EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.

Virtuvės maišytuvai internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

SANTO Alveus akmens masės maišytuvas

Kaina: 97.15 €
Žiūrėk ČIA

Maišytuvas Metris Classic

Kaina: 292.47 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvinis maišytuvas AZALIA

Kaina: 92.50 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvinis maišytuvas MILIN

Kaina: 62.10 €
Žiūrėk ČIA

Maišytuvas pautuvei ELZA (satinas)

Kaina: 107.63 €
Žiūrėk ČIA

Maišytuvas plautuvei Elza

Kaina: 118.12 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

SANTO Alveus akmens masės maišytuvas

Kaina: 97.15 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvinis maišytuvas Janet

Kaina: 77.50 €
Žiūrėk ČIA

Maišytuvas virtuvinis Marius 2204

Kaina: 12.69 €
Žiūrėk ČIA

Maišytuvas virtuvinis aukštu lanksčiu čiaupu 7212

Kaina: 21.25 €
Žiūrėk ČIA

Maišytuvas virtuvinis aukštu čiaupu 104

Kaina: 18.13 €
Žiūrėk ČIA

Virtuvinis maišytuvas MILIN

Kaina: 62.10 €
Žiūrėk ČIA
 

Virtuvės maišytuvai                                                                                     

 

Virtuviniai maišytuvai lyginant su praustuvuose esančiais maišytuvais būna aukštesni maišytuvai. Virtuvinius maišytuvus galite rinktis ir spalvotus, kurie gali būti parenkami pagal plautuvės spalvą. Kadangi virtuvėse dažniausiai plautuves galite pasirinkti iš skirtingų spalvų, tai ir maišytuvų įvairovė yra pakankamai didžiulė. Taigi virtuvėje galite rinktis maišytuvus iš tokių atspalvių kaip: žalvaris, auksas, sendinto plieno, retro stiliaus arba tiesiog šlifuoto plieno matiniai ir kita.

 

Virtuvėje maišytuvus galite rinktis praktiškus ir tai yra labai svarbu, nes virtuvėje gaminant maistą, rankos dažnai būna teplios. Tad ranka prilietus maišytuvą ant jo gali likti žymės, tačiau jeigu jis yra dažytas ar matinis, ant jo pirštų žymių matysis kur kas mažiau.

 

Taip pat virtuviniai maišytuvai gali turėti papildomų funkcijų, kaip pavyzdžiui galite plautuvinius maišytuvus rinktis su ištraukiamu čiaupo galu, dušeliu. Specialaus mygtuko paspaudimu galima įprastą srovę priversti bėgti plačiau – tai tarsi dušo srovės imitacija ir tam tikrose situacijose jis gali būti itin naudingas. Tarkime norint nuplauti didelį indą, orkaitės skardą, vaisių ar kita, tai galite daryti su ištraukiamu dušu kitoje talpoje. Tad virtuvės maišytuvai gali būti pritaikyti ir platesnei paskirčiai.

 

Taip pat virtuviniuose maišytuvuose srovė yra nukreipta į dubens vidurį, todėl plaunant lėkštę, jos nereikia laikyti prie krašto, norint patogiai išplauti indus. Praustuve viskas kiek kitaip – plaudamiesi rankas mes suvilgome jas vandeniu, ir kol muilinamės, rankas patraukiame nuo srovės. Tokiu atveju centre tekanti srovė nėra patogi. Virtuviniai maišytuvai būtent todėl ir yra aukštesni bei ilgesni. Net jei maišytuvas nėra labai aukštas, jis vis tiek bus ilgesnis, kad srovė būtų kuo arčiau dubens centro.

 

Taigi virtuvės maišytuvus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, formų, dizainų ir kita.

 

Jeigu nežinote kokį virtuvės maišytuvą pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Virtuvės maišytuvus rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą, nors jų kainos ir būna didesnės.

 

Virtuvės maišytuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.