Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Kieto kuro rūšis
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Akmens anglys EXTRA 50-150mm, paletė (1000kg)

Kaina: 254.15 €

Akmens anglys STANDART 25-60mm, paletė (1000kg)

Kaina: 249.87 €

Akmens anglys BALTIJOS ŽIRNIS 5-25mm, paletė (1000kg)

Kaina: 278.06 €

Akmens anglys EXTRA 50-150 mm 25 kg

Kaina: 6.98 €

Akmens anglys STANDART 25-60mm, 25 kg

Kaina: 6.87 €

Pjuvenų briketai

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 159.49 €

Akmens anglies'Vulkan Premium' paletė (1250kg)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 216.81 €

Medžio granulės (1065 kg)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 225.96 €

Akmens anglys, granulinės, 6-25 mm, paletė (1000kg)

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 196.90 €
 
 

Kietas kuras – tai kuras, skirtas kūrenti kietojo kuro katilams. Kūrenimas šiuo kuru yra ypatingai populiarus Lietuvoje, dažnai įvairiose kaimo vietovėse, kur stovi šimtamečiai namai. Ankščiau paklausiausias ir plačiausiai naudojamas kietasis kuras buvo malkos, tačiau šiais laikais žmonės gali rinktis ir kitus variantus. Kietas kuras gali būti labai įvairus, katilai yra kūrenami akmens anglimi, granulėmis, briketais ir malkomis. Kiekvienas iš šių tipų turi tam tikrų privalumų, dėl kurių yra pasirenkamas vartotojų. Sausas kuras yra labai paklausus, todėl rūpindamiesi savo klientais, galime pasiūlyti įvairių jo variantų. Mūsų asortimente yra:

  • Akmens anglis

Akmens anglis yra kieto kuro rūšis, skirta apšildyti patalpoms. Apšildyti patalpas akmens anglimi yra vienas seniausių būdų, kurį renkasi ir šiuolaikiniai žmonės. Tikriausiai pats didžiausias pliusas yra tas, kad akmens anglis pasižymi tikrai dideliu kaitringumu. Vadinasi žmonės, kūrenantys savo kieto kuro katilus anglimis, gali jos įdėti mažiau, bet išgauti pakankamą šilumos kiekį. Vis dėlto, reikia paminėti ir keletą kūrenimo anglimi trūkumų. Tai bene nešvariausias būdas kūrenti kietojo kuro katilus, o anglis reikia nuolatos kažkur sandėliuoti. Kūrenant anglimi dūmtraukiai dažnai apsitraukia, o juos reikia nuolatos valyti.

Akmens anglies kaina. Akmens anglies kaina priklauso nuo anglies rūšies ir paties kiekio. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite skirtingas akmens anglies rūšis, kurių kaina taipogi skiriasi. Akmens anglies kainos ir kaitringumo santykis ir labai geras, todėl daugelis renkasi būtent šį kietąjį kurą.

  • Granulės

Medienos granulės – tai taip pat vienas iš būdų apšildyti namams. Šis būdas yra saugus, tausojantis aplinką, ekologiškas ir švarus. Medžio granules yra patogu transportuoti, kadangi jos tam tikrais kiekiais yra sudėtos į maišelius. Kuro granulės nereikalauja ypatingos priežiūros, todėl jomis užpiltą katilą galima palikti kūrentis net iki kelių dienų. Granulės dega ilgai, bet išskiria mažai pelenų, todėl tiek aplinka, tiek jūsų patalpa, kur stovi kieto kuro katilas, lieka švaresnės.

Svarbiausia prieš jas perkant, šiek tiek pakeisti ir modernizuoti jau turimą kietojo kuro katilą, į jį įstatant automatinį granulių degiklį. Vartotojai teigia, kad šis modernizavimas turi labai daug teigiamų savybių, o kasdienį pečkurio darbą kiekvienas gali pamiršti, kadangi medžio granulės yra kaitrios, dega ilgą laiką, o katilas kontroliuoja visus užsidegimo ir užsigesinimo procesus.

Medžio granulių kaina. Medžio granulių kaina priklauso nuo tokių aspektų, kaip jų kiekio ir gamintojo. Granulės kaina skiriasi nuo kitų kietojo kuro rūšių. Namų šildymas medienos granulėmis kainuoja brangiau nei akmens anglimi ar malkomis, tačiau toks šildymas sutaupo laiko. Žmogus vietoj to, kad kiekvieną dieną kūrentų pečių, gali užpilti granulių į kietąjį katilą ir talpą papildyti tik tada, kai granulės sudega. Tai sutaupo laiko, o laikas yra pinigai.

  • Briketai

Briketai yra viena iš kietojo kuro rūšių, skirta kūrenimui. Jie yra suslėgti, degūs, dažniausiai sudaryti iš ekologiškų atliekų, todėl neteršia gamtos, išskyrus durpes, briketus galima pavadinti biokuru. Briketai turi visai nemažai teigiamų savybių, kurias vertina vartotojai. Kaip ir buvo minėta prieš tai, briketai yra suslėgti, todėl juos lengva sudėti, transportuoti iš vienos vietos į kitą, patogūs krauti. Briketai neteršia aplinkos, todėl patalpa, kurioje jie yra sudėti, išlieka tvarkinga. B-a.eu gali pasiūlyti net dvi pagrindines briketų rūšis, kurios skiriasi kaina ir kaloringumu, – tai medžių briketai ir durpių briketai.  

B-a.eu asortimente yra:

  • Beržo pjuvenų briketai. Medžio briketai palyginti su malkomis, yra kaloringesni, tai reiškia, kad iš jų išeinanti šiluma yra didesnė. Pjuvenų briketai beveik neteršia aplinkos, kadangi palieka mažai pelenų. Tai yra labai didelis pliusas, nes nereikia galvoti kur dėti pelenus, neužtrunka laiko jų tvarkymas ir pelenų išnešimas iš vienos vietos į kitą. Reikia nepamiršti ir ekologiškumo, medžio pjuvenų briketai juo tikrai pasižymi. Pjuvenų briketai kaina taip pat pasižymi labai gera, kadangi jie kainuoja pakankamai nedaug. Toks kainos ir kokybės santykis paverčia juos lyderiais tarp kitų briketų rūšių.
  • Durpių briketai. Durpės nepriskiriamos biokurui, todėl ganėtinai teršia aplinką, beje išskiria tikrai daug pelenų. Visgi, kaip didelį pliusą reiktų paminėti, kad durpių briketai kaina lenkia medžio briketus, tai reiškia, kad šis variantas yra vienas pigiausių. Beje, jos yra labai kaitrios, todėl nuo durpių briketų sklindanti šiluma apšildo visus namus.

  • Malkos

Malkos tikriausiai yra pats seniausias būdas kūrenti kietojo kuro katilus. Malkos vis dar yra populiarius variantas apšildyti namams, o jų pačių yra įvairių rūšių. Tikriausiai daugelis žino, kad apšildyti namus malkomis yra praktiškesnis sprendimas nei prisijungimas prie centrinės miesto šildymo sistemos, kadangi kūrenti namus galite pradėti tada, kai jums norisi, o ne tada kai reikia. Vis dėlto, malkomis yra kūrenami ne tik namai, bet ir pirtys ar kitos patalpos, kuriose norisi šilumos. Tad, kurios malkos yra geriausias pasirinkimas?

  • Beržinės malkos. Beržinės malkos yra bene pats populiariausias vartotojų pasirinkimas, kadangi turi daug gerų savybių. Kūrenami namai beržinėmis malkomis kvepia, iš jų išsiskiria malonus aromatas, kuris jaučiasi visuose namuose. Beržinės malkos labai lengvai įsikuria, o dega ilgai, tolygiai, todėl suteikia namams ne tik šilumos, bet ir jaukumo bei estetiškumo.
  • Ąžuolinės malkos. Ąžuolinės malkos dega kaitriai ir ilgai, taip pat kaip ir beržinės malkos skleidžia malonų aromatą, kuris pritvindo namus geros energijos. Dažniausiai yra kūrenamos vidutinio amžiaus ir sausos malkos, visgi ąžuolas nėra populiarus pasirinkimas vien dėl kainos. Ąžuolinės malkos kaina palyginti su kitomis yra didesnė.
  • Alksninės malkos. Alksninės malkos taip pat yra vienas iš būdų kūrenti kietojo kuro katilams. Dažniausiai jos pasirenkamos ne namų apšildymui, o pirčių, kadangi skleidžia nepaprastai gerą aromatą ir beveik neišskiria dūmų.
  • Eglės ir pušies malkos. Šios malkos išskiria daugeliui labai priimtiną sakų aromatą, todėl irgi yra pasirenkamos kaip namų apšildymo būdas. Visgi, jas katile reikia prižiūrėti nuolatos, kadangi šio tipo malkos degdamos skleidžia žiežirbas.

Kietojo kuro katilai vis dar populiarūs, o jų naudojimą renkasi didelė dalis Lietuvos gyventojų. Turintys tokio tipo katilą turi pasirūpinti tinkamu jo kūrenimu.  B-a.eu elektroninėje parduotuvėje rasite jums reikiamų kieto kuro variantų, kuriuos galėsite įsigyti tiesiog internetu.