EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Metalo detektoriai internetu

AKCIJA 12%
Neodimio paieškos magnetas (dvipusis) Nepra 600kg 2F300 Metalo detektoriai ir aksesuarai

Neodimio paieškos magnetas (dvipusis) Nepra 600kg 2F300

Kaina: 85.55 €97.51 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Armand Dominator 3 + kastuvėlis

Kaina: 535.79 €
Žiūrėk ČIA

Metalo ieškiklis Armand Automatic

Kaina: 276.86 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Fisher F44 11 DD

Kaina: 395.00 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Minelab GO-FIND 66

Kaina: 312.62 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius RUTUS ALTER 71 DD28 cm

Kaina: 747.03 €
Žiūrėk ČIA

Paieškos ritė CC RUTUS 23 x 20 cm

Kaina: 127.95 €
Žiūrėk ČIA

Buitinis gaudymo magnetas, triašis, Super strong retrieving magnet

Kaina: 106.20 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius saugos tarnyboms Fisher CW-10

Kaina: 117.53 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius saugos tarnyboms Fisher CW-20

Kaina: 141.59 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius spec. tarnyboms Fisher F4 Evidence Finder 11' DD Security

Kaina: 465.92 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius TEKNETICS EURO-TEK PRO 11DD

Kaina: 289.00 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Fisher CZ-21 10''

Kaina: 1053.64 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Fisher CZ-21 8”

Kaina: 1029.29 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Fisher Gold Bug

Kaina: 503.66 €
Žiūrėk ČIA

Metalo detektorius Fisher Gold Bug DP 11” DD

Kaina: 624.54 €
Žiūrėk ČIA
Neodimio paieškos magnetas (dvipusis) Nepra 240 kg 2F120 Metalo detektoriai ir aksesuarai

Neodimio paieškos magnetas (dvipusis) Nepra 240 kg 2F120

Kaina: 45.51 €65.00 €
Žiūrėk ČIA
Paieškos magnetas 2F120 dvipusis Super strong retrieving magnet Metalo detektoriai ir aksesuarai

Paieškos magnetas 2F120 dvipusis Super strong retrieving magnet

Kaina: 41.31 €59.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Metalo detektoriai internetu

Metalo detektoriai yra puikus pasirinkimas ne tik tiems, kurie profesionaliai užsiima tam tikrų objektų paieška. Tai ir maloni pramoga, kurią išbando vis daugiau žmonių  norinčių ne tik kolekcionuoti radinius, tačiau ir paprasčiausiai kuo smagiau praleisti laiką bei galbūt atrasti naują aistrą. B-a.eu metalo detektoriai – puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norite vieno pirkimo metu rasti kokybišką įrangą, kuri tarnaus ilgai ir funkcionalumas patenkins Jūsų poreikius.

Šiuolaikiniai metalo detektoriai veikia siųstuvo bei imtuvo principu. Siųstuvo ritė esanti paieškos vietoje siunčia pastovaus dažnio signalus, kurie perduoda magnetinio lauko impulsus ir perduodamas signalas informuoja apie radinį. Žinoma, kuo metalo kiekis didesnis – tuo informuoja garsiau, tad žmogus ieškodamas objektų pagal garsus gali preliminariai žinoti, ką gali rasti. Tiesa, pavienis ieškojimas be jokių žemėlapių ir be jokių pagrindų šiais laikais neatrodo racionalus sprendimas, kadangi reikalauja labai daug laiko ir paprasčiausiai nepadeda rasti tikrai vertingų daiktų. Taigi, metalo detektoriai tampa puikia pramoga, kuri tuo pačiu skatina plačiau domėtis istorija, archeologija bei konkrečiomis vietovėmis, kuriose yra ieškoma tam tikrų objektų. O mūsų šalyje žmonės aktyviai randa ne tik materialius, tačiau ir istoriškai brangius daiktus, kurie vėliau dažnai dovanojami muziejams, kur jais gali grožėtis visi norintys geriau pažinti Lietuvos valstybės ir gyventojų kismą.

Ieškodami tinkamiausio detektorių taip pat įvertinkite ir tai, kokiose vietose dažniausiai bus ieškoma radinių,  kadangi varijuoja ir grunto balansas. Yra technikos, kuri turi savyje integruotą grunto balanso lygį. Kai kuriuose galima net keisti šią funkciją, jos lygius. Tokie detektoriai yra kur kas brangesni, tačiau tuo pačiu ir funkcionalesni, tad daugeliu atveju verta pagalvoti,  ar ne geriau iškart pirkti brangesnį ir turintį daugiau funkcijų. Žinoma, čia viskas priklauso nuo to, kokie yra žmonių poreikiai, kam tiksliai prietaisas bus naudojamas ir kaip dažnai. Tiesa, verta akcentuoti, kad galima rasti tiek detektorius, kurie skirti savoms reikmėms  ir tokius, kurie plačiai naudojami pramonėje, tad yra kur kas galingesni ir per trumpesnį laiko tarpą galima sėkmingai peržiūrėti kur kas didesnį plotą, tad čia jau viskas priklauso nuo kiekvieno žmogaus poreikių, kuris turi įvertinti ne tik savo finansines galimybes, tačiau tuo pačiu ir poreikius. O jeigu pasirinkimas per daug platus ir pačiam rasti tai, kas Jums labiausiai tinka per daug sunku – tokiu atveju B-a.eu konsultantai labai mielai ras tokią įrangą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

B-a.eu pasiūla labai plati ir ieškodami Jums labiausiai tinkamos įrangos siūlome susipažinti su gamintojais, kurie plačiau aptarinėjami įvairiuose forumuose. Nors B-a.eu prekiauja tik žinomų gamintojų gaminiais, kurie tikrai patenkins poreikius ir leis džiaugtis kokybe, kuri tarnaus ilgai ir nepaliks abejingų. Nuo Armand, Garrett, Rutus iki Bounty Hunter ir Fisher bei daugelio kitų. Metalo detektoriams suteikiama garantija, tad jeigu sugedo – nemokamai problema bus sutvarkyta. Tuo pačiu gavus prekę suteikiama galimybė ją grąžinti, tad jauskitės visiškais saugus ir pirkite internetu.

B-a.eu reguliariai skelbia akcijas bei nuolaidas, kurios padės sutaupyti ir džiaugtis puikia kokybe, kuri garantuos, kad kainos leis tapti lobių medžiotoju bei užsiimti šia pramoga taip dažnai, kaip tik norite!

Atraskite savo naują aistrą kartu su B-a.eu galimybėmis!