EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Tipas
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Metalo detektoriai internetu

Metalo detektorius Bounty Hunter Discovery 2200

Kaina: 280.12 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Rutus ARGO 3.0, DD 29 cm

Kaina: 617.83 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Minelab X-Terra 705 7,5kHZ DD

Kaina: 521.70 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius BOUNTY HUNTER TRACKER II

Kaina: 159.22 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Garrett ACE 250

Kaina: 248.00 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Armand PI + kastuvėlis

Kaina: 421.44 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius RUTUS OPTIMA 2,0

Kaina: 559.10 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Armand Dominator 3 + kastuvėlis

Kaina: 727.72 €
Žiūrėk ČIA

Metalo ieškiklis Armand Automatic

Kaina: 275.26 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Bounty Hunter Discovery 3300

Kaina: 462.74 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Armand Dominator 2

Kaina: 583.49 €
Žiūrėk ČIA
Metalo detektorius Garrett AT Pro International

Metalo detektorius Garrett AT Pro International

Kaina: 543.00 €915.99 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Bounty Hunter Quick Silver QSI

Kaina: 237.97 €
Žiūrėk ČIA
Metalo detektorius Fisher CZ-21 10''

Metalo detektorius Fisher CZ-21 10''

Kaina: 1053.64 €1083.18 €
Žiūrėk ČIA
Metalo detektorius Fisher CZ-21 8”

Metalo detektorius Fisher CZ-21 8”

Kaina: 1029.29 €1058.15 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Minelab Excalibur 10” DD

Kaina: 999.00 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Fisher F75- 11'' DD

Kaina: 780.94 €
Žiūrėk ČIA
Metalo detektoriai Fisher F75 LTD juodas – 11” DD , 5” DD

Metalo detektoriai Fisher F75 LTD juodas – 11” DD , 5” DD

Kaina: 929.59 €999.10 €
Žiūrėk ČIA
 
 
Detektoriai, ieškikliai metalų paieškai naudoja siųstuvo-imtuvo principą, paieškos ritėje esanti siųstuvo ritė siunčia pastovaus dažnio (brangiuose, naujos technologijos detektoriuose gali būti daug dažnių) kintamą magnetinį lauką, o imtuvo ritė priima signalą. Kai į ritės sukuriamą magnetinį lauką pakliūva koks nors laidus objektas - metalas, jame tas laukas sukuria mažas sroves, kurios taip pat kuria magnetinį lauką, kurį registruoja imtuvo ritė. 
Sistema veikia jei paieškos ritės tinkamai pagamintos - ritės sukurtos taip kad imtuvo ritė kiek galima mažiau jaustų siųstuvo ritės impulsus, ir tokiu atveju, būtų jautri staiga atsiradusiam pašaliniam magnetiniam laukui kurį sukelia metalinis objektas. Signalas atsiradęs nuo metalinių objektų, gali būti įvairios lygio. Viskas priklauso koks yra metalas, pavyzdžiui sidabras turi didelį laidumą, nikelis - mažą. Įvairūs metalai, įvairiai keičia ir signalo kuris sklinda iš detektoriaus garso tona. Tokiu būdu mes žinome ką radome dar neiškasus radinio. Detektoriai su ekranais gali parodyti surasto metalo VDI, kuris rodomas skaičiais. Spalvoti metalai - VDI aukšti skaičiai, o geležies žemi. Aukšto lygio detektoriuose, tokiu būdu galima skirti net iki 1000-2000 metalų. Galima vykdyti ir pasirinkimą ar reikalingas ar ne, tam tikras metalas. Tai vadinama diskriminacija. Ploni objektai - folija, vielos bei labai dideli, ,,klaidina,, detektorius ir dažnai iškasus objektus pastebima,kad jie neatitiko detektoriaus parodymų. 
Grunto balansas - metalo detektoriaus gebėjimas kompensuoti grunto mineralizacijos efektą. Kai kurie detektoriai turi gamykloje nustatytą ir fiksuotą/automatinį grunto balanso lygį, tai dažniausiai paprasti detektoriai, brangesniuose yra galimybė keisti grunto balanso nustatymą rankiniu arba automatiniu būdu. 
Geros emocijos, išgirdus ieškiklio signalą, azartas kasant ir nuostaba pamačius ką radai - neįkainojama. O kur dar savaitgaliai gryname ore,gamtoje o ne prie kompo...
Pinpoint – tikslus objekto buvimo vietos nustatymas dar prieš atkasant radinį. Paprastai klausant signalo įsidėmima vieta, kur pasigirsta signalas ir mintyse nupiešiamas kryžius , kurio susikirtimo vietoje ir yra ieškomas daiktas. Kai kurie detektoriai turi šią funkciją išskirtą – paspaudus PINPOINT mygtuką galima lėtai judinant ritę nustatyti centrą. 
    Pramoniniai metalo detektoriai tiekiami kaip standartiniai įrenginiai arba gaminami pagal pirkėjo poreikį, todėl gali būti pritaikomi visiems produktams ir žaliavoms, nepriklausomai nuo fizikinės būklės; visomis darbinėmis sąlygomis ir visoms situacijoms; visuose gamybos proceso etapuose nuo žaliavos stadijos iki gaminio supakavimo į tarą ar pakuotę. Tikrinimo rezultatus ir duomenis galima perduoti į spausdintuvą arba kompiuterį; daryti statistines ataskaitas. Metalo detektoriai skirti gaminamos produkcijos kokybės kontrolei: dinaminis metalo teršalų aptikimas maisto, farmacijos, tekstilės ir kt. gatavuose gaminiuose arba žaliavoje, bei automatizuotas brokuotos produkcijos/žaliavos eliminavimas iš gamybos proceso. Jų pagalba galima aptikti ir eliminuoti visas metalo rūšis