EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 655 42414
+370 699 62969
info@b-a.eu
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lauko treniruokliai internetu pigiau

Treniruokliai vaikams Lauko treniruokliai

Treniruokliai vaikams

Kaina: 2990.08 €3333.55 €
Žiūrėk ČIA

Vienanaris mankštos treniruoklis ir žinksniuoklis

Kaina: 1719.05 €
Žiūrėk ČIA

Treniruoklis mankštinimuisi FE-11

Kaina: 707.85 €
Žiūrėk ČIA

Pilvo preso, liemens bei nugaros raumenų stiprinimo treniruoklis FE-08

Kaina: 701.25 €
Žiūrėk ČIA

Kojų stūmos/mankštos treniruoklis FE-10

Kaina: 1140.43 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis ir kojų treniruoklis FE-05

Kaina: 1270.50 €
Žiūrėk ČIA

Žinksniuoklis ir mankštos dvinaris treniruoklis FE-1

Kaina: 1421.15 €
Žiūrėk ČIA

Kojų stiprinimo/mankštos treniruoklis FE-06

Kaina: 1473.78 €
Žiūrėk ČIA

Prisitraukimams ir raumenų masės auginimui FE-04

Kaina: 1541.54 €
Žiūrėk ČIA

Išorinių ir vidinių šlaunų raumenų treniruoklis FE-09

Kaina: 1526.42 €
Žiūrėk ČIA

Rankų stiprinimo/mankštos treniruoklis FE-07

Kaina: 1263.24 €
Žiūrėk ČIA

Pilvo ir nugaros raumenų treniruoklis

Kaina: 1263.24 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Lauko treniruokliai – ne tik parkui, bet ir nuosavam kiemui!

Sportas – sveikatos, grožio ir energijos šaltinis, tad visi puikiai supranta, kad norint pagerinti savo gyvenimo kokybę – reikia užsiimti aktyvia fizine veikla. Juolab, sportas gali būti tikras malonumas. Tam tikras žaidimas, kuris leis saugiai praleisti laiką ir tuo pačiu pagerinti savo organizmo pokyčius. Juolab, sportuodami lauke galite įdegti, tuo pačiu gaunate gryno oro, paprasčiausiai pabūnate gamtoje. Norint judėti ir pasisemti energijos iš aplinkos – puikiai tiks lauko treniruokliai, kuriuos mielai perka ne tik verslininkai norintys puošti miesto parkus, tačiau ir fiziniai asmenys, kurie ieško išskirtinio būdo  suteikti savo sodui daugiau funkcionalumo.

B-a.eu lauko treniruokliai – labai įvairūs, tad vienoje vietoje galite įsigyti pilną komplektą, kuris padės sutvirtinti ir rankas, ir kojas. Užsisakius internetu kaina bus mažesnė, o akcija padės įsigyti dar pigiau. Taigi, užsiprenumeruokite naujienlaiškius ir laukite pigiausių pasiūlymų!

Sportas rankoms.

Jeigu esate nepatenkintas savo rankomis – tokiu atveju kiekvieną dieną skirdamas bent jau po pusę valandos galite pasiekti akivaizdžius pokyčius. Užtenka poros savaičių, kad rankos taptų kur kas stangresnės, nekabėtų odos perteklius. Ir tai galioja tiek labai liekniems, tiek apvalesnių formų žmonėms. Rankų stiprinimo ir mankštos treniruoklis labai rekomenduojamas, kadangi mankštindami rankas tuo pačiu gerinsite ir kaklo poziciją, liemenį bei sprandą. Taigi, vienu metu gausite kur kas dagiau naudos nei tik kad, sakykime, kilnodami štangas, kurių pagrindinė funkcija taip pat pagerinti rankų stangrumą.

Sportas kojoms.

Susitvarkius rankas laikas keliauti link kojų. Joms skiriama per mažai dėmesio ir daugelis žmonių taip intensyviai tobulina viršutinę kūno dalį, kad pamiršta, jog apatinė taip pat reikalauja dėmesio. Šiuo atveju kojoms skirtų treniruoklių pasirinkimas labai platus, tad pagal poreikius nesunkiai rasite tokį variantą, koks Jums labiausiai tinka. Galima rasti treniruoklius, kurie veikia dviračio principu, tad patogiai įsitaisykite ir minkite tol, kol pavargs kojos. Nepamirškite, kad naudinga reguliuoti intensyvumą. Tuo pačiu galima rasti treniruoklius, kurie orientuoti į šlaunų arba konkrečiai blauzdų gerinimą. Sporto metu dirba vidiniai kojų raumenys, tad po gana trumpo laiko tarpo galima pasiekti puikius rezultatus. Užtenka kiekvieną dieną kojoms skirti ik pusę valandos, kad jau po 2-3 savaičių jos taptų ne tik stangresnės, tačiau ir lieknesnės.

Sportas nugarai.

Pasirinkdami treniruoklius nugarai tuo pačiu gerinsite ir savo pilvo presą. Pilvo ir nugaros raumenų treniruoklis reikalauja laiko bei pastangų, tad nenustebkite, kad po pirmų treniruočių jusite sunkumą. Visgi, po kiek laiko daugelis sėkmingai „įsivažiuoja“ į ritmą ir mankšta tampa maloni.

Sporto nauda visam kūnui.

Siūlome ir funkcionalius treniruoklius, kurie skirti tiems, kurie nesiekia konkrečių rezultatų, tačiau paprasčiausiai nori būti sveiki ir laimingi. Reguliarus fizinis aktyvumas yra būtinas, kadangi jis gali užtikrinti, kad žmogus bus laimingas ir sveikas. B-a.eu siūlomi lauko treniruokliai pagaminti iš nerūdijančio plieno metalo. Tad jokie aplinkos dirgikliai jam nėra kenksmingi.  Tvirtai į žemę įmontuojami treniruokliai garantuoja stabilumą bei malonų sportą. Didelis privalumas, kad treniruokliai labai tvirti, tad ant jų gali sportuoti net ir stambesnio sudėjimo asmuo. Platus pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Tačiau norėdamas būtų sveikas ir laimingas – turėtumėte išbandyti skirtingus treniruoklius, kurie padės pagerinti ir skirtingas kūno vietas bei užtikrinti, kad sportas ilgainiui taps tikras malonumas, o ne darbas.

Pradėkite gyventi sveikiau jau dabar!