Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Šluostės Comfort Bath

Kaina: 8.46 €

Šampūno kepurė (vienkartinė)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 8.39 €

Sevetėlės COMFORT SHIELD

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 8.47 €
 
 

Higienos reikmenys                    

                                                             

Higienos reikmenys yra dantų šepetėliai, dantų pasta, skalbimo rutulys, įklotai, šluostės, servetėlės, plaušinė ir kita.

 

Dantų šepetėlis – tikrai ne toks daiktas, kurį reikėtų rinktis pagal spalvą, derančią prie vonios interjero. Dėmesį reikėtų atkreipti į kur kas svarbesnius dalykus tai yra dantų šepetėlio kietumą, galvutės dydį, šerelius ir kita.

 

Skirtingiems žmonėms reikia ir ne vienodo kietumo šepetėlio, todėl ir yra tokia jų įvairovė. Taigi labai minkšti šereliai yra skirti vaikų dantukams. Suaugę žmonės tokį šepetėlį turėtų naudoti jeigu taip liepė odontologas, yra pažeistas ar apiręs dantų emalis ir kita. Minkšti šepetėliai tinka žmonėms, kuriems kraujuoja dantenos, sergantiems cukriniu diabetu, nėščioms moterims ir kita. Vidutinio kietumo dantų šepetėlis yra populiariausias. Jeigu juo naudositės taisyklingai, tai vidutinio kietumo šereliai puikiai nuvalys kiekvieną dantį, tačiau netraumuos dantenų. Na, o kieti dantų šepetėliai dažniausiai rekomenduojami žmonėms, kuriems yra protezuoti vienas ar keli dantys.


Yra labai paprastas būdas nustatyti optimalų šepetėlio galvutės dydį: galvutė turi apimti 2,5 krūminio danties. Dantų, kaip žinia, yra įvairaus dydžio, todėl nenuostabu, kad ir šepetėlių gaminama visokiausio dydžio galvutėmis. Dar labai svarbu, kad ta vieta, kur galvutė jungiasi su kotu, būtų lanksti – tai sumažina riziką pažeisti dantenas valant dantis. Šepetėlio kotas tebūnie storesnis, su guminiais intarpais, kad šepetėlį būtų galima kuo tvirčiau suimti.

 

Šerelius galite rinktis natūralius ir nenatūralius. Renkantis dantų šepetėlius su natūraliais šereliais reikėtų žinoti, kad gyvūnų šeriuose greitai susidaro kuo palankiausios sąlygos įvairiems mikroorganizmams veistis.

 

Dantų šepetėlį reikėtų keisti maždaug kas tris mėnesius. Taip pat šepetėlį patartina keisti ir po ligos – gripo, anginos, herpeso ir kita.

 

Neįgaliems žmonėms galite rinktis elektrinius dantų šepetėlius.

 

Taigi higienos reikmenis galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Higienos reikmenys yra reikalingi tam, kad jaustumėtės ir atrodytumėte švariai, gaiviai ir kita.

 

Taigi higienos reikmenis galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, bus suteikta profesionali konsultacija.