Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Maitinimo kėdutės internetu

Maitinimo kėdutė GRACO Contempo (TED AND COCO)

Kaina: 135.00 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė GRACO Contempo (Spring Lime)

Kaina: 135.00 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė Tatamia Paloma

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 250.16 €
Žiūrėk ČIA

Sūpuoklės GRACO Swing N' BOUNCE, (Benny$Bell)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 169.99 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė GRACO Tea Time (Woodland walk)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 69.99 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė GRACO Tea Time (Circus)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 69.99 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė GRACO Tea Time (Ted and Coco)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 69.99 €
Žiūrėk ČIA

Sūpynės GRACO Lovin' Hug Swing with plug (Bowtie Bear)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 177.84 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė GRACO Tea Time (Into the woods)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 69.99 €
Žiūrėk ČIA

Sūpynės GRACO Lovin'Hug Swing with plug (into the woods)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 182.40 €
Žiūrėk ČIA

Sūpuoklės GRACO Swing N Bounce (Woodland Walk)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 169.99 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė Swivi Booster (Lime)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 149.99 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė GRACO Contempo (Benny and Bell)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 129.00 €
Žiūrėk ČIA

Kėdutė supynė k6077 Fisher-Price MATTEL

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 273.00 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė Siesta Miela

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 218.67 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kėdutė Tatamia Fragola

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 436.39 €
Žiūrėk ČIA

Maitinimo kedutė ARTI New Style 505 Beige

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 88.83 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiška kėdutė Fisher Price CJJ79

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 69.01 €
Žiūrėk ČIA
 
 

 Kaip pigiai išsirinkti  vaikui maitinimo kėdutę internete?


Mūsų tėvai, o tuo labiau seneliai apie maitinimo kėdutes greičiausiai nieko nebuvo girdėję. Kiek vėliau jie pamatė jas filmuose, ir stebėjosi kas čia per daiktas. Dabartiniams vaikams tai jau gana įprastas atributas šeimoje. O naujai gimstantieji kūdikiai greičiausiai visi iki vieno augs valgydami įsitaisę maitinimo kėdutėje. Jeigu kam nors, ypač vyresnės kartos atstovams, dar nėra aišku apie ką čia iš viso kalbama, užmeskite akį i šią nurodą - https://www.b-a.eu/c2291/Maitinimo-kedutes. Tai tiesiog nebrangi kėdutė vaikui, kurioje jis gali saugiau bei patogiai sėdėti, kartu su padėkliuku priekyje maistu. Tai išlaisvina nuo vaiko laikymo ir maitinimo vienu metu, o namus apsaugo nuo maisto likučių visur aplink valgantį vaiką.


Seniau viskas buvo kur kas paprasčiau. Viena ranka laikydama savo vaiką, kita ranka mama jį šaukštelių pamaitindavo. Žinoma, kartais perbraukdama jo burną ir žandus skudurėliu arba tu pačiu šaukšteliu. Kad ir koks skanus maistas bebūtų, vaikas toli gražu ne visada noriai jį ryja, kartais renkasi variantą viską spjauti lauk. Tokiu būdu visko švariai išlaikyti be abejo nepavyksta - išsitepa ir vaiko rūbai, ir mamos rūbai, ir grindys ar fotelis aplinkui. Štai Maitinimo kėdutės šioje vietoje tikrai padeda.


Bet tikrai ne iki galo. Jeigu manote, jog vien maitinimo kėdutės įsigijimas internetu jus išgelbės nuo namų tvarkymo, grindų ir rūbų plovimo, vertėtų pagalvoti iš naujo. Žinoma, joje sėdėdamas ir valgydamas vaikas apdrabstys aplinką gerokai mažiau. O kėdutės padaromos dažniausiai iš tokių medžiagų, kurios lengvai nuvalomas. Tai visai kas kita nei naujas kilimas namuose ir ant jo tykštanti košė. Tačiau vis tik maitinimo kėdutės internete pigiai dažniau pasirenkamos visai dėl kitų dalykų.


Ogi dėl tėvų laisvės. Dėl galimybės saugiai pasodinti savo vaiką, užsegti dar kokį papildomą saugos diržą jam, ir patiems ramiai jį maitinti. Turint tam dvi rankas, o ne viena sunkiai laikant ir patį vaiką, tai gerokai lengviau. Pripažinkime, jog sunkumų ieškojimas tikrai nėra šių laikų problema. Jei galima gyventi lengviau, kodėl tuo nepasinaudojus. Būtent todėl dabar daugelis sunkiai įsivaizduoja vaiko auginimą neturint namuose kad ir paprastos,pigios maitinimo kėdutės.

Tačiau yra ir visai kitokių patirčių. Vieni tėvai sako, jog tokia nėra patogi. Mamos ir tėčiams kur kas patogiau ir smagiau vaiką laikyti savo rankose. O geriausia tuomet, kai tėtis gali laikyti vaiką, o mama ramiai jį maitinti. Žinoma, tokiam gyvenimo tempe tai tikra laiko prabanga, tačiau kur geresnis variantas, kurio net naujausios kėdutės maitinimui tikrai neatstoja. Be abejo, stiprus argumentas prieš maitinimo kėdutes yra ir jų kaina. Geros, patogios, reguliuojamo aukščio kėdutės kainuoja apie šimtą ar net daugiau eurų. Jei kalbame tik apie patogumą, bet ne būtinybę, toli gražu ne visiems tėvams tai atrodo reikalingas, pinigų vertas daiktas. Kiti žiūri dar kitaip - tai papildomas gana nemažai vietos užimantis daiktas, kurių nedideliame bute ir taip daug. Tad kiekvienu atveju reikia rinktis asmeniškai. Tačiau patirtis rodo, jog vaikus auginančių tėvų namuose, bent didžiojoje dalyje jų, tikrai galima rasti ir maitinimo kėdutę.

Maitinimo kėdutes internete galite rinktis iš skirtingų spalvų, dizainų,kainų, gamintojų, raštų, išmatavimų.Maitinimo kėdutės yra gaminamos žaismingos, su piešinukais iš animacinių filmukų ir kita.Renkantis maitinimo kėdutę reikėtų rinktis, kad ji būtų lengva ir patogi, lengvai sulankstoma, kad sėdimoji medžiaginė dalis būtų nusiimama, nes išsitepus jai galėsite lengvai išskalbti.

Maitinimo kėdutės gali būti skirtos nuo 6 mėnesių iki 6 metų ir geriausiai, kai jos turi slankiojančius mechanizmus, kuriais galima keisti padėti, kartu su vaiko augimu.

Maitinimo kėdutės yra gaminamos apvaliomis formomis, kad žaisdamas ir valgydamas vaikutis nesusižalotų.Taip pat renkantis maitinimo kėdutę reikėtų žiūrėti iš kokių medžiagų yra pagaminta kėdutė, kad medžiagos būtų ekologiškos, ilgaamžės ir kita. Labai tinka maitinimo kėdutės pagamintos iš natūralaus medžio masyvo, tačiau jos užima nemažai vietos.

Saugos diržas leidžia vaikučiui kėdutėje jaustis saugiai.Maitinimo kėdutė ugdo vaikučio savarankiškumą, be to ir tėveliams yra paprasčiau savo vaikučius maitinti.Maitinimo kėdutės yra gaminamos ne tik valgyti maistą, bet ir pavalgius jose galima žaisti ar piešti ir kita.

Jeigu maitinimo kėdutė turi ratukus, tai galima ją lengvai persistumti iš vienos vietos į kitą. Maitinimo kėdutę galite su savimi kartu vežtis, jeigu kur nors keliaujate.

Renkantis maitinimo kėdutę internete reikėtų atsižvelgti į: ratelius ir stabdžius, kad jie būtų patvarūs, kad būtų patogi kojyčių atramėlė, tai pat patogi galvos padėtis ir kita.