EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Nuotėkų valymo įrenginiai internetu pigiau

Biologinis buitinių nuotekų valymo įrenginio komplektas AUGUST AT-6, našumas 0,54 m³/d, orapūtė komplekte

Kaina: 1264.99 €
Žiūrėk ČIA

Biologinis buitinių nuotekų valymo įrenginio komplektas AUGUST AT-8, našumas 0,81 m³/d, orapūtė komplekte

Kaina: 1568.60 €
Žiūrėk ČIA

Biologinis buitinių nuotekų valymo įrenginio komplektas AUGUST ATCP-6, našumas 0,9 m³/d, orapūtė komplekte

Kaina: 1082.84 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Nuotėkų valymo įrenginiai                                                                                   

 

Buitinių nuotekų valymo įrenginys 2,52 m3/d. yra sudarytas iš dviejų kamerų, esančių vienoje talpoje. Nuotekos, įtekėjusios į įrenginį, pirmiausiai patenka į vidinę kamerą, kur maišosi su aktyviuoju dumblu oro pagalba. Aktyvaus dumblo gyvybės ir valomų nuotekų vidinės recirkuliacijos palaikymui būtinas suspaustas oras. Oras tiekiamas kompresoriaus (orapūtės) pagalba.

 

Biologinis valymas - valymas aktyviuoju dumblu, paremtas mikroorganizmų veikla. Proceso tikslas - surišti tirpias, koloidines ir biogenines medžiagas iš nuotekų į aktyvųjį dumblą ir atskirti aktyvųjį dumblą. Dribsnius formuojantys mikroorganizmai dauginasi, suformuoja grupes, prie kurių prikimba protozootai ir kiti gyviai. Mikroorganizmai metabolizuoja (suėda ir suskaido) bei biologiškai suardo organines medžiagas. Aeracinėje zonoje vyksta organinių medžiagų skaidymas ir aktyvaus dumblo susidarymas. Iš aeracinės kameros aktyvaus dumblo mišinys patenka į išorinę kamerą (antrinį nusodintuvą), kur aktyvusis dumblas dėl gravitacijos jėgų atsiskiria ir leidžiasi žemyn į apatinę įrenginio dalį, o atsiskyręs valytas vanduo kyla aukštyn ir išteka. Didėjant mikroorganizmų masei, didėja ir aktyvaus dumblo kiekis. Perteklinis dumblas šalinamas asenizacine mašina išsiurbiant du trečdalius įrenginio tūrio.

 

Nuotėkų valymo įrenginius galite rinktis iš skirtingų kainų, išmatavimų, gamintojų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu nežinote kokius nuotėkų valymo įrenginius pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Nuotėkų valymo įrenginius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  keleto variantų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.