Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Techniniai termometrai internetu pigiau

 
 

Techniniai termometrai                                                                 

 

Techniniai termometrai apima elektrokontaktinius ir elektroninius termometrus, gyvsidabrio termometrus, skysčio termometrus, temperatūros daviklius ir kitus termometrus.

 

Elektrokontaktiniai termometrai yra skirti skysčių ir garų temperatūrai matuoti ir palaikyti rodyklėmis nustatytuose ribose.

 

Naudojant elektrokontaktinius ir elektroninius termometrus nereikės baimintis dėl to, jog termometras gali sudužti ir į orą pasklis kenksmingi gyvsidabrio garai. Termometrų galite įsigyti su lanksčiu galiuku, įvairiausių formų ir dydžių. Elektroninis termometras temperatūrą parodo labai greitai ir pakankamai tiksliai.

 

Taigi šiuos termometrus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, dydžių, formų ir kita.

 

Gyvsidabrio termometrai yra skirti matuoti įrengimų, skysčių, medžiagų, naudojamų įvairiose pramonės šakose temperatūrai. Termometras yra užpildomas gyvsidabriu.

 

Gyvsidabrio termometrai yra pigesni, patikimesni už elektroninius termometrus. Tačiau juos reikia visada labai saugoti, kad nenukristų ir nesudužtų, nes po grindis pasklidę gyvsidabrio burbuliukai į orą išskiria nuodingus garus.

 

Ypatingai gyvsidabrio termometrą reikėtų laikyti saugioje vietoje, jeigu aplink yra įvairų, nes žaisdami gali sudažyti.

 

Na, o jeigu jau taip atsitiko, kad sudužo termometras, tai reikėtų pirmiausiai skambinti ugniagesiams gelbėtojams arba stengtis patiems laikantis saugumo reikalavimų surinkti gyvsidabrį.

 

Taigi gyvsidabris yra laikomas nuodingiausiu sunkiuoju metalu. Kaupdamasis organizme gyvsidabris veikia nervų sistemą ir sukelia smegenų sutrikimus. Gyvsidabrio garų žmogus nejaučia, nes jie neturi nei spalvos, nei kvapo. Pirmieji ūmaus apsinuodijimo gyvsidabrio požymiai – silpnumas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, seilėtekis, metalo skonis burnoje, kartais būna pilvo skausmai ir kraujingas viduriavimas. Kai gyvsidabrio garų įkvepiama daug, galima netgi plaučių edema.

 

Trumpas kontaktas su gyvsidabriu paprastai pavojaus sveikatai nesukelia.

 

Skysčio termometrai yra skirti matuoti įrengimų, skysčių, medžiagų, naudojamų įvairiose pramonės šakose temperatūrai. Termometras yra užpildomas termometrinio skysčio.

 

Skysčio termometrai – temperatūra nustatoma pagal termometrinio skysčio tūrio pokytį.

 

Taigi labiausiai yra paplitę skysčio termometrai. Tai plonas stiklinis vamzdelis su rezervuaru apačioje. Jame ir dalyje vamzdelio yra termometrinio skysčio (alkoholio, gyvsidabrio ir kita). Tokio termometro skalėje galite gerai matyti, kaip vamzdelyje plečiasi arba traukiasi skystis. Kai kyla temperatūra skysčio stulpelis ilgėja, o kai krenta – trumpėja.

 

Temperatūros davikliai priklausomai nuo paskirties gali matuoti išorės, patalpų, grindų, oro, vandens temperatūrą.

 

Temperatūros daviklius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Temperatūros jutikliai gali būti su pakeičiamu ir nepakeičiamu jutikliu, jutikliai su kabeliu, jutikliai su keramika, jutikliai su mineralizacija izoliacija, jutikliai šilumos skatikliams, jutikliai sprogiai zonai, lauko ir patalpos jutikliai, paviršiniai temperatūros jutikliai, jutikliai vėdinimo sistemoms, jutikliai maisto pramonei ir kita.

 

Jeigu nežinote, kokius techninius termometrus pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

 

Techninius termometrus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Taip pat techninius termometrus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Norint ilgai turėti nepakitusius, kokybiškus techninius termometrus, reikia nepamiršti ir tinkamai juos prižiūrėti.