EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti

Baldų kojelės ir ratukai

Guminiai ratukai

Kaina: 2.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Baldinės kojelės                                                                       

 

Baldinės kojelės gali baldo išvaizdą pagražinti arba kaip tik sugadinti, todėl gaminant baldus baldines kojeles reikėtų rinktis neskubant, pasitariant su baldinės furnitūros konsultantu.

 

Baldines kojeles reikėtų rinktis projektuojant baldus.

 

Jeigu baldinė kojelė bus netinkamo dydžio, spalvos, išvaizdos net ir projektuojant nedidelį baldą, gali iš esmės pakeisti jo išvaizdą, baldas gali atrodyti neišvaizdžiai ir gali sugadinti visą kambario interjerą.

 

Nuo baldo kurį projektuojate (spinta, spintelė ir kt.), priklauso kokią reikia parinkti kojelės formą. Baldinės kojelės gali būti apvalios, keturkampės, trikampės, netradicinės formos.

 

Taip pat svarbu yra baldinių kojelių spalva. Jos dažniausiai būna baltos, juodos, pilkos, rudos spalvos. Tačiau gamintojai nestandartiniams baldams gali pasiūlyti ir nestandartines spalvas.

 

Kaina nestandartinių kojelių būna didesnė, nei paprastų.

 

Baldinės kojelės gaminamos iš metalo, medžio, plastiko. Iš kokios medžiagos yra gaminamos baldinės furnitūros priklauso ir baldų paviršiaus faktūra, spalva, blizgumas ir kt.

 

Baldinės kojelės pagal savo konstrukciją gali būti reguliuojamos, nereguliuojamos, komplektuojamos su įvairiais priedais.

 

Prieš perkant baldines kojeles reikia žinoti ar kojelės atlaikys norimą apkrovą, kokius medvaržčius reikia sukti, kokio kiekio kojelių reikia ir kt.

 

Taigi norint išsirinkti baldines kojeles reikia įvertinti prieš tai išvardintus pastebėjimus ir išsirinkti tokias baldines kojeles, kurios interjerą paverstų nepriekaištingą. Renkantis baldines kojeles svarbu atkreipti dėmesį ir į kokybę, nes tik kokybiškos baldinės kojelės gali ilgai tarnauti.