Pasiūlymai
Elektros variklis 0,37kW/6/B3-B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
40.95 € / 1 vnt

Elektros variklis 3,0/6/B3-B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
105.00 € / 1 vnt

Elektros variklis 0.75/6/B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
98.00 € / 1 vnt

Elektros variklis 0,18kW/4/B3 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
35.60 € / 1 vnt

Populiariausios prekės
Elektros variklis 0,37kW/6/B3-B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
40.95 € / 1 vnt

Elektros variklis 3,0/6/B3-B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
105.00 € / 1 vnt

Elektros variklis 0.75/6/B5 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
98.00 € / 1 vnt

Elektros variklis 0,18kW/4/B3 Elektros varikliai ir dalys
Turime sandėlyje
35.60 € / 1 vnt

Komponentai, dalys įrangai 

Komponentai, dalys įrangai apima gumos dirbinius, kaitinimo elementus, sandarinimo medžiagas, pavarų grandines, ratukus, padangas, sąvaržas ir kita.

Guma pasižymi specialiomis savybėmis. Ji labai elastinga, todėl gerai gesina virpesius. Be to ji atspari rūgštims ir šarmams ir pakankamai atspari. Iš jos gaminami diržai sukimo judesiui perduoti, atramos, pakabos ir kita. Guma yra natūralių ir sintetinių cheminių reakcijų produktas. Gumos dirbiniai gali būti armuoti metalo tinkleliu ar metaline viela, sintetiniu pluoštu.

Kaitinimo elementai apima kaitinimo elementus boileriams, kaitinimo elementus orui, kaitinimo elementus saunoms ir pirtims, kaitinimo elementus skalbimo mašinoms, kaitinimo elementus vandeniui, kaitinimo elementus virduliams ir kita.

Kaitinimo elementus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, formų, rūšių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, išmatavimų, svorių, modelių ir kita.

Kaitinimo elementai gali būti: juostiniai kaitinimo elementai, vamzdiniai kaitinimo elementai, vieliniai kaitinimo elementai bei kiti kaitinimo elementai.

Kaitinimo elementus galite rinktis iš siūlomo plataus asortimento arba pagamintus pagal individualų užsakymą.

Elektriniai kaitinimo elementai (tenai) dažniausiai būna dviejų tipų: spiraliniai, kurie kontaktuoja su vandeniu ir keraminiai, neturintys tiesioginio sąlyčio su vandeniu (kaitinimo elementai įdėti į vamzdelį). Ilgiausiai tarnaus vandens šildytuvas su keraminiais sąlyčio su vandeniu ne­turinčiais kaitinimo elementais. Jų privalumai yra: šildomas plotas yra didesnis, kalkės, esančios vandeny­je, nesikaupia prie elektrinių tenų, o limpa prie vamzdelio, kuris yra emaliuotas, patogesnis talpos išvalymas, keičiant perdegusį kaitinimo elementą nereikia išleisti vandens, kuo didesnė galia, tuo greičiau paruošiamas karštas vanduo ir tai nereiškia didesnių energijos sąnaudų ir kita.

Sandarinimo medžiagos apima įkamšas, kapralonus, paranitus, tekstolitus bei kitas sandarinimo medžiagas.

Įkamšos panaudojimas gali būti pečių durims, katilams, autoklavams, krosnims, viryklėms, vamzdynams, ten kur reikia mažo spaudimo sandarinimui ir kita. Jų panaudojimo paprastumas, universalumas, ilgaamžiškumas lemia, kad nežiūrint į augantį alternatyvių sprendimų skaičių, vis dar yra labai paplitusios. Naujos medžiagos, jų derinimas tarpusavyje, nauji konstrukciniai sprendimai, esant teisingai eksploatacijai, leidžia pasiekti vis geresnių sandarinimo rezultatų.

Įkamšos gali būti pagamintos iš termiškai išplėsto grafito, iš fluoroplasto, aramidinės įkamšos, kombinuotos įkamšos, akrilinės įkamšos ir kita.

Taigi įkamšos iš termiškai išplėsto grafito pasižymi cheminiu, terminiu atsparumu, geru šiluminiu laidumu, gali puikiai tikti siurbliams ir armatūrai. Ši įkamša yra plačiai naudojama naftos pramonėje, energetikoje ir kita.

Įkamšos iš fluoroplasto atitinka pačius griežčiausius reikalavimus ir naudojamos greitaeigiuose siurbliuose ir ten, kur sandarumas yra sėkmės pagrindas.

Aramidinės įkamšos pasižymi ypatingu atsparumu mechaniniam ir cheminiam poveikiui. Impregnavimas supynimo metu sumažina trinties koeficientą ir užpildo ertmes tarp aramido plaušelių. Įkamša gali būti naudojama siurbliams ir armatūrai.

Kombinuotos įkamšos, tai tokios įkamšos kurios yra supintos iš armindo ir išplėstojo PTFE pluošto.

Akrilinės įkamša pasižymi minkštumu ir elastingumu. Labai gerai užpildo sandarinimo kamerą. Naudojama ir siurbliams, ir armatūrai. Cheminis atsparumas, atsparumas senėjimui leidžia naudoti šią įkamšą kaip ekonomišką alternatyvą asbestui daugelyje pramonės šakų, taip pat ir maisto pramonėje.


Kapralonas gali būti lakštinis arba ruloninis. Kapralonas plačiai yra naudojamas daugelyje pramonės šakų, nuo plieno gamybos iki naudojimo žemės ūkyje. Toks medžiagos įvairiapusiškumas atsirado dėl savo savybių. Medžiaga yra chemiškai atspari, netoksiška ir pasižymi nedideliu trinties koeficientu. Kapralonas labai lengvai yra apdirbamas: frezuojamas, pjaunamas, gręžiamas ir kita. Medžiaga labai atspari, netgi jei naudojama aplinkoje su abrazyvinėmis detalėmis. Dalys pagamintos iš šios medžiagos yra ilgaamžės, atsparios smūgiams ir tinka naudoti ypatingos trinties sąlygomis kur nėra jokio tepimo.

Paranitas gali būti vandeniui arba benzinui. Neasbestinis paranitas yra lakštinė sandarinimo medžiaga skirta konfigūracijos ir matmenų tarpinių gamybai. Neasbestinio paranitą sudaro aramidinis ar kitoks sintetinis pluoštas, guma, neorganiniai užpildai ir kita. Tai yra šiuolaikiškos medžiagos naudojamos nejudamų, išardomų sujungimų sandarinimui, užtikrinančios sandarumą didelėse temperatūrų ir slėgių ribose, galinčios dirbti įvairiose terpėse ir kita.

Neasbestinis paranitas gali būti atsparus naftos produktams, tepalams, aukštai temperatūrai, cheminėms medžiagoms ir kita.

Neasbestinį paranitą galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, formų, spalvos, išmatavimų, storio, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Tekstolitas yra kompozitas iš audeklo, užpilto termoreaktyviuoju polimeru (gali būti pavyzdžiui epoksidine derva). Naudojamas kaip elektrinis izoliatorius elektrotechnikoje ir radiotechnikoje, krumpliaračiams ir kitoms detalėms. Gali būti lengvai apdorojamas – gręžiant, pjaunant, šlifuojant ir kita. Iš tekstolito gamina mechanines detales – krumpliaračius, ritinėlius, įvores, velenus, guolius ir pan. Tekstolitinės detalės yra lengvesnis už metalines, darbo metu skleidžia mažesnį triukšmą.

Taigi sandarinimo medžiagas galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, rūšių, techninių savybių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, išmatavimų, svorių ir kita.

Pavarų grandinės yra skirtos produkcijos transportavimui ir galios perdavimui. Jos yra plačiai naudojamos transporto pramonėse, kėlimo – transporto įrengimuose, žemės ūkio technikoje, spausdinimo įrengimuose, medžio apdirbimo ir pakavimo įrengimuose, staklėse, motocikluose ir kita.

Taigi norint pirkti pavarų grandines reikia atkreipti dėmesį į šiuos parametrus: ritinėlio skersmuo, grandinės žingsnis, atstumas tarp vidinių plokštelių, išorinis atstumas tarp vidinių plokštelių, ašelės skersmuo, bendras grandinės plotis neskaičiuojant jungiamosios grandies, grandies aukštis ir kita.

Pavarų grandinės gali būti vienos eilės, dviejų eilių ir trijų eilių.

Pavarų grandinės taip pat yra skirstomos į keletą tipų, kuriuos apibrėžia pavarų grandinių standartai ANSI ir BS/DIN.

Pavarų grandinės yra mechaniškai tvirtos, grandys tokios formos, kad į jas galėtų įeiti dantračių dantys.

Ratukai, padangos gali būti pagaminti iš suspausto plieno lakštų, poliamido ir kitų medžiagų. Galite rinktis iš skirtingų spalvų. Turi būti atsparūs dėvėjimuisi, sklandžiai slysti lygiu paviršiumi, atsparūs smūgiams, korozijai ir kita.

Ratukai, padangos yra reikalingi, tam kad būtų galima lengvai daiktus ir kita transportuoti, stumdyti iš vienos vietos, patalpos į kitą vietą, patalpą ir kita.

Skirtingi ratukai, padangos išlaiko ir skirtingas apkrovas. Taigi renkantis ratukus, padangas įrangai ir įrengimams reikia atsižvelgti į apkrovą, dangas, manevringumą, guolius ir kita.

Ratukai gali būti su elastine guma, poliuretanu, nailonu, ketu, standartine guma, termoplastine guma ir kita.

Taigi renkantis ratukus reikėtų žinoti koks bus tikslus svoris, danga (medis, keraminės plytelės, labai lygus betonas, nešvarus, nelygus betonas, asfaltas ir kita), guoliai (be guolio, slydimo guolis, adatinis guolis, rutulinis guolis) ir kita.

Ratukus, padangas galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagamintos, išmatavimų, spalvų ir kita.

Sąvaržos yra specialiai skirtos fiksuoti lanksto apsaugą jai skirtoje vietoje. Gali būti pagamintos iš skirtingo storio nerūdijančio plieno, kuris garantuoja apsaugos fiksaciją ant lanksto ir pusaišio.

Sąvaržas galite reguliuoti pagal diametrą iki tam tikro skaičiaus, perstatant dantukus į kitas angas.

Taigi pagrindinė sąvaržos paskirtis yra sustiprinti sujungimą ir užtikrinti jo hermetiškumą. Kad sąvaržos būtų geros kokybės ir ilgai tarnautų, kiekvienas sąvaržų tipas periodiškai kruopščiai testuojamas. Sąvarža sutvirtintas sujungimas tikrinamas laboratorijoje įvairaus slėgio, temperatūros, vibracijos sąlygomis 3 mėnesius.

Sąvaržas gali būti juostinės, sraigtinės, surenkamos ir kitos sąvaržos.

Universalios paskirties sąvaržos, puikiai tinkančios naudoti ten kur yra sunkios mechaninės apkrovos: vandens aušinimo linijose, pastovaus ir kintančio slėgio kuro ir oro linijose, skirtos sujungti žarnas su vamzdžiu – tiek automobiliuose, tiek ir buityje.

Taigi universalias sąvaržas galite naudoti ten kur yra ypatingai sunkios apkrovos: statybose, chemijos pramonėje, maisto pramonėje, žemės ūkio technikoje, specialios paskirties automobiliuose ir kita.

Jeigu nežinote, kokius komponentus, dalis įrangai pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Komponentus, dalis įrangai pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Komponentus, dalis įrangai galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.