EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Sekatoriai internetu

Sekatorius profesionalus, PB-8, L

Kaina: 78.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Sekatoriai                                                                                                  

 

Sekatoriumi paprastai yra vadinamos mažesnės sodo žirklutės, kurios kirpimo metu yra laikomos viena ranka. Sekatoriaus pasirinkimas priklauso nuo kelių aspektų: numatomos kirpti medienos rūšies ir šakų storio.

 

Taigi sekatoriai yra per silpni susidoroti su storomis šakomis, tačiau yra itin efektyvūs, kai reikia genėti rožynus, krūmus, ten kur reikia šakas kirpti iki 25 mm storio. Taip pat sekatoriai yra lengvi, nedideli, todėl nesunkiai telpa į kišenę ir galite nešiotis nesunkiai su savimi. Tad sode sekatorių galėsite panaudoti ne tik kerpant šakeles, bet ir kitus smulkius kirpimo darbus, kurių dažnai pasitaiko sode.

 

Taip pat renkantis sekatorių reikėtų atkreipti dėmesį į jų ašmenis. Ašmenys gali būti prasilenkiantys ir atraminiai. Prasilenkiantys ašmenys – pjovimo procesas yra labai panašus į kirpimą žirklėmis. Pjūvis lygus, mediena negniuždoma ir nepažeidžiama. Atraminiai ašmenys - pjovimas panašus į pjaustymą peiliu ant pjaustymo lentelės. Mediena kirpimo metu prilaikoma pjūvio vietoje ir gniuždoma. Taigi prasilenkiantys ašmenys geriausiai tinka pjauti, kirpti jaunas, žalias šakeles. Su jomis galima kirpti labai arti kamieno. Taigi sekatorių su prasilenkiančiais ašmenimis galite naudoti kaip universalų kirpiklį įvairiems sodo darbams. Na, o atraminiai ašmenys yra labiau tinkami sausai, kietai ir negyvai medienai. Taigi atraminės technologijos pranašumai yra ypač lengva genėti, labai tvirtos, reikia minimalios priežiūros, prasilenkiančios geometrijos pranašumai yra plona kirpimo galvutė, neleidžia išslysti šakoms, kerpa arti ašies ir kita. Taigi turint įrankį su tinkamais ašmenimis galėsite džiaugtis geresniu rezultatu, darbas bus efektyvesnis ir reikalaujantis mažiau pastangų.

 

Renkantis sekatorių reikėtų atkreipti dėmesį ar yra užrakto mechanizmas, nes šis mechanizmas laiko ašmenis suglaustus, kai įrankis yra nenaudojamas, taip pat sumažina nelaimingų atsitikimų tikimybę. Labai svarbu ir iš kokios medžiagos yra pagaminta sekatoriaus rankena – turėtų būti neslidi medžiaga, patogi laikyti ir kita, nes tada mažiau vargins plaštaką ir riešą, neslys iš rankų ir kita.

 

Jeigu įrankį prižiūrėsite tinkamai, tai jis gali tarnauti ilgą laiką – baigus darbus sekatorių reikia nuvalyti, pagaląsti, pakeisti ašmenis naujais ir kita.

 

Taigi perkant sekatorių galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu nežinote kokį sekatorių pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Sekatorius būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Sekatorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu ruošiantis sodo darbams nepamirškite ir iš anksto įsigykite visą reikalingą sodo inventorių, o tame tarpe ir kokybišką, patvarų sekatorių.