Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Mediniai prieškambario baldai internetu

Naujienos Visos naujienos

Batų dėžė SB110

Kaina: 162.39 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė SB111

Kaina: 140.65 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla WS103

Kaina: 68.15 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla WS104

Kaina: 58.00 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla WS133

Kaina: 50.75 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla WS134

Kaina: 56.56 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Batų dėžė SB110

Kaina: 162.39 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė SB111

Kaina: 140.65 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė SB112

Kaina: 121.80 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė SB113

Kaina: 131.95 €
Žiūrėk ČIA

Batų dėžė SB117

Kaina: 73.96 €
Žiūrėk ČIA

Kabykla WS108

Kaina: 56.56 €
Žiūrėk ČIA
 

Mediniai prieškambario baldai     

                                              

 

Mediniai prieškambario baldai išsiskiria savo ekologiškumu, ilgaamžiškumu, prabanga bei estetinėmis savybėmis.

 

Mediniai prieškambario baldai yra medinės batų dėžės, medinės kabyklos, medinių prieškambario baldų komplektai ir kt.

 

Norint namuose palaikyti tvarką ir švarą, puikiai tinka medinė batų dėžė. Ir geriausiai būtų rinktis uždarą medinę batų dėžę, nes taip išvengiama papildomų dulkių, atrodo estetiškiau. Medinė batų dėžė yra gerai, nes į interjerą įneša solidumo jausmą. Jos yra stilingos ir patogios. Taip pat medinė batų dėžė yra ne tik vieta avalynei susidėti, bet ir svarbus prieškambario interjero elementas, patogus suolelis ar staliukas.

 

Medinė kabykla namams suteiks šilumos, jaukumo, individualumo, prabangos jausmą. Prie pagrindinio prieškambario akcento nesunkiai priderinsite ir kitus būtinus daiktus – spintelę, suoliuką, veidrodį, batų dėžę ir kt.

 

Medinės kabyklos funkcija yra kuo daugiau išlaikyti drabužių. Žieminiai drabužiai paprastai būna sunkūs, todėl medinė kabykla turi būti pagaminta, taip kad išlaikytų didelį sunkių drabužių svorį, būtų patvari, stabili ir kt.  Taip pat medinė kabykla gali būti puiki skėčių, rankinių kabykla.

 

Nuo prieškambario baldų patogumo ir estetikos priklauso kaip jausimės prieškambaryje. Svarbu sienų, grindų, lubų dangos ir spalvos. Prieškambaryje turėtų tilpti drabužiai, batai ir kt. smulkūs ir ne tik daiktai. Kiekvieno prieškambario baldų dizainas priklauso nuo konkrečios erdvės. Mažoje erdvėje nėra patogios varstomos durys, todėl čia geriau, praktiškiau projektuoti spintas su stumdomomis ir su veidrodinėmis durimis. Veidrodinės durys vizualiai didina prieškambario patalpą.

 

Taigi iš medžio pagaminti baldų komplektai yra puiki daiktų saugykla, kabykla, prieškambario erdvei suteikia patogumą, praktiškumą ir kt.

 

Medžio masyvo prieškambario baldai turi vengti drėgmės, tiesioginių saulės spindulių, dulkių. Visi šie veiksniai gali palikti dėmių, audiniai praranda spalvą.

 

Taip pat medžio masyvo prieškambario baldams kenkia staigūs temperatūros svyravimai. Šildymo laikotarpiu medis išdžiūsta, todėl patariama tokiu periodu drėkinti namų orą.

 

Dulkes reikėtų valyti nuo medinių prieškambario baldų drėgna šluoste.

 

Taigi nešvaistykite laiko ieškodami įvairių daiktų: turėdami gerai suplanuotą ir tvarkingą prieškambarį, visada akimirksniu rasite tai, ko reikia, ir galėsite skirti visą dėmesį svarbesniems dalykams - pasisveikinimo apsikabinimams ir atsisveikinimo bučiniams.