EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Mediniai kompiuterio stalai internetu pigiau Puslapis: 1; Rodyti po: 18; Tipas: sąrašas

 

 Mediniai kompiuterio stalai

 

Naujųjų rašomųjų stalų pasirinkimo įvairovė yra labai plati.

 

Jeigu perkate stalą vaikui būtų geriausiai pirkti reguliuojamos aukščio stalą. Tokiuose staluose dažniausiai reguliuojasi ne tik stalo aukštis, bet ir stalviršio pasvirimo kampas - taip išvengiama kūprinimosi, vaikas išlaiko taisyklingą laikyseną. Rankos turėtų būti padėtos ant stalo ir sulenktos per alkūnes 90 laipsnių kampu.

 

Patogiausias kompiuterio stalo dydis turėtu būti toks: ilgis nuo 110 cm, plotis nuo 55 cm. Standartinis aukštis 72-76 cm. Lentynoms griežtų reikalavimų nėra. Jei į lentynas bus dedami segtuvai – svarbus lentynų aukštis – 33 cm, standartinis lentynų gylis 32 cm.

 

Šiais laikais kompiuterio stalai gaminami iš įvairiausių medžiagų, tai gali būti stiklas, metalas, natūrali mediena, medžio pakaitalas, plastikas ir kitos medžiagos. Jei norite stalo, kad jis tarnautų ne vienus metus, būtų ilgaamžis, patvarus rinkitės iš natūralios medienos darbo stalą. Tokie stalai dažniausiai gaminami iš beržo, pušies, ąžuolo. Be to iš natūralaus medžio pagaminti kompiuteriniai stalai pasižymi ekologiškumu, o vaikams ypatingai tai svarbu, nes jie nemažai laiko praleidžia prie stalo – ruošdami pamokas, skaitydami, piešdami ir kt.

 

Renkantis vaikišką medinį kompiuterinį stalą reikia atsižvelgti ir į stalviršio spalvų intensyvumą. Stalas neturėtų būti ryškus, kad nevargintų akių.

 

Suaugusiam tokių apribojimų nėra, tad dizainas ir spalvos – jau skonio reikalas.

 

Nemažiau svarbus ir medinio kompiuterinio stalo patogumas bei jo naudojimas, nes netinkamai parinktas stalas ir netinkamas prie jo sėdėjimas, ilgainiui gali pakenkti sveikatai, o ypatingai tai yra svarbu jauname amžiuje.

 

Rekomenduojama rašomąjį stalą statyti prie lango – taip ant stalviršio pateks daugiau natūralios šviesos.

 

Medžio masyvo kompiuterio stalai į interjerą įneša solidumo jausmą.

 

Dažniausiai mediniai kompiuterio stalai būna rudų spalvų ir atspalvių, lengva priderinti prie klasikinio interjero.

 

Renkantis medinį kompiuterio stalą reikėtų atkreipti dėmesį į kambario dydį, nes didelis kompiuterio stalas gali dar labiau „užgriozdinti“ kambarį, o mažas neturėti normalaus estetinio  vaizdo.

 

Medinius kompiuterio stalus labai pagyvina baldinės rankenėlės, jeigu ruošiatės medinį kompiuterio stalą gaminti pagal užsakymą būtinai išsirinkite išskirtinio dizaino, kokybiškas rankenėles, jos mediniui kompiuterio stalui suteiks stulbinantį grožį.

 

Taigi jeigu ruošiatės įsigyti medinį kompiuterio stalą, tai galite kuo puikiausiai padaryti internetu, tik reikia išsirinkti Jums patinkantį variantą ir užsisakyti.