EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 
Taip pat siūlome:

Baldų rankenėlės

Rankenėlė kolekcijai Labirynt

Kaina: 3.99 €
Žiūrėk ČIA

Rankenėlė UN 0506/96

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 0.94 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Baldinės rankenėlės                                                                                   

 

Baldinių rankenėlių pasirinkimo gausa yra didžiulė, todėl galima atrasti kuo įdomesnius interjero sprendimus. Kuriant namuose interjerą baldinės rankenėlės yra svarbios, nes nuo jų gali priklausyti ar vykęs bus namų interjeras ar nelabai. O kuo didesnis baldinių rankenėlių yra pasirinkimas tuo interjero dizaineriams yra lengviau dirbti su klientais.

 

Taigi renkantis baldines rankenėles labai svarbu, kad baldinės rankenėlės derėtų su baldais jų stiliumi.

 

Taip pat labai svarbu išlaikyti deramas varstomos dalies ir rankenos proporcijas.

 

Renkantis baldines rankenėles svarbu atkreipti dėmesį ir į saugumą naudojantis jomis, o ypač šeimose kuriose auga maži vaikai. Nepatvarios, greit lūžtančios ar linkstančios baldinės rankenėlės gali būti odos įdrėskimo, vaiko traumos priežastimi.

 

Gaminamos vienos, dviejų tvirtinimo ašių rankenos, jos gali būti įleidžiamos į baldinę plokštę, atlenkiamos atidarant judamąją baldo dalį.

 

Renkantis baldines rankenėles reikėtų atkreipti dėmesį į durelių, stalčių svorį ir atidarymo jėgą, nes tai turi įtakos renkantis tvirtinimo detales - varžtus, poveržles, laikiklius.

 

Dažniausiai naudojamos rankenėlės pagamintos iš metalo, plastmasė, medžio ir kt. Norint išsirinkti ir nusipirkti baldines rankenėles, rinkitės patikimų firmų gaminius. Taip pat reikėtų nepamirti, kad labai svarbu ir baldinių rankenėlių kokybė. Spalvos dažniausiai būna pilkos, rudos, juodos, baltos.


Į atskirą kategoriją išskiriamos tvirtinimui prie stiklo skirtos rankenėlės. Jos pagamintos iš medžiagų, leidžiančių tvirtai įsiveržti laikančiajai daliai prie stiklo, o tuo pat metu nesubraižyti ir nenutrupinti briaunų.

 

Taigi jeigu norite, kad Jūsų namų interjeras džiugintų Jus ir Jūsų artimuosius, rinkitės kokybiškas, originalias baldines rankenėles.