EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Baldinė furnitūra

 
 

Baldinė furnitūra                                          

 

Šiais laikais baldinė furnitūra gaminama naudojant tikslias metalo apdirbimo technologijas, naudojant aukščiausios rūšies nerūdijantį plieną, pritaikomi neįtikėtini transformacijų mechanizmai, vienu metu galintys atlikti kelis judesius.

 

Baldų gamintojai taip pat seka baldinės furnitūros tendencijas, nes žinodami naujas baldinės furnitūros tendencijas jie gali projektuoti ir gaminti baldus su tam tikra funkcija. Vartotojui tai yra naudinga, nes turi didesnę pasirinkimo galimybę tiek iš baldinės furnitūros, tiek ir iš pačių baldų.

 

Baldinės furnitūros kaina ir aišku pačių baldų kaina priklauso nuo kokybės. Žinomiausi, pripažinti baldinės furnitūros gamintojai tokie kaip „Blum“, „Hettich“, „Salice“ daug dėmesio skiria ne tik naujos furnitūros projektavimui, bet ir jos testavimui, veikimo patikimumo ir ilgaamžiškumo patikrinimui, veikimo pagerinimui, jau nekalbant apie kokybiškos žaliavos gamyboje naudojimą. Šios firmos didelį dėmesį skiria baldinės furnitūros kokybės kontrolei gamybos proceso metu.

 

Norint išsirinkti kokybišką baldinę furnitūrą, būtina pasikonsultuoti su baldinės furnitūros specialistu, nes baldų kokybė priklauso nuo kokybiškos baldinės furnitūros. Tačiau jeigu žinote konkrečiai ko norite, apsipirkimą galite padaryti ir neišėję iš namų, tiesiog internetu.

 

Baldinės furnitūros naujienos atsiranda kiekvienais metai. Prieš metus buvo naujiena „minkštas“ uždarymas, šiai dienai tai jau yra įprastas dalykas. Šiandien didžiausios furnitūros naujienos – atidarymų/uždarymų sistemos, valdomos elektronikos pagalba. Ši sistema taikoma ne tik stalčiams ir durelėms, bet ir durelių pakėlimo mechanizmams viršutinėse spintelėse. Vieno piršto prilietimu dabar galima varstyti pakėlimo mechanizmus, stalčius be jokio garso.

 

Jeigu renkatės technologiškai sudėtingą furnitūrą, tai gali būti, kad baldai gali būti pigesni už pačią baldinę furnitūrą.

 

Dažniausiai įsirenginėjant virtuvę yra skiriama daugiausiai dėmesio baldinei furnitūrai, nes ten būna daugiausiai spintų, spintelių ir kt. Tad reikėtų nepataupyti pinigų ir išsirinkti kokybišką furnitūrą, kad būtų gera ir patogu gaminti ir tvarkytis virtuvėje. Baldinę furnitūrą reikėtų reiktis rengiant virtuvės baldų projektą.

 

Baldinėje furnitūroje yra svarbu ne tik technologinės naujovės, bet ir dizainas, spalva, patogumas ir kt.