Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Tipas
Pjovimo plotis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Žoliapjovės ir vėjapjovės internetu Puslapis: 2; Rodyti po: 18

Elektrinė žoliapjovė HECHT 1638 R

Kaina: 99.00 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė vejapjovė HECHT 541 SW

Kaina: 189.00 €
Žiūrėk ČIA

Mechaninė, stumiama žoliapjovė HECHT 514

Kaina: 100.92 €
Žiūrėk ČIA

Žoliapjovė elektrinė HECHT 1641

Kaina: 168.20 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė vejapjovė 1200W Grizzly ERM 1231-2 G

Kaina: 78.00 €
Žiūrėk ČIA

Mechaninė vejapjovė Grizzly HRM 38 (be krepšio)

Kaina: 74.00 €
Žiūrėk ČIA

VEJOS PURENTUVAS aeratorius BOSCH ALR 900

Kaina: 171.03 €
Žiūrėk ČIA

Rankinė vejapjovė Bosch AHM 30

Kaina: 83.16 €
Žiūrėk ČIA

Vejapjovė elektrinė Skil 0705 AA

Kaina: 88.32 €
Žiūrėk ČIA

BENZININĖ SAVAEIGĖ VEJAPJOVĖ AMBER-LINE C-CLASS

Kaina: 324.50 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė savaeigė vejapjovė HECHT 543 SX

Kaina: 232.01 €
Žiūrėk ČIA

Stumiama vejapjovė MAKITA PLM4817

Kaina: 348.48 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė vejapjovė MAKITA PLM4627N

Kaina: 379.21 €
Žiūrėk ČIA

Savaeigė benzininė vejapjovė Cub Cadet CC LM3 CR46s

Kaina: 487.15 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė savaeigė vejapjovė MAKITA PLM4628N

Kaina: 441.61 €
Žiūrėk ČIA

Benzininė vejapjovė savaeigė HECHT 543

Kaina: 210.00 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinė vejapjovė savaeigė HECHT 1863 S

Kaina: 289.80 €
Žiūrėk ČIA

Akumuliatorinė vejapjovė HECHT5046 (ličio)

Kaina: 315.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Žoliapjovė gražiai vejai be jokių pastangų!

Prižiūrėti ir išlaikyti gražią veją gali būti labai sudėtinga, jeigu nenaudosite jokių kokybiškų priemonių, kurios gali užtikrinti, kad veja atrodys puikiai. Užsisakius internetu vejapjove bus pristatyta iki pat Jūsų namų durų, tad neteks pergyventi į kokią transporto priemonę reikės ją sutalpinti. Kai kuriais atvejais, kai pasirenkama vejapjovė yra labai didelė – gali tekti net nuomotis mikroautobusą, tad užsisakius internetu pavyks sutaupyti labai daug laiko bei pastangų.

Tinkamiausios žoliapjovės pasirinkimas užima šiek tiek laiko, tad norėdami Jums padėti rasti patį geriausią variantą - pateikiame gaires, kurios padės suprasti skirtingų vejapjovių privalumus ir pagal tai susirasti tinkamiausią įrangą, kuri padės prižiūrėti sodo veją.

Benzininė vejapjovė. Benzininė vejapjovė internetu veikia naudojant benziną, turi variklį. Ji puikiai pasitarnauja dideliems plotams pjauti, labai geras pasirinkimas, kai sode yra daug augalų, kadangi įranga neturi laido, kuris gali trukdyti komfortabiliai pjauti.

Elektrinė vejapjovė. Elektrinės vejapjovės veikia naudojant elektros energiją, tad dėl laido ribotumo dažniausiai rekomenduojama nedideliems plotams. Elektra gali būti kraunama iš elektros lizdo bei akumuliatoriaus.

Priklausomai nuo galios, elektrinės vejapjovės gali būti skirstomos į tris pagrindines kategorijas:

  1. 900-1000 W – vejos plotas galėtų siekti iki 300 m2.
  2. 1000 – 1400 W – vejos plotas galėtų siekti iki 600 m2.
  3. Nuo 1400 W – vejos plotas galėtų siekti iki 800 m2.

Robotas-vejapjove. Savaeigės vejapjovės šiuo metu labai populiarios, kadangi jos padeda nupjauti labai didelį plotą paprasčiausiai neįdedant jokių pastangų. Dažniausiai tokiose vejapjovėse montuojami akumuliatoriai, kuriuos reikia pakrauti ir jie patys, pagal nustatytas koordinates, nupjaus Jūsų veją. Vėlgi, labiausiai tinka nedideliems sodams. Šiuo metu inovatyvios technologijos siūlo tokius prietaisus, kurie pasikrauna saulės pagalba. Lietuvos klimatui gal ir nėra labai puikus pasirinkimas, tačiau kadangi ir poreikis pjauti veją aktualus tik vasaros metu – plačiau susipažinti visada verta.

Sodo traktoriukais. Sodo traktoriukai veikia naudojant benziną ir labai puikiai tinka ypač dideliems plotams pjauti. Darbai bus malonūs ir greiti, nereikės įdėti pastangų. Vienintelis darbas – manevruoti traktoriuką.

Norėdami būti tikri, kad Jūsų pasirinkta vejapjovė pilnai patenkins Jūsų poreikius – nurodome dar kelis kriterijus, kuriuos reikia apgalvoti ir į kuriuos reikia atsakyti, kad konkretus apsisprendimas būtų paprastesnis ir tikslingesnis.

  • Šlapios, tankios ir labai aukštos vejos pjovimas reikalauja papildomo galingumo. Taigi, verta įvertinti ne tik sausos ir trumpos vejos pjovimo poreikius, tačiau apgalvoti ir kitas galimas alternatyvas, kurios gali padėti kiek tiksliau pasirinkti Jums labiausiai tinkamą variantą.
  • Jeigu Jūsų turima vejapjovė veikia naudodama akumuliatorių – tokiu atveju būtinai susižinokite ne koks jo galingumas, tačiau kiek laiko pavyks sėkmingai pjauti su pilnai pakrautu prietaisu.
  • Patogu išsiaiškinti, ar manevrus daryti nelygioje pievoje bus patogu. Lygiai taip pat, ar pavyks sėkmingai pjauti veją, kuri yra ant kalnelio. Tai apsunkina pjovimo darbus ir tikrai ne su visomis vejapjovėmis yra patogu.
  • Įvertinkite, kaip bus surenkama jau nupjauta veja. Kol vienu atveju ji renkama specialiuose krepšeliuose, tuo tarpu kitu atveju ji gali būti paliekama paprasčiausiai ant vejos. Kai kurie pasirenka šį variantą, kadangi veja pjaunama tikrai labai dažnai ir paprasčiausiai jos palikimas neskatina pūdyti augančios vejos.

B-a.eu akcija leis įsigyti kokybišką produkciją pigiau, nors kaina irgi nėra labai aukšta. Mūsų tikslas, kad kiekvienas rastų tinkamiausią vejapjovę, tad dėl detalių visada verta susisiekti asmeniškai. Kartu surasime tinkamiausią sprendimą!