EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektriniai šildytuvai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Tepalinis radiatorius Sencor SOH3007BE, 7 sekcijų

Kaina: 37.69 €
Žiūrėk ČIA

Tepalinis radiatorius Sencor SOH3107BK, 7 sekcijų

Kaina: 42.71 €
Žiūrėk ČIA

Konvekcinis šildytuvas Sencor SCF 2001, 2000W

Kaina: 32.66 €
Žiūrėk ČIA

Tepalinis radiatorius Sencor SOH3109BK, 9 sekcijų

Kaina: 45.83 €
Žiūrėk ČIA

Tepalinis radiatorius Sencor SOH4009BE, 9 sekcijų

Kaina: 55.49 €
Žiūrėk ČIA

Tepalinis radiatorius Sencor SOH3011BE, 11 sekcijų

Kaina: 45.83 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

ADAX Elektrinis radiatorius NEO NP 10 KDT White (370x762x84)

Kaina: 140.90 €
Žiūrėk ČIA

ADAX Elektrinis radiatorius VP1107 KT (420x430x84)

Kaina: 51.74 €
Žiūrėk ČIA

Oro šildytuvas Electrolux ECH/T-1500M

Kaina: 51.05 €
Žiūrėk ČIA

Oro šildytuvas Electrolux ECH/R-1000E

Kaina: 67.71 €
Žiūrėk ČIA

Tepalinis radiatorius Sencor SOH4009BE, 9 sekcijų

Kaina: 55.49 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis šildytuvas Imetec Eco Silent Ion IM4004M

Kaina: 54.99 €
Žiūrėk ČIA
 

Taigi, kad grįžti į namus būtų jauku ir šilta, pažiūrėkime kokių šildytuvų galima įsigyti:

Parduotuvės siūlo ventiliatorinius šildytuvus, konvekcinius (arba dar kitaip elektrinius šildytuvus) , tepalinius radiatorius, infraraudonųjų spindulių, tad apžvelgsiu kiekvieną atskirai, kad būtų lengviau pasirinkti.

 

Ventiliatoriniai šildytuvai: Turbūt šį šildytuvą dažnas įsigyjame greitam patalpų šildymui, nes jis greitai sušildo orą, yra lengvas, tad patogu nešioti iš vieno kambario į kitą, taip pat jo pasirinkimą lemia patraukli kaina.  Šilumą jis skleidžia ventiliatoriaus pagalba, kurio viduje esančios spiralės sušildytą orą jis nukreipia į išorę. Tai pigiausia šildytuvų kategorija, tačiau minusas tas, kad jie sunaudoja labai daug elektros (teko tokį naudoti, tai iš patirties žinau, kad elektros sąskaita didėja akyse :) ), dauguma garsiai ūžia ir sausina orą, ilgainiui nuo jų pradeda skaudėti galvą, nes sumažina patalpoje esančio deguonies kiekį, džiūna veido oda, lūpos ir rankos. Jei jau planuojate rinktis tokį šildytuvą, jį įsigiję būtinai vėdinkite kambarį bent keletą minučių kas valandą ar dvi. Taip pat jei jau nuspręsite pasirinkti šį šildytuvą, paieškokite, kad jis būtų su metaliniu korpusu, nes plastikinis gali tiesiog neatlaikyti šilumos ir perkaitęs išsilydyti.

 

Konvekciniai šildytuvai arba elektriniai: tai šildytuvai, kurių šildymo principas remiasi natūraliu oro cirkuliavimu per kaitinantį elementą. Kaitinimo elementas sušildo orą, kuris yra šalia šildytuvo, konvekcijos būdu. Kadangi šaltas oras yra daug sunkesnis nei šiltas, tai šiltas kyla į viršų, taip susikeisdamas su šaltu oru vietomis. Tokia cirkuliacija vadinama konvekcija – šilumos sklidimas, natūraliai cirkuliuojant šiltam orui kambaryje (pro groteles, kurios yra šildytuvo apačioje, oras patenka į šildytuvo vidų, pereidamas pro kaitinimo elementą jis sušyla ir išeina per šildytuvo viršuje esančias groteles).

