EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Oro valytuvai-jonizatoriai internetu

Oro jonizatorius XJ 2100

Kaina: 85.00 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas-jonizatorius BIONAIRE BAP001X

Kaina: 219.70 €
Žiūrėk ČIA

Oro sterilizatorius AIRFREE E60

Kaina: 176.78 €
Žiūrėk ČIA

Oro sterilizatorius AIRFREE E125

Kaina: 241.72 €
Žiūrėk ČIA

Oro sterilizatorius AIRFREE P40

Kaina: 143.37 €
Žiūrėk ČIA

Oro sterilizatorius AIRFREE BABY AIR

Kaina: 199.26 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas Fellowes AeraMax™ DX5 iki 8 m²

Kaina: 200.46 €
Žiūrėk ČIA

ORO VALYTUVAS-JONIZATORIUS CLEANAIR CA-508 (SU UV IR HEPA)

Kaina: 268.89 €
Žiūrėk ČIA

ORO VALYTUVAS-JONIZATORIUS CLEANAIR CA-366

Kaina: 128.89 €
Žiūrėk ČIA

Oro jonizatorius XJ 3500

Kaina: 150.00 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas Qlima/Zibro A25

Kaina: 102.87 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas Qlima/Zibro A45

Kaina: 158.49 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas Stadler Air washer ROBERT White/Black R001R

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 544.05 €
Žiūrėk ČIA

Oro jonizatorius iVENTUS 210

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 55.00 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas Stadler Form Viktor V002

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 328.16 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas Stadler Form Viktor V001

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 328.16 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas Fakir Prestige LB 20

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 87.00 €
Žiūrėk ČIA

Oro valytuvas Fellowes AeraMax™ DX95 iki 28 m²

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 321.75 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Ką daryti, kad namuose būtų kuo kvėpuoti?Kaip išsirinkti oro valytuvą – jonizatorių internete ir kokios jų kainos ?

Ar žinote, jog namuose oras gali būti toks pat užterštas kaip didelėje sankryžoje kamščio metu? Galbūt net labiau. O juk mūsų koridoriais ir virtuvės plytelėmis nevažinėja sunkvežimiai ar dūmijantys dyzeliai. Mūsų iškvėpuotas oras, dulkės, kurios yra mūsų odos negyvos ląstelės, po namus pasklidę garai nuo maisto gaminimo ir visa kita. Namuose, kuriuose nėra tinkamos vėdinimo sistemos, oras išties tampa užterštas ir nesveikas kvėpuoti ir dėl to reikia imtis specialių priemonių.

Vėdinkite kambarius

Jei namuose nėra vėdinimo sistemos, vienintelis būdas išvėdinti kambarius, yra atidaryti langus. Tą daryti reikia ir žiemą, ir kuo dažniau. Kiekvieną rytą atverkite langus bent 5 minutėms, jei dieną leidžiate namie, reikėtų atverti kelis kartus ir dienos metu, taip pat ir prieš miegą. Kuo plačiau atveriate langus, tuo greičiau pasikeičia kambaryje oras. Beje, itin gerai sudaryti skersvėjį, bet jei esate jautrūs ir greitai peršąlate, pasistenkite tuo metu būti saugioje vietoje, kur jūsų nepasieks skersvėjis.

Nedeginkite netinkamų medžiagų

Kad oras kambariuose būtų švaresnis, reikėtų vengti rūkymo kambariuose. Tai ne tik nesveika Jums bet ir esantiems šalia, kvėpuojantiems prirūkytu kambario oru. Taip pat reikėtų vengti deginti žvakes pagamintas parafino pagrindu. Verčiau rinkitės bičių, sofų ar palmių vaško pagrindu pagamintas žvakes, nes jos yra natūralios, nerūksta arba rūksta daug mažiau.

Atkreipkite dėmesį į krosnis ir židinius

Jei jūsų namuose yra netvarkingas pečius, krosnis, židinys, tuomet yra tikimybė, jog jis ne tik neefektyviai kūrenasi, tačiau ir gali nuodyti orą. Galbūt jūs nejaučiate, tačiau jie leidžia smalkes, kurios yra mirtinai pavojingos. Todėl rekomenduojama vos tik pastebėjus neįprastus reiškinius, arba apskritai profilaktiškai, pasikviesti specialistus įvertinti kūrenamų įtaisų būklę. Geriau pasisaugoti, nei vėliau gailėtis.

Neleiskite įsiveisti pelėsiui

Pats didžiausias namų priešas yra pelėsis – jis ne tik nemaloniai  kvepia, „nudažo“ kambario kampus žaliai, tačiau ir sukelia kvėpavimo takų ligas, suaktyvina alergijas. Pelėsis gali būti ir nuodingas. Pelėsis susidaro esant per daug drėgmės namuose ir trūkstant ventiliacijos, dažniausiai randasi vonioje, virtuvėje, miegamajame. Todėl šiuose kambariuose ypatingai reikėtų stebėti drėgmės lygį bei čia turėtų būti dažniau naudojamas kad ir pigiausias oro valytuvas. Tik tuomet galima būti tikriems, kad kvėpuojate švariu ir sveiku oru.

Įsigykite oro valytuvą – jonizatorių

Pažvelkite į savo kambarių orą tuomet kai į kambarį šviečia saulė. Ore, maždaug metro aukštyje dažnai kaupiasi dulkės, jos tiesiog tarsi kybo ore. Tokiame aukštyje jūs miegate, sėdite, tad realiai kvėpuojate dulkėmis. Alergiškiems žmonėms didelė dulkių koncentracija sukelia stiprią alergiją, astmos paūmėjimus. Išeitis – itin dažnai valyti dulkes nuo visų paviršių su drėgna šluoste, plauti grindis, siurbti kilimus. Taip, pat efektyvu įsigyti kad ir nebrangų oro valytuvą. Oro valytuvas specialus prietaisas, kuris valo orą nuo dulkių(filtruoja) .Toks prietaisas turi indikatorių, rodantį, koks kambaryje užterštumas dulkėmis ir veikia tik tada kada reikia. Itin praktiška.

Per dieną mes įkvepiame ir iškvepiame maždaug 22 000 kartų. Norint kvėpuoti grynu oru paprasčiausias būdas būtų atverti langą ir vėdinti patalpą. Tačiau, turint galvoje šiandieninį oro užterštumą, atviri langai greitai gali likti praeityje. Uždarų biuro patalpų teršėjai gali būti ir kopijavimo aparatai, išskiriantys kenksmingą ozoną, ir baldai, iš kurių išsiskiria formaldehidų garai, įvairūs mikroorganizmai, pelėsių ir grybelių sporos ir kita. Todėl patalpas labai gerai galėtų išvalyti, atgaivinti oro valytuvai – jonizatoriai.

Oro valytuvus – jonizatorius internete galima rinktis iš plataus asortimento pagal skirtingą išmatavimą, galingumą, našumą, spalvą, gamintoją, kainą, pritaikytą skirtingo dydžio patalpai ir kita.Taigi jie suteikia galimybę kvėpuoti „gyvu“ oru. Taip pat oro valytuvai – jonizatoriai patalpų orą dezinfekuoja, išvalo jį nuo dulkių, įvairių alergenų, grybelių, žiedadulkių, tabako dūmų ir kitų nemalonių kvapų, sunkiųjų metalų ir pan.Oro srautui einant per jonizacijos bloką, orą teršiančios dalelytės įgyja neigiamą krūvį ir nusėda ant elektroninio filtro teigiamų plokštelių.Grynas patalpų oras suteikia lengvumo pojūtį, norą veikti, nuovargio dingimą, mieguistumą ir kita.

Namuose įsirengus ir ne patį brangiausią oro valytuvą – jonizatorių pagerinsite savo ir šeimos narių medžiagų apykaitą, miego kokybę, taip pat padeda gydyti kvėpavimo organų ligas, chroniškus susirgimus, alergiją ir kita. Naudojant jonizatorių, sumažėja kvėpavimo takų susirgimų ir virusinių infekcijų rizika. Pastatytas šalia stiprių elektrostatinių laukų šaltinių, (veikiančių televizorių, kompiuterių), jonizatorius 5-10 kartų sumažina jų skleidžiamų laukų sukurtą, teigiamų krūvių įtampą.

Naudojant oro valytuvus–jonizatorius gali tekti keisti filtrus. Tačiau yra tokių jonizatorių, kurių filtrų keisti nereikia, tiesiog užtenka pravalyti plokštes spiritu, kai apsineša nuo dulkių.