EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Oro kondicionieriai internetu

Blokas FUJI ELECTRIC IŠORINIS 2-jų jungčių - 5,0kW

Kaina: 1716.35 €
Žiūrėk ČIA

Mobilus oro kondicionerius Electrolux EACM-10 GE

Kaina: 334.31 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius Trotec PAC 2000E

Kaina: 252.20 €
Žiūrėk ČIA
Blokas FUJI ELECTRIC IŠORINIS 8-nių jungčių – 14,0kW

Blokas FUJI ELECTRIC IŠORINIS 8-nių jungčių – 14,0kW

Kaina: 3540.27 €3635.10 €
Žiūrėk ČIA

Blokas FUJI ELECTRIC IŠORINIS 2-jų jungčių - 4,0kW

Kaina: 1336.86 €
Žiūrėk ČIA

Grindinis oro kondicionierius FUJI ELECTRIC LVCA serija RGG09LVCA/ROG09LVCA 2,6 kW (išorinis/vidinis blokai)

Kaina: 1454.24 €
Žiūrėk ČIA

Blokas FUJI ELECTRIC IŠORINIS 4-rių jungčių - 8,0kW

Kaina: 2347.84 €
Žiūrėk ČIA

Blokas FUJI ELECTRIC IŠORINIS 3-jų jungčių - 6,8kW

Kaina: 2053.35 €
Žiūrėk ČIA

Blokas FUJI ELECTRIC IŠORINIS 3-jų jungčių - 5,4kW

Kaina: 1907.62 €
Žiūrėk ČIA

Grindinis oro kondicionierius FUJI ELECTRIC LVCA serija RGG14LVCA/ROG14LVLA 4,2 kW (išorinis/vidinis blokai)

Kaina: 1968.35 €
Žiūrėk ČIA

Grindinis oro kondicionierius FUJI ELECTRIC LVCA serija RGG12LVCA/ROG12LVCA 3,5 kW (išorinis/vidinis blokai)

Kaina: 1695.10 €
Žiūrėk ČIA

Oro vėsintuvas POLIFEMO BREEZE

Kaina: 131.14 €
Žiūrėk ČIA

Oro vėsintuvas POLIFEMO

Kaina: 147.05 €
Žiūrėk ČIA

Mobilus oro kondicionerius Electrolux EACM-12 GE

Kaina: 361.49 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius Air conditioner Whirlpool PACW9COL

Kaina: 442.80 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius Air conditioner Whirlpool PACB12HP

Kaina: 480.13 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius Air conditioner Whirlpool PACB9CO

Kaina: 480.13 €
Žiūrėk ČIA

Kondicionierius AR09KSPDBWKXEU

Kaina: 676.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Stacionarių ir mobilių oro kondicionierių pasirinkimas internete:be galo platus spektro ir kainų lygio pasirinkimas

Karštą vasaros dieną labai malonu užsukti į didelį prekybos centrą ar solidžią įstaigą, kuri įsirengusi efektyvią oro kondicionavimo sistemą. Tai tikra atgaiva ir malonumas. Šiandien oro kondicionavimas nebėra vien tik valstybinių įstaigų ar didelių kompanijų išskirtinis bruožas, daugelis išdrįsta įsirengti kondicionierių ir namuose. Žinoma, patogiausia, kuomet vykdomas kapitalinis remontas. Tačiau net jei remonto darbai artimiausiu metu nėra numatyti, galima įsirengti  pigesnį ar brangesnį mobilų oro kondicionierių.

Mobilūs oro kondicionieriai yra laikinas sprendimas namuose arba patalpoms, kurios nėra naudojamos visą laiką. Visgi, gerai pagalvojus, Lietuvoje ypatingi karščiai kankina nuo kelių dienų iki poros savaičių per metus. Tai nėra daug palyginus su virš 200 karštų dienų Ispanijos, Portugalijos pietiniuose kurortuose. Daugybė mobiliųjų oro kondicionierių parduodamų internete Lietuvoje tikrai suteikia galimybę išsirinkti tinkamiausią.

Dažniausiai mobilūs kondicionieriai yra naudojami vasaros prekybos paviljonams, kuriuose reikia išlaikyti vienodą temperatūrą, vasaros kavinėms – terasoms. Itin praktiška įsigyti pigesnį mobilų kondicionierių internetu, jei nuomojatės patalpas ir nenorite investuoti į ne savo būstą. Taip pat mobilūs kondicionieriai praverčia kuomet sutrinka pagrindinė kondicionavimo sistema ir reikia greito sprendimo. Tuo labiau, jog įrengti mobilų oro kondicionierių galima patiems, nereikia jokių specialistų pagalbos, tereikia įkišti laidą į kištuką, o karšto oro nuvedimo vamzdį iškišti į lauką (pro langą ar duris).

Mobilus kondicionierius yra monoblokas, vienas įrenginys, kurio korpuse sumontuota visa sistema: oro šaldymo prietaisas, aušinimo radiatorius, kompresorius, indas kondensatui surinkti. Veikimo principas paprastas: kompresorius siurbia šilumą iš šaldymo kaloriferio ir leidžia į aušinimo radiatorių. Aušinimo ventiliatorius per žarną išpučia karštą orą laukan.

Tačiau su mobiliaisiais oro kondicionieriais yra tam tikras niuansas – jiems reikalinga specifinė erdvė. Jie pastatomi ant žemės (tai nemažas prietaisas), pastatomi turi būti šalia lango ar durų, kur būtų galima išvesti oro išmetimo žarną į lauką. Tačiau negalima tiesiog išmesti žarną pro langą –  šalia žarnos turi būti sandaru. Nes aparatas siurbia orą iš visų aplinkinių tarpų ir siurbimas yra pakankamai galingas. Tad jei išmesite žarną pro atvirą langą, tai aparatas vėl susiurbs išmestą karštą orą atgal ir kondicionavimo efektas bus nulinis.

Šiuolaikinis mobilus oro kondicionierius turi ir įmontuotą elektrinį teną, kuris leidžia žiemos metu įrenginį paversti oro šildytuvu.

Pabrėžiant, jog tai yra laikini įrenginiai, verta paminėti trūkumus, kurie neleidžia jiems tapti nuolatiniais. Pirmiausiai, tai didelis keliamas triukšmas, kuris gali erzinti net ir dienos metu, o naktį miegamosiose patalpose nėra galimas naudoti. Oro kondicionieriuje renkasi kondensatas, kuris turi būti išpilamas rankinius būdu. Trečia, nors ir laikinas įrenginys, tačiau jam reikia įrengti karšto oro išmetimo angą į lauką.

Šiuolaikiniai oro kondicionieriai tiekia švarų, sveiką, šviežią orą, mažina oro drėgmės lygį ir stabdo pelėsių augimą, o tai pasiekiama be skersvėjų ir triukšmo bei minimaliomis sąnaudomis.Oro kondicionieriai gali būti skirtingų dizainų, spalvų, išmatavimų, gamintojų, kainų, galingumų ir kita.Oro kondicionieriai būna įvairių tipų: montuojami į langus, prie lubų, palubės-sienų, sieniniai, kanaliniai, didelio galingumo, konvektoriniai ir kt.

Reikėtų žinoti, kad oro kondicionieriai yra skirtingų modifikacijų, vieni skirti vasaros sezonui kiti gali dirbti ištisus metus, atlikdami šilumos siurblių funkcijas. Paprastai būna nurodyta, kokiai temperatūrai esant jį galima eksploatuoti.Mobilūs oro kondicionieriai dažniausiai turi ratukus, kurių pagalba galima stumdyti kondicionierių. Jų veikimo principas visiškai nesiskiria nuo įprasto kondicionieriaus, išskyrus tai, kad jie sudaryti ne iš dviejų blokų, o iš vieno. Šie kondicionieriai gali būti naudojami gyvenamose patalpose, ofisuose, soduose ir pan.

Kad kondicionieriai tarnautų patikimai ir ilgai, reikia reguliariai papildyti šaldomosios medžiagos kiekį, išvalyti dulkes ir kitus nešvarumus iš vidinio ir išorinio įrenginio blokų, kondensato vamzdelio, patikrinti elektrinę įrenginio dalį ir darbo režimus. Tokį aptarnavimą reikėtų atlikti kiekvieno sezono pradžioje – pavasarį.Kokybiškas kad ir pigesnis oro kondicionierius leis Jums jaustis aktyvesniu, kūrybingesniu ir darbingesniu ištisus metus! Renkantis oro kondicionierių reikėtų įvertinti – jo galingumą, išorinio ir vidinio blokų triukšmo lygį, kompresoriaus tipą, taupomą elektros energiją, kainą ir kita.