 

Visuose konvekciniuose šildytuvose yra įmontuota apsauga nuo užšalimo (ANTI-FROST) funkcija, kuri patalpoje palaiko +7 °C  temperatūrą. Taip pat turi apsaugą nuo perkaitimo.

 

Pliusas: šie šildytuvai nenaudoja ventiliatoriaus, tad netaip sausina orą.

 

Tepaliniai radiatoriai: Šie radiatoriai nuo kitų skiriasi tuo, kad juose yra ne vanduo, o tepalas, nuo to ir vadinami tepaliniais. Jų kaitinimo elementas yra panardintas tepale, kurį jis šildo. Kaisdamas tepalas per šildytuvo sieneles šilumą paskleidžia į aplinką. Perkant šildytuvą būtinai pažiūrėkite, kad jis būtų su termostatu, nes tokiu atveju prišilus patalpai iki nurodytos temperatūros jis išsijungs, o nukritus žemesnei nei nustatėte, jis automatiškai vėl įsijungs. Tepaliniai radiatoriai sudaryti iš sekcijų, kuo daugiau sekcijų, tuo daugiau šildo. Standartiškai tokie šildytuvai turi nuo 5 iki 12 sekcijų.

 

Pliusas tas, kad jie yra vieni iš saugiausių ir juos įjungtus galėsite palikti ilgą laiką. Priešingai nei ventiliatoriniai šildytuvai jie yra sunkūs ir nepatogu pernešti iš vienos vietos į kitą, taip pat ilgai kol įšyla, bet įšilę ilgai neataušta ir net juos išjungus jie vis dar šildo kambarį.

 

Infraraudonųjų spindulių arba spinduliniai šildytuvai:  Taip pavadinti dėl to, kad patalpas šildo spinduliavimo būdu: skleidžiamos infraraudonųjų spindulių bangos.  Tokie šildytuvai formuoja šiluminį energijos srautą, kuris, kaip ir saulės spinduliai, oro nešildo. Šildytuvo siunčiamus ilgųjų bangų šilumos spindulius tolygiai sugeria sienų, grindų, baldų ir kt. paviršiai. Taip jų temperatūra tampa aukštesnė nei oro. Įkaitę paviršiai šilumą atiduoda orui. Toks šildymo būdas mums yra malonesnis už įprastą šildymą.

 

Pliusas: jie akimirksniu įšildo patalpas ir visiškai nedegina oro. Minusas –brangūs. Taip pat gali lengvai sudužti, tad jei namuose laikote gyvūną, toko šildytuvo tikrai nerekomenduoju.

 

Renkantis šildytuvus būtina atsižvelgti koks yra jų galingumas ir kokį plotą ketinate šildyti.  Nustatyta, kad standartiškai reikia, kad 1 m2 (lubų aukštis – 2,5 m) reikia apie 100 W galingumo. Tačiau vertinant skirtingus šildytuvus, šis skaičius kaip patys suprantate kinta. Infraraudonųjų spindulių šldytuvui užtenka apie 50 W vienam kvadratiniam metrui. Konvekciniam (elektriniam) vidutiniškai reikia 100-150 W, tepaliniam radiatoriui – 150 W, o ventiliatoriniam šildytuvui apie 200 W, norint sušildyti vieną kvadratinį metrą

 

Taip pat nepamirškite saugumo. Pasistenkite šildytuvų nestatyti arti lengvai užsidegančių daiktų ir venkite šildytuvo įjungimo į prailgintoją. Taip pat pirkdami pasižiūrėkite, kad šildytuvas turėtų automatinį išsijungimą perkaitimo atveju. Būtinai patikrinkite šildytuvo saugumo klasę, žymimą IP. Apsauga nuo skysčių matuojama 0 - 8 skalėje. Taigi kuo didesnis skaičius, tuo yra saugesnis šildytuvas.