlaiko šilumą. Tokia keptuvė yra pagaminta iš metalo kuris nereaguoja su maistu, todėl maistas nepakeičia skonio, be to tokios keptuvės neėda rūdys. Nerūdijančio plieno keptuvės daugeliu atvejų brangesnės už aliumines, bet yra labai tvirtos, sunkiai deformuojasi ir todėl itin ilgaamžės.
  • ketaus pagaminta keptuvė yra sunki, atspari deformacijai, todėl gali tarnauti visą gyvenimą. Ketus labai tolygiai paskirsto šilumą ir ilgai ją išlaiko, bet dėl ilgiau užsibuvusių maisto likučių keptuvėje ir drėgmės gali atsirasti rūdžių. Tokioje keptuvėje negalima laikyti paruošto maisto, o po kiekvieno naudojimo ją reikia perskalauti ir būtinai išsausinti.
  • Akmens masės, titano bei platino dangomis dengtos keptuvės atsparios susibraižymams, lengvai prižiūrimos, sunkiai deformuojasi ir yra ilgaamžės. Prie šių keptuvių dugno nelimpa, nekimba ir nesvyla maistas.

Štai keli patarimai, kaip tinkamai prižiūrėti keptuves.

* Prieš pradėdami naudoti naują keptuvę, gerai išplaukite ir sausai iššluostykite. Po to ištepkite keptuvės vidinę dalį nestoru riebalų sluoksniu. Tam puikiai tiks aliejus ar kiti maistiniai riebalai. Paskui indą praskalaukite vandeniu ir išdžiovinkite.

* Taupydami energiją ir saugodami keptuvę, neperkaitinkite jos tuščios, kepkite tik ant silpnos ugnies. Kai maisto gamybai reikalinga stipresnė ugnis, keptuvę kaitinkite tik keletą minučių. Taip pasieksite geriausių kulinarinių rezultatų.

* Itin svarbu! Keptuvės perkaitinimas gali pažeisti apsaugines dangas. Jokiu būdu nepalikite tuščios keptuvės ant ugnies.

* Kepimui geriau naudokite tik medinius ar plastikinius virtuvės įrankius, kurie nebraižo ir nepažeidžia paviršiaus. Stenkitės keptuvės viduje nepjaustyti maisto.

* Panaudoję keptuvę išplaukite šiltu vandeniu su indų plovikliu. Plovimui nenaudokite vielinės kempinės ar abrazyvinių miltelių. Rekomenduojame naudoti tik medžiaginę kempinę ar plastikinį šepetį.

* Keptuvėje nepjaustykite maisto. Aišku, jeigu turite titano keramikos, platininės dangos ar akmens masės keptuvę, galite elgtis daug drąsiau ir naudoti net ir metalinius įrankius.

* Įprastą aliuminio pagrindu pagamintą keptuvę reikėtų vengti perkaitinti, braižyti ir plauti indaplovėje. Neplaukite neatvėsintos keptuvės, galite pažeisti dangą bei išgaubti dugną.

* Siūlytina šveisti minkšta kempinėle. Ketaus keptuves dar reikėtų saugoti nuo surūdijimo.