Atpigo Kulkšnies įtvaras inSPORTline, magnetinis Įtvarai, apsaugos, rankovės

Atpigo Kulkšnies įtvaras U-care, magnetinis Įtvarai, apsaugos, rankovės
11.50 € 16.65 € / 1 vnt

Riešo Įtvaras PT 322 Universalus Įtvarai, apsaugos, rankovės

Suvarstomas įtvaras čiurnai Įtvarai, apsaugos, rankovės

Kelio įtvaras GenuTrain, 2 Įtvarai, apsaugos, rankovės

Rankos Laikilis PT 214, XL Įtvarai, apsaugos, rankovės

Kelio sąnario girnelės įtvaras DONJOY Įtvarai, apsaugos, rankovės

Riešo įtvaras DonJoy DuoForm+ Įtvarai, apsaugos, rankovės

Juosmens-pilvo diržas Duostrap Įtvarai, apsaugos, rankovės

Sporto medicina 

Sporto medicina apima šlaunies įtvarą, kelio įtvarą, medicininį diržą juosmeniui, medicininį elastinį diržą stuburui, riešo įtvarą, kinezioteipą, alkūnės įtvarą, aparatą kelio sąnariui (kelio įtvarą), čiurnos įtvarą, kelio įtvarą, minkštą kaklo įtvarą ir kita.

Plastmasiniai, odos, elastinių medžiagų įtvarai naudojami po kaulų lūžių, esant rankos, plaštakos ar pėdos parezei, pseudoartrozei, kelio sąnario raiščių pažeidimams, nuėmus gipsą nuo pažeistos vietos ir kita. Įtvaras įtvirtina galūnę, sąnarys tokiu atveju lieka nejudrus. Įtvarus tinka naudoti po visų rankų, kojų kaulų operacijų.

Taigi įtvarai yra naudojami po traumų ir traumų profilaktikai. Žinomų gamintojų įtvarai aukštos kokybės ir įvairios paskirties- viršutinėms, apatinėms galūnėms, stuburo įtvarai, reklinatoriai laikysenos koregavimui, šildantys įtvarai ir kita.

Taigi sporto medicinos prekes galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, dydžių ir kita.

Turint tinkamą įtvarą galėsite greičiau ir paprasčiau gydytis patirtą traumą ar ligą.

Sporto medicinos prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, šiltas ir dėmesingas aptarnavimas.