EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
 

Šakės internetu

Šakė sodui su metaliniu kotu Argi Garden 1200x180x280

Kaina: 12.09 €
Žiūrėk ČIA

Šakė šienui su metaliniu kotu Argi Garden 1200x220x300

Kaina: 12.09 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Šakės                                                                                                                 

 

Be tinkamo sodo inventoriaus nė vienas sodininkas negali apsieiti. Kiekvienas daržininkas ir sodininkas turi turėti pagrindinius darbui skirtus įrankius: grėblį, kastuvą, sodo žirkles, pjūklą, peilius, kirvį, šakes ir kita. Darbo įrankius galima labai greitai įsigyti specializuotuose sodo prekių ir ne tik parduotuvėse. Labai patogu sodo įrankius įsigyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Šakės, tai žemės ūkio įrankis su ilgu kotu ir ilgais plonais retais virbais.

 

Šakės gali būti naudojamos mėšlo, šieno krovimui, šieno vartymui džiovinant, dirvos aeracijai ir kita. Šakės su rutuliukais ant virbų galų naudojamos bulvių kasimui ir krovimui.

 

Kasimo šakės taikomos, tam kad būtų lengviau kasti. Galima sakyti, kad šakės yra daugiafunkcinis instrumentas, kuris pagelbės tvarkant sodą, purenant žemę ir kituose darbuose.

 

Pritaikę kastuvo ir šakių koto ilgį savo ūgiui, galėsite šiek tiek palengvinti šį darbą. Žemesniems žmonėms tiks įrankis, kurio koto ilgis — 80 cm, aukštesniems — 90 cm, vidutinio ūgio sodininkui – 85 cm. Čia reikėtų dar pridurti, kad labai svarbi ir koto rankenos forma. D formos rankena sunki ir nepatogi, panašios į sagą formos tinka tik tada, jei kasama lengva smėlinga dirva. Geriausi kastuvai ir kasamosios šakės, kurių koto rankena yra T formos. Apskritai čia svarbu ir įprotis, prie kokios koto formos Jūs esate labiau pripratęs.

 

Taigi perkant šakę galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Jeigu nežinote kokią šakę pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Šakę būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Šakę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

 

Taigi jeigu ruošiatės sodo darbams nepamirškite ir iš anksto įsigykite visą reikalingą sodo inventorių, o tame tarpe ir kokybiškas, patvarias, patogias, praktiškas ir patikimas šakes.