EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Sodininko žirklės internetu

Žirklės žolei ir ūgliams, dviem rankenom PowerLever GS53

Kaina: 87.60 €
Žiūrėk ČIA

Žirklės sodo PowerGear atraminiais ašmenimis (M) L73

Kaina: 55.80 €
Žiūrėk ČIA

Žirklės sodo PowerGear atraminiais ašmenimis (L) L99

Kaina: 87.60 €
Žiūrėk ČIA

Žirklės gyvatvorių Fiskars Quantum HS102

Kaina: 86.40 €
Žiūrėk ČIA

Žirklės šakų prasilenkiančiais ašmenimis su žirklių formos galva Quantum 112240

Kaina: 87.60 €
Žiūrėk ČIA

Žirklės žolės su specialia pavara, ilgos

Kaina: 56.25 €
Žiūrėk ČIA

Sodo žirklės 24cm S94

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 32.40 €
Žiūrėk ČIA

Žirklės bonsams

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 28.75 €
Žiūrėk ČIA

Žirklės gėlėms S28

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 16.12 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Sodo žirklės                                                                                               

 

Be tinkamo sodo inventoriaus nė vienas sodininkas negali apsieiti. Kiekvienas daržininkas ir sodininkas turi turėti pagrindinius darbui skirtus įrankius: grėblį, kastuvą, sodo žirkles, pjūklą, peilius, kirvį ir kita. Darbo įrankius galima labai greitai įsigyti specializuotuose sodo prekių ir ne tik parduotuvėse. Labai patogu sodo įrankius įsigyti internetu, čia galima net tik sutaupyti pinigų, bet ir savo brangų laiką.

 

Taigi sode taip pat yra nepakeičiamos sodo žirklės, kurios padeda nugenėti augalų šakas. Jos yra reikalingos ne tik sode, darže, bet ir gėlyne. Kerpamoji žirklių dalis turi būti gero plieno, kad ilgai neatšiptų. Nereikia pamiršti, kad sodo žirklės, kaip ir peilis, turi padaryti ne plėštinius, o lygius pjūvius. Todėl, nors dviašmenės žirklės yra brangesnės, patariame nusipirkti kaip tik tokias. Kokio dydžio žirklių reikės, priklauso nuo to, ką Jūs žadate su jomis kirpti. Jeigu norite genėti vaismedžius, krūmus, tai genėjimui pirkite 20 cm ilgio sodo žirkles, na o rožėms, daugiametėms gėlėms ir kitokiems žoliniams augalams pakaks 17—18 cm ilgio.

 

Sodo žirklėse gali būti specialus varžtelis su fiksatoriumi, kuriuo reguliuojamas žirklių ašmenų suglaudimas. Be įprastų sodo žirklių galite rinktis ir specialias žirkles skirtas vyšnioms, braškėms, vynuogėms, bei gėlių žiedams skinti. Nukirpus uogą, gėlę jų nepaleidžia, todėl su jomis patogu dirbti viena ranka.

 

Sodo žirklės ar genėtuvai yra ilgesni, didesniais ašmenimis ir kerpama įrankį laikant abejomis rankomis. Sodo žirklių modelio pasirinkimas priklauso nuo tokių dviejų aspektų: šakos storio ir numatomos kirpti medienos rūšies. Taigi kuo ilgesnės sodo žirklių rankenos, tuo storesnes šakas galėsite kirpti. Taip pat, sverto principo mechanizmo dėka sukuriama didesnė kirpimo jėga. Kaip pavyzdžiui gamintojo FISKARS sodo žirklės gali būti trijų dydžių: mažos, vidutinės ir didelės. Vidutinio dydžio žirklėmis galima kirpti tokio pačio storio medieną, kaip ir mažosiomis, bet vidutinės turi ilgesnes rankenas, todėl jomis kirpti lengviau. Tai ypač patogu, kai žirklėmis kerpa moterys. Dėl didesnės kirpimo jėgos, sodo žriklės optimaliausiai panaudojamos kerpant storesnes (30-50 mm storio) šakas. Jei teks pjauti dar storesnes (daugiau nei 50 mm skersmens) šakas, sodo žirklių jums nepakaks, teks įsigyti pjūklelį.

 

Sodo žirklių ašmenys dažniausiai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Jeigu ašmenys yra dengti teflonu, tai sodo žirklės yra ilgaamžiškesnės, kadangi kirpimo metu teflono sluoksnis mažina trintį su mediena. Taip pat reikėtų sodo žirkles rinktis tokias, kurių ašmenis būtų galima pakeisti naujais, nes pakeisti vien ašmenis kainuos daug mažiau nei pirkti naują įrankį.

 

Taigi perkant sodo žirkles galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

 

Jeigu nežinote kokias sodo žirkles pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Sodo žirkles būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Sodo žirkles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu ruošiantis sodo darbams nepamirškite ir iš anksto įsigykite visą reikalingą sodo inventorių, o tame tarpe ir kokybiškas, patvarias, tačiau lengvas sodo žirkles.