EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Oro šildytuvai internetu

 
 

Oro šildytuvai                                                                                

 

Oro šildytuvai apima lauko šildytuvus, vidaus šildytuvus, oro kaloriferis.

 

Žvarbus vėjas ir vėsa už lango dar ne priežastis, dėl kurių būtų galima atsisakyti maloniai praleisti laiką lauko terasoje. Puikus būdas paankstinti prasidedantį pavasarį ir pratęsti besibaigiančią vasarą, pastatyti specialų terasai apšildyti skirtą lauko šildytuvą.

 

Juos galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, masių, techninių charakteristikų, kainų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, rūšių (dujiniai šildytuvai, elektriniai šildytuvai, infraraudonųjų spindulių šildytuvai) ir kita.

 

Italkero dujiniai terasiniai šildytuvai FALO neturi analogų, išsiskiria savo unikaliu dizainu, yra atvirų zonų šildymo būdas, nenaudoja elektros energijos, yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir aliuminio, šilumą skleidžia permatomame cilindre deganti liepsna, toks šildytuvas pagyvins bet kokią aplinką bet kuriuo paros metu, šildytuvų liepsną galite reguliuoti rankiniu būdu arba nuotolinio valdymo pultu ir kita.

 

Lauko šildytuvus rinkitės pagamintus iš kokybiškų medžiagų, kurie nebijo atšiaurių oro sąlygų (lietaus, sniego, vėjo ir kita).

 

Kaloriferis, tai oro šildymo įtaisas šildymo, kondicionavimo, vėdinimo sistemose.

 

Karšto oro kaloriferis gali būti skirtas didelio tūrio gamybinių patalpų, parodų, prekybos salių, garažų ir kita šildymui. Taigi karšto oro srovė garantuoja maksimalų komfortą ir sumažina energijos išeikvojimą. Oro kaloriferis gali nebrangiai ir efektyviai paskirstyti šilumą visame šildymo objekte.

 

Oro kaloriferiai gali būti pritaikyti naudoti laikinai ir pastoviai.

 

Oro kaloriferis gali idealiai garantuoti patalpos mikroklimatą, mažinti sienų rasojimą, apsaugoti nuo pelėsių susidarymo, naikinti blogą kvapą ir kita.

 

Pasibaigus šiltajam metų sezonui bei stipriai atvėsus orams reikėtų pasirūpinti ir įsigyti vidaus šildytuvą, kuris suteiks Jūsų namams šilumos, jaukumo.

 

Naujoviški infraraudonųjų spindulių šildytuvai tinkami naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Šie šildytuvai yra naudojami labai įvairiose erdvėse: gyvenamose patalpose, vonios kambariuose, saunos ar pirties prieangiuose, vasarnamiuose, sodybose, kempinguose, stotyse, oro uostose, bažnyčiose, oranžerijose, šiltnamiuose, žiemos soduose, garažuose, gamybinėse patalpose, viešbučiuose, Spa zonose, restoranuose, HoReCa sektoriuose, teatruose, salėse, prieangiuose, sporto salėse, teniso kortuose, paviljonuose, angaruose, turgavietėse, sandėliuose, logistikos terminaluose, gyvulių fermose, arklidėse, paukštidėse.

 

Taigi liekant ilgiau vakarais lauke Jums praverstų infraraudonųjų spindulių šildytuvas, kuris sušyla labai greitai. Taip pat jie gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip: nereikia laukti kol įšils, lengvai instaliuojami ir naudojami, galima pasirinkti galingumą, galima rinktis iš skirtingų spalvų, neteršia gamtos ir oro, tik įjungus jaučiama šiluma.

 

Taigi oro šildytuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.