EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Grėbliai internetu

Grėblys vėduoklinis su stiklo pluošto kotu, 22 dantų, Argi Garden 1500

Kaina: 7.60 €
Žiūrėk ČIA

Grėblys su stiklo pluošto kotu, 14 dantų, Argi Garden 1500

Kaina: 7.60 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Grėbliai                                            

                                                        

Be tinkamo sodo inventoriaus nė vienas sodininkas negali apsieiti. Kiekvienas daržininkas ir sodininkas turi turėti pagrindinius darbui skirtus įrankius: grėblį, kastuvą, sodo žirkles, pjūklą, peilius, kirvį, šakes ir kita. Darbo įrankius galima labai greitai įsigyti specializuotuose sodo prekių ir ne tik parduotuvėse. Labai patogu sodo įrankius įsigyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Tam kad surinktumėte lapus, šiukšles, žoles sode gerai pasitarnaus grėblys. Labiausiai grėblio prireikia rudenį, kai nuolat krenta nuo medžių lapai. Grėbliai gali būti įvairūs – su skirtingo ilgio kotais, skirtingų dantų skaičiumi. Koks grėblys yra geriausias priklauso nuo poreikio – kokį plotą reikės sutvarkyti.

 

Taigi renkantis grėblį reikėtų atsižvelgti į jo patogumą, lengvumą, įmonę kuri juos gamino ir kita.

 

Grėblio ilgis turėtų būti toks, kad nesusilenkus būtų galima dirbti. Kotai turėtų būti glotnūs, kad neįsivarytumėte rakščių dirbdami.

 

Jeigu įrankį prižiūrėsite tinkamai, tai jis gali tarnauti ilgą laiką – baigus darbus grėblį reikia nuvalyti, laikyti sausoje patalpoje ir kita.

 

Pagrindinės grėblio dalys – grėbliakotis ir grėbliagalvė. Pramoninės gamybos grėbliakočiai būna mediniai – apvalaus skerpspjūvio, ištekinti iš medienos ruošinių. Paviršius paprastai yra dažomas. Taip pat aliuminiai – aliuminis vamzdis, paprastai būna aptrauktas plastiku. Grėblių galvų yra du pagrindiniai tipai: kotui statmenas strypas su strypui statmenais žemyn nukreiptais dantimis (visiškai medinė galva, plastikinė galva, metalinė galva ir kita), nuo koto movos vėduokliškai išsiskleidžia lankstūs ražai. Tai šiuolaikinis metalinių ar plastikinių grėblių galvų tipas.

 

Taigi perkant grėblius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu nežinote kokius grėblius pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Grėblius būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Grėblius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu ruošiatės sodo darbams nepamirškite ir iš anksto įsigykite visą reikalingą sodo inventorių, o tame tarpe ir kokybiškus, patvarius, patogius, praktiškus ir patikimus grėblius